Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Kız konularından anlayan gelsin bi :D

Motovento
    REKLAM ALANI

SELAM arkadaşlar mt forum da 1.5 2 yıllık üyeyim en son geçen sene ocak ayında ağır bi trafik kazası geçirdim mootorla . kafatasım kırıldı ( kask vardı ) burnum falan kırıldı uzun zamandır girmiyodum foruma . ama bugün bi gireyim dedim değişik bi mevzuyla :D olayı özet geçmeye çalışıcam neyse başlıyorum .

beyler ben özel bi kurum da çalışıyorum, bi tane kız geldi işe yeni başladı ilk gün tanıştık işte meraba , meraba neyse ikinci gün bu benim telefon numaramı almış arkadaşdan beni işletmeye çalıştılar arkadaşla velakin tel nomu almış oldu, makara falan telefonda iş başı yapmaya gittim orda direk face mi falan ekledi ( ben gelmeden de aramış ) ama bulamamış neyse burcumu falan sordu o gün baya bi muhabbet ettik olaya tabi whatsapp da girdi, ordan da mesejlaşıyoruz :D ondan sonra ki gün çarşıya falan gelcem dedi bnm rehberim olur musun falan dedi .ben de gittim yardımcı oldum. kafeye oturduk sohbet falan bunu evine bıraktım arabayla malum kazadan sonra motor pert oldu :D
    ilk 5 gün çok iyidi kız üstüme çok düşüyodu izin al falan beraber takılalım diyo gece gezmeleri falan neyse 5 günden sonra biraz durgunlaştı gezmelere ara verdik sonra tekrar çıkmaya başladık . bende ısrar etmiyom tabi ama beyler sırf arkadaş ayağına takılıyoz hiç bişey belirtmemeye çalışıyom kanka falan diyoz birbirimize aradan bi on gün daha geçti aramız baya iyi oldu arada bi o trip atıyo bi ben ama ama sevgili değiliz tabi ,böyle bi b*ktan durum . ekip içinde de kıskanmalar başladı bi kaç kişi facebokdan eklemiş onları ilk engelledi , bi müddet sonra açtı açmak zorunda kaldı arsız çünkü elemanlar bişey de diyemiyom elemanlara sevgili değiiliz sonuçta .ama kıskanmayada başladım rakiplerim çok yani aşık değilim ama arada bi çok pis gel git oluyorum . çok kötü kumpasa gelecem bu gidişte kızın niyetini öğrenezsem :D . en son sabah mesaj attı bidahada atmadı ben de atmadım bu triplerine gıcık kapıyorum beyler ne yapayım ben yardımcı olun . kızın amacı ne ne istiyo bu ilk mesajı atmayı sevmiyorum hep ilk zamanlar o atıyodu son 3 gündür ben atıyom . ama artık atmayacam ilk. niye beni heveslendiriyosun anlamadım mk off ya böyle abuk sabuk işler hep beni bulur . yardımlarınızı ve yönlendirmenizi bekliyorum :D sizce hoşlandığımı falan belirteyim mi bu Türk kızlarınada belirttin mi hoşlandığını direk yol veriyolar mk :D onun benden hoşlandığını bilmiyorum tam olarak , ama dediğim gibi ilk 5 gün o taaruzdaydı

bu arada kızın profili 22 yaşında benim yaş 25 kız gezmeyi tozmayı seven biri . soracak olursanız ekip için den başka birini bulmuştur diye . şuan için öyle bi ihtimal yok arası en iyi benle diğerleriyle sadece iş için konuşuyo .
    glock bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    iyiki özet geçmişsin ben fikrimi yazacam da kızmaca yok. kısaca peynir diyecem.
    suato21 ve mterayes26 bunu beğendiler.

siptar23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş 25 ve bu işleri çözememiş olmanız neden acaba

Kız dediğin ağır başlı olur, karşı taraftan bekler ilgiyi bu direk sana bodozlama dalmış resmen dikkat et sert kayaya çarpma, biraz daha gözlemle ve niyetinin ne olduğunu anla.

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Son konuşmanız olmasını istiyorsan sevdiğini belli et

vlla dediklerinde haklısın bu kız konularında biraz sıkıntılıyım üzerimde bi tılsım var diye düşünüyorum bazen :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:02 ----------

Alıntı ÖZALTIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son konuşmanız olmasını istiyorsan sevdiğini belli et
    yol verir diye korkuyorum bu Türk kızlarının sağı solu belli olmuyo :D
    Demagojiye balans ayarı

Kara büyü olabilir sonuç olarak ciddi bir ilişki düşünmüyorsan, vur geç derim

Alıntı siptar23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kara büyü olabilir sonuç olarak ciddi bir ilişki düşünmüyorsan, vur geç derim
    Vlla kardeşim ciddi veya gayri ciddi bişeyler olması lazım . Yoksa benden vazgeçerse çok tahribat yaratacak ben de . Bi sevgili moduna geçebilsek devamını getiririm ama amacını çözemiyorum

Friendzone

İşin gırgırını geçelim.

