Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bibergazı taşısak mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    İşte yaşamayan bilmiyor.
    Umarım kimse ne demek istediğimi anlayacak şeyler yaşamaz.
    Bu ülke fazladan idealizmi pek kaldırmıyor .
    Sahilde oturduğunuz sıra yanınıza yaklaşan birisini ateş isteyecek sanarak camı açtığınızda gırtlağınıza bıçak dayandığında tüm bu yazılanlar gözünüzün önünden film şeridi gibi geçecektir. Emin olun bundan. Ve ben o durumda bile yine kullanmadım derdini anlamaya çalıştım.
    Yani bulundurun ama kullanırken temkinli olun gerçekten uzaklaşmaya çalışsanız dahi belanın içine çekildiğinizi anladığınızda bir şansınız olsun. Demeye çalışıyorum ama tabi herkes anlamak istediği gibi anlıyor.

Kim ne derse desin herzaman taşıyacağım her motorumda , çantamda ve kız arkadaşımın çantasında bulunucak... Hiçbir kaçar yol olmadığında da kullanmaktan hiç çekinmeyeceğim. İstanbulda yaşadığım sürecede bunun hep arkasındayım. Kanunen silah sayılıyorsa bile önce gidip silah taşıyanları ayıklasınlar sonra silah sayılanlara gelsin sıra.
    CEzasıda neyse razı olurum. Yanımdakinin yada benim sakatlanmamdan yada ölmemden daha büyük ceza olamaz herhalde.

Bu mantalite ile herzaman daha kötüye gideceğiz diyeceksiniz daha ılımlı olalım diyeceksiniz ama kardeşim bana ve sevdiklerime birşey olmasında kim ılımlı olursa olsun. Ki ben yeterince sabırlı mantıklı ve ılımlıyımdır.
    ferhatkars ve Shrieker bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    böyle bir konu açmayı düşünüyordum baktım varmış
    bende bunu önlem amaçlı almayı düşünüyordum biber gazını
    malum trafik manyak dolu ve adamın ne yapacağı belli olmuyor savunma amaçlı gerekli diye düşünüyorum karşınızdakinin hareketlerine
    göre sıkacaksınız.

http://www.hepsiburada.com/liste/jen...egoryId=162876

bunu buldum sipariş verdim bugün almak isteyenler olursa

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Arabamda ve motor montumun cebinde biber gazı bulunur. Bunu beni sinirlendirenlere karşı kullanmak için değil 5 kıro kapasiteli şahin/doğan mürettebatı tarafından öldüresiye dövülme riskine karşı taşıyorum. Siz de taşıyın ama asla biber gazına güvenip elin psikopatına efelenmeyin. Son çare olarak , köşeye sıkıştırılırsanız kullanın.
    acayüp bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)