Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BABA Sevgisi Bir Başka

Motovento
    REKLAM ALANI
    kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Bugün bankamatikte sıra bekliyordum.Arkamda yaşlı bi amca vardı.Sıra bana geldiğinde daha fazla beklemesin diye sıramı ona verdim.Teşekkür edip ben pek anlamam oğlum bana yardım eder misin dedi.Tabi amcacım para mı yatıracaksın dedim. cebinden 200 lira bi para çıkarttı.Zar zor bulmuş uzakta okuyan oğluna göndermek istediğini söyledi.Ben amcanın yüzündeki buruk çizgilere dalmış içim cız ederken bi kalem uzattı bana paranın üstüne kendine iyi bak yazar mısın dedi gülümseyerek.Tamam dedim ama ona başka para gider diyemedim...Babalarımızın kıymetini bilelim. Onlar çınar ağacı gibidir meyvesi olmasa da gölgesi yeter...

*alıntıladım...
    MhmtcnKoral, fabialife, rahmi34 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KSKLİ_ÖMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 150 discovery
    Babalarımızın kıymetini bilelim. Onlar çınar ağacı gibidir meyvesi olmasa da gölgesi yeter...

sonuna kadar katılıyorum 1 yıldan biraz fazla oldu babamı kaybedeli gerçekten zormuş babasızlık babam varken bilmediğim beceremediğim herşeyi ona sorar muhakkak garantili bir cvp alırdım içim rahat ederdi gönül rahatlığıyla yapardım dediğini çünkü o iyi bilirdi şu aralar bir araba satma olayım var sattıktan sonra bütçeme göre yeni araba alsam mı yoksa biraz daha ekleyip üstüne daha yüksek model mi alsam bir türlü karar veremiyorum.anneme soruyorum sen bilirsin diyo rahmetli babam yaşıyo olsaydı kesin bir karar verdirirdi bana nur içinde yatsın ..
    kngsze bunu beğendi.

Baraza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R

Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı KSKLİ_ÖMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babalarımızın kıymetini bilelim. Onlar çınar ağacı gibidir meyvesi olmasa da gölgesi yeter...

sonuna kadar katılıyorum 1 yıldan biraz fazla oldu babamı kaybedeli gerçekten zormuş babasızlık babam varken bilmediğim beceremediğim herşeyi ona sorar muhakkak garantili bir cvp alırdım içim rahat ederdi gönül rahatlığıyla yapardım dediğini çünkü o iyi bilirdi şu aralar bir araba satma olayım var sattıktan sonra bütçeme göre yeni araba alsam mı yoksa biraz daha ekleyip üstüne daha yüksek model mi alsam bir türlü karar veremiyorum.anneme soruyorum sen bilirsin diyo rahmetli babam yaşıyo olsaydı kesin bir karar verdirirdi bana nur içinde yatsın ..
    Başınız sağolsun.
    Bende her genç gibi babamla pek iyi geçinemem fakat değerini bilmemem gerektiğini biliyorum.
    İleride pişmanlıklar yaşamamak adına...
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    Ah babam sağ olsaydı, köşede otursaydı. Bir karlı dağ gibiydi, arkamızda dursaydı. Mekanın cennet olsun babacım..
    https://www.facebook.com/Xpr3ssMusic...5987118&type=3

Motosikleti
    Tvs Apache
    Sonucta baba..Bana tahmin edemiceginiz zor durumlar yasatti.Sagligimdan oldum sinir sistemim coktu.. hattaBelki 1senedir konusmayiz adam akilli..dun kandillesmedik bile..ama sonucta oldugunde uzulur muyum? evet..Sonucta baba

Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı SolidRider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonucta baba..Bana tahmin edemiceginiz zor durumlar yasatti.Sagligimdan oldum sinir sistemim coktu.. hattaBelki 1senedir konusmayiz adam akilli..dun kandillesmedik bile..ama sonucta oldugunde uzulur muyum? evet..Sonucta baba
    Bende babamla pek anlaşamam ama ata sonuçta.

Ve ilginç bir şey söyleyeyim çağatay abi,

Geçen kaza yaptığımız gezide sabah evden çıkarken bir şey söyledi.Acelem var uzun sürer dedim.
    Laf yaptı 2 dakikalık bir tartışmadan sonra ben direk çıktım evden.Artık içinden ne geçirdiyse...

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    parayı zor bulduğu ne malum? yaşlı ve bankamatik kullanmayı bilmiyor diye mi?

hem atm'lerde gönderilen paraya not eklenebiliyor. tamam işin şairane kısmına tecavüz ettim ama gerçekçi olmalı

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Duygulandim vallaha.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)