Hemen kendini bağlama tahribat gerçekleşebilir, temkinli ol bugüne kadar niyetini böyle açıkça gösteren birinden iyi bir netice bekleyemem, çünkü bir ağır başlı bayan kolayca kendini kaptırmaz, vardır işin içinde bir hayır.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kacan kovalanir. Fazla yuz verme bi tarafini kaldirma. Hani pek tekin kiz da degil anladigim kadariyla. Takilmana bak kaptirma kendini...

sağolun arkadaşlar vlla azda olsa morelim yerine geldi yeminle .

caneroz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili moduna geçsenizde bana max 1 ay sonra seni bırakır gibi geliyor abi

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Hocam sana abi tavsiyesi yas itibari ile kanka olmak icin hicbir kiz bif erkege takilmaz, lakin anladigim kadari ile ya seni veya baskasini yedekte bekletmek istiyor olabilir SANA KISACA sunu soyleye bilirim, ilk hamle yapan kizlar yada yanina sokulmaya calisan kizlara sonderece arsiz ol.cunki o tiplerden hoslanirlar.

Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sana abi tavsiyesi yas itibari ile kanka olmak icin hicbir kiz bif erkege takilmaz, lakin anladigim kadari ile ya seni veya baskasini yedekte bekletmek istiyor olabilir SANA KISACA sunu soyleye bilirim, ilk hamle yapan kizlar yada yanina sokulmaya calisan kizlara sonderece arsiz ol.cunki o tiplerden hoslanirlar.
    Abi iyi hoş diyon da kimi arkadaşım da tınlama cool davran diyo :D böylece seni elde etmek için kendi gelecek diyo kafam karıştı vlla :D

Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    İlk tanıştığınız zamanda bile okadar atak davranan birisiyse rahat bir kız demek ki,dikkatli ol...Rakipleriniz de varmış onlar olmasaydı belki bu durumda olmayacaktınız.Başka erkeklerin olması şımartmış belli ki.Benim fikrimi sorarsan kızı yokmuş gibi davranarak hareket et, ilgilenme yani Sizin ilgisizliğiniz onun ilgisini çeker belki...
    cesur509 bunu beğendi.

Motosikleti
    dealim daystar 250
    Canim kardesim memur gibi efendi takilma, hafif serseri ol, sen onu zorla, emri sen ver ondan uymasini bekle nezaket ile davranma , bende boyle isine gelirse de.arsiz ol demekteki maksadim bu, kizlar cok utangac gorunurler inanma, terbiyeliyimdir, namusluyumder inanma, biz nelerini gorduk.

@didem17 evet rahat bi tip kız , bide bana kalırsa benim ondan hoşlandığımı veya ilgim olduğunu anladı bence . Çünkü bi sevgili gibi karışıyorum onla takılma bunla görüşme falan diyorum . Oda allah var dinliyo :D teoride sevgiliyiz pratıkte değıliz böyle karışık bi durum .

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:15 ----------

Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canim kardesim memur gibi efendi takilma, hafif serseri ol, sen onu zorla, emri sen ver ondan uymasini bekle nezaket ile davranma , bende boyle isine gelirse de.arsiz ol demekteki maksadim bu, kizlar cok utangac gorunurler inanma, terbiyeliyimdir, namusluyumder inanma, biz nelerini gorduk.
    Yok kardeş gayet yırtık davranıyorum zaten . Öyle efendi ayağına yaklaşmıyorum orda sıkıntı yok :D

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Bu mavi boncuk olayını tüm kızlar dener mi ya? :D

Bende de olmuştu vakti zamanında. Sen seviyorum ayağında yaklaşırsan, şutlar doksandan gol olursun. :D O yüzden ağırdan sat kendini başka kızlarla ilgilen, bırak kıskansın seni onunda peşinden bir kamyon adam koşsun eğer sen başka kızlar ilgilenirsen o da seni kıskanırsa yavaş yavaş açarsın mevzuyu ama bu kız ortamda şeklim olsun diye seni böyle perişan ediyorsa ki büyük ihtimal öyledir yandın ki sorma gitsin. :D

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaskının markası neydi acaba?

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Dostum ben daha kızları çözen birini görmedim , işin zor
    Carbondioxid bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)