Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Carry tercih edilir mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs Apache
    Arkadaşlar merhaba,konuyu buraya açtım ama daha almıcam,bir kaç ayım var o yüzden alınık bölümüne konması saçma olur diye düşündüm,

10.aydan sonra Allah izin verirse kendi işimi kurucam ,bana bir araç lazım,böyle vergisi düşük,yakıtı düşük,sorun çıkarmayan parçası pahalı olmayan gibi.

Suzukinin 2001 den sonra çıkardığı kasa,eski işyerimin orda bir komşuda vardı.Kullandımda gayet hoştu.Örnek olarak;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-suzuki-keyfe-keder-suzuki-152808608/detay

Fiyatına aldanmayın 7binlira civarına alınıyor böyle birşey.7bin liraya L300 H100 E2200 gibi modellerde var ama 2400 motor,96 model civarı,yüksek vergili.Yoksa bu da işime tam tamına yetecek seviyede.Koltukluları otomobil ruhsatlı geçiyor. 1.köprüden geçiş serbest ve 6 aylık bandrol sadece 36lira Şimdi sizden ricam;
    1-Yakıtı hakkında hiçbir yerde kesin bilgi yok (Enjeksiyonlu modeli bu)
    2-Parça ?
    3-Kullanım deneyimleriniz

Eğer varsa sitede hiç kullanan eden fikirlerinizi paylaşırsanız beni çok sevindirirsiniz

Valla bak

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

Kimseden ses yok mu yahu ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    1999-2000 yıllarında deprem zamanı bütün adapazarı dolmuşları bundandı. minicikti ama 7-8 kişi üstündeyken, o koca çukurlardan tangır tungur deli gibi giderdi bunlar. 1.4 ama hem dayanıklı hem seriydi.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Tvs Apache
    Çok sağol aydınlatman için abi,1.3 enjeksiyonlu var senin dediğin odur herhalde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler