Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

buda oldu. belediye telden arayıp "motorunuzu oradan acilen kaldırın..!" dedi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    bıktım artık. batıyor millete düdük kadar motor.
    dün bi pes atayım dedim. izmit çarşıda yürüyüş yolu var. bilenler bilir.
    neyse bisiklet park yeri boş oluyor genelde. çektim motorumu. ps cafeye gittim.
    oyundayken bide baktım tel çalıyor. 0262 li bir numara. açtım.
    adam direk benim motorun plakasını söyleyip, derhal yürüyüş yolundan kaldırın dedi.
    şakamı üçkağıtçımı derken bide baktım camdan zabıtalar benim motorun yanında....
    neyse bekledim gitmelerini. sonrada vınladım.
    ama gerçekten dert oldu düdük kadar motor millete. teşvik edileceğine dahada köstekleniyoruz. yazıklar olsun....!
    lawyer_16 ve 35emre35 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Normalde sadece yayalara tahsis edilmiş kaldırım , yürüyüş yolu ve sadece bisikletlere tahsis edilmiş bisiklet parklarına ,ve bisiklet yollarına , motorlu taşıtla seyir etmek ve park etmemiz zaten yasak. Belediye doğru olanı yapmış. Burada hatalı olan sizsiniz. Zabıta resim çektiyse plakanıza cezada yazmış olabilir.Ehliyetinize ceza puanı işlenmiş olabilir.
    erkanzdemir, shooter1, 35emre35 ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

cem_bloodz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jawa250, CGL2003, CGL2005, GT250, Bajaj, YBR
    uygulama güzelmiş en azından araç çekilmediği için şanslısın
    yürekçe, xismailaydin ve hakanuygun bunu beğendiler.

auditore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr250r
    bunda kızılacak birşey göremiyorum, yapılan sonuna kadar doğru hatta belediyeye teşekkür borçlusunuz aradığı için.
    yürekçe ve xismailaydin bunu beğendiler.

Trafik zabıta'sı diye birimleri var, nasıl ceza yazabilirler/çekebilirler/yetkileri yok diye düşünmeyin, hatta insaflı davranmışlar anlaşılan.
    dovahhkin bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Biz nereye parkedeceuk belediye yer göstersin
    acemi çaylak, realbyshadow ve azizsele bunu beğendiler.

hasanrs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150 T1 7k, SYM GTS250i Evo16k, Yamaha R25
    Büyükşehir çalışıyor!
    http://www.gunceltrend.com Binicem üstüne... Vurucam kırbacı!

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    sizin belediye hanki partiden?
    ona göre yorum yazacağum.
    xismailaydin bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Guzel uygulamaymis.. ceza yazsalar daha iyi olurmus..
    hakanuygun bunu beğendi.

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    kimileri oh olsun da demişler... aslında belediye haklı ama vatandaşa kolaylık sağlamalı yer göstermeli motosikletlilere özel park alanları açmalı...
    dockerengin ve xismailaydin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Gayet anlayışlılar bence. Geçen gün taksim tünelde yemek yemek için tünel meydana bırakıcaktım. Trafik zabıta biriminden birisi buraya bırakma ceza yazmak zorunda kalırım dedi ve parketmem için yer gösterdi.
    hakanuygun bunu beğendi.

Motosikleti
    Tracer700
    Burada belediye haklı ama gel gelelim belediyeler motosiklet park yerleri yapmıyolar her türlü vergiyi alıyolar ama motosiklet için pek bir şeyler yok bursa için yazıyorum

gitarizst - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öyle belediyenin yanaklarından sıkıp "ne kadar talısın sen bal bal" diyesi gelir insanın adamlar çekmiyor, ceza yazmıyor, saygısızlık yapmıyor ha çekin yerine çeker misiniz deseler tabi daha ince olurdu o ayrı yine de şükretmeyi bilmek lazım.

Motosikleti
    KTM Duke 200
    İzmit çarşıda motoru park etmek için adres madonun karşısındaki alışveriş mağazasının hemen önüdür genelde en az 2-3 motor mevcut orada
    Diğer adres ise LC'nin hemen yanında Katık Döner var onun karşısı da ideal oluyor hem gölge oluyor hemde güvenli yer

emRRe79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano wolf 125 s
    zabıta sana kaldırımda ceza yazabilir ve hakkı vardır
    bu başlığı açmakla zaten hata yapmışsın googleden girip baksan orada bile yazar yasak olduğu

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalde sadece yayalara tahsis edilmiş kaldırım , yürüyüş yolu ve sadece bisikletlere tahsis edilmiş bisiklet parklarına ,ve bisiklet yollarına , motorlu taşıtla seyir etmek ve park etmemiz zaten yasak. Belediye doğru olanı yapmış. Burada hatalı olan sizsiniz. Zabıta resim çektiyse plakanıza cezada yazmış olabilir.Ehliyetinize ceza puanı işlenmiş olabilir.
    abi eyvallah güzel söylüyorsun da belediyelerin motorsikletleri park etmek için, park etme yerleri var da biz mi park etmiyoruz. avrupada neredeyse 2adımda bir motor park yeri bululunuyor.
    dockerengin bunu beğendi.
    CRF250L; KLR650, Pioner200, STR250, Skygo200, MCT 250

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    belediyelerin arabalar içinde park yeri konusunda aştığını söyleyemeyiz. arabalar için olan park yerlerine motosikletinizi park edebilirsiniz. yürüyüş yoluna, bisiklet park yerine moped bile park edilmez. bisiklet yoluna moped bile giremez.

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    konuyu açan arkadaş yürüyüş yolunun yanındaki bisikletlerin kitlendiği yere park etmiş, yani yürüyüş yolunun ortasına bırakmamış. motorlarımızı kaldırıma yayaların geçişini aksatmayacak şekilde koysak bile ceza yiyebiliriz, bisikletlerin kitlendiği park yerine kitlesek bile yasak ceza yiyebiliriz. eee nereye park edeceğiz bu motorları. kaldırıma çıkmadan motorumu parkedip işimi görmeye gittiğimde aracın biri motora çarpıp devirmiş, farkında bile değil basmış gitmiş; esnaf kaldırmış motoru yerden.
    eee var mı çözümü olan nereye park edelim bu motorları??
    dockerengin bunu beğendi.

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    iki taraftada hata var.

Sürücü: yaya ve velespit yoluna motor konmaz , park edilmez...
    Belediye: Konya için diyorum örneklendirmemi; motor park alanı yok, belediye bisiklet parkına park edin diyor (bimer ile görüşme sonucu) oraları görsen kim kimin üstünde kaç bisiklet çalındı , kaç kilit kırıldı belirli değil ve görsen apaçi apaçi korkarsın... Fethiye'de falan adamlar motor parkı yapmış, çoğu şehirimizde yok ne yazıkki... Konya'da real vs alışveriş merkezlerinde de motor parkı var adamlar ya yan koymuş 2 park alanına veya bisiklet kombosu olmuş... düzen yok.

Motosikleti
    CBF 150
    Bende İzmit'e gittiğim de araç trafiğine kapalı bir çarşı var oraya çekmişim arabayı çarşı trafiğe kapanmış benim araba halen orada zabıtalar başında bekliyor, gittim dedim hayırdır abi ne oldu abiler arabanı al git çekici çağırdık gelirse çekerler ceza yazarlar bu saate kadar neredesin sen az kalsın ceza yiyordun hemen al arabanı git dediler Ama polisleri için aynı şeyi diyemeyeceğim, İzmit'in serserileri geldi bize diklendi polisler baktı ki kavga çıkacak hemen uzaklaştılar arabayla !

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)