Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

polis vatandaş diyalokları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunu nerden aldığımı tam hatırlamıyorum ama çok hoşuma gitmişti bende kopyalamıştım ve sizlerle paylaşmak istedim eğer burda daha önceden bu topic açıldıysa kusura bakmayın

--------------------------------------------------------------------------------

kiziltoprak kirmizi isiklarda duran trafik polisi ters yönden gelen araba söförüne seslenir:
    - 34 gv 713 !
    - bugün çok para kazandin herhalde ?
    - acelem var, sanslisin...

--------------------------------------------------------------------------------

- phhh!...adanali devam et!
    - phsss!..adanali kime diyom devam eeeeyyyt!
    - aaaauueee!..ulen kulaana salgam mi kaçti kime diyom yürüsene! ( phhh & phsss ; megafondan çikan tiz sesler

- 34 vg 0983 sagaaa çekhh
    - 34 vg 0983 sagaaa çekhh
    - sola demedik öküzzzzzzz saga çekhh

göztepe soyak site'sinin önünden yürüyorum...birden polis bir bmw'yi durdurdu...polislerden biri indi digeri de icerden bakiyor, ben de yana döndüm bakiyorum öyle, enteresan geldi adam sarhos falandi, biraz bakiyim eglenirim diye düsündüm...içerideki polis birden megafonla ;
    -" önüne dön, önüne dön, kendi tipine bak sen soytari " dedi..

mecidiyeköy'de bir sabah erken,polis otosu arabanin tekine sesleniyor ;
    - " zabahinan ceza yazdirma zabahinan " (sabah ile demek istiyor)

Söförün biri trafik sıkısık iken park yasagi olan yere direksiyonu kirar ve durur...polis ;
    - "beyaz uno çek kardesim park yasak" ....gibilerinden bir anons yapar... söför el kol hareketleri yardimiyla
    - "abi ekmek almaya geçiyom hemen çikacam" der !...
    yarim saat kadar sonra elini kolunu sallaya sallaya çikinca polis anonsu patlatir...
    - "beyaz uno ekmek nerde lan ?"

polisler arabayi sürenin tipine göre hitap etmesini de bilirler ;
    - sarisin bayan saa çeker misiniz diyorum lütfen..
    - beyefendi... biyikli... bekleme yapma
    - deri ceketli.. et benli.. hade..
    - duymuyormusun lan gözlüklü zibidi

olay çankaya'da geçiyor...ankarada patates sogan satan megafonlu bir kamyonet,polis anons yapiyor...
    -06 mn 1945 ilerleeeeeee
    kamyonetin megafonundan cevap geliyor.....
    -okeyyyyyy..................

kadikoy kusdili'ndeki dort yol agzinda trafik çok sikisik oldugu için surekli polis otosu bekler. trafik polisleri megafonla bagirarak trafigi idare ediyolar iste. neyse bagiriyo eleman
    -"34 pts 723 lutfen saga çek"
    o sirada ordan geçmekte olan oteki trafik otosu megafonla espiri yapiyor bunlara:
    - "lutfenini yiyim senin, bu ne kibarlik lan mistafaa?"

atakoy'de bir arkadasimda sabahlamistim. sabah otobuse bincem ama mekani bilmedigim için duragi sorcak birilerini ariyorum. kimseler geçmiyo, neyse sonunda bir polis otosu gordum. tarif ettiler duragi:
    - "su bakkali gec ilerle, agacin ordan saga kir ordan sola..."
    tesekkür edip yurumeye basladim. biraz yürümemistim ki arkadan bir megafon:
    -"oglum agacin ordan sola kirsana lan, bak bak bak dinniyomu hiç, huss alooo"
    duragi bulana kadar ekip otosu arkamdan bagirip durdu.

bir trafik polisi incisi daha...bu sefer ankara'dayiz, ziya gokalp'deki ust gecitten gecmekteyiz. altimizda, pamukbank'in önünde duran ekip otosunun megafonundan cikanlar aynen soyle:
    -" ticari devam etms 489 devam et! isitme engelli devam et!"
    (bilmeyenler için: isitme engelli vatandaslarimiz in arac plakalarinda ozel bir isaret bulunmakta!)alıntıdır..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var

ya daha beterler ..

Teror eline sağlık dostum, sabah sabah güldürdün beni...
    (Patates soğan süperdi)

Bi tane de benden;
    Kapıcı Temel çalıştığı on katlı binanın asansörü bozulunca asansörün kapısına şöyle bir yazı aşıyor :
    - "Asansör pozuk, en yakın asansör yüz metre ileride, Veysel Apartimanundadir."

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    hocam kopardın yaaaaaa

Romans504 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    teror, tek kelime ile muhteşemsin! Başlıgı Senin AÇtıgını Görünce Hemen Bi Muziplik Var Diorum.. Çook Saol Dewamı vardır inşl...
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

LaCiVerTSaRi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500
    muahaahahaha
    Akıllı efendi uslu sür motorunu ADAM desinler..
    Kaskını Tak Takmayanları Uyar..!!!
    http://www.setcom.com.tr

çok sağolun arkdaşlar Romans504, baba eyvallah ama ben bişey yapmıyorumki gözüme çarpan güzel yazıları kopyalayıp buraya taşıyom o kadar. ama yinede eylemlerim sürecektir..

deskator - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işitme engelli devam et ... bu super ötesi bişiydi .. tesekkürler

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teror,
    bu başlık daha önceden açılmıştı bence burdan kopyalamış olma ihtimali yüksek
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    BBRR, hep fitne, fesat yapıyorsun bi tşk etsen ne olur! ne Yani Hoşuna gitmedimi ( Şaka BBRR, Senide Seviyoruz )
    teror, niye hep sana gelior bize neden geliyor bizim başımız kelmi
    RoMaNs_ Özgür Olmak için Uçmaya, Uçmak İçin Kanatlara Gerek Yoktur ( GSX-R 750 ) YeTeR..

http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=3493
    abi yalan deilki alın size link kaldıki teror, kardeşim sevdiğim biridir asla hakkında fesat düşünmem
    romans bu arada black list top 5 a girdin haberin ola
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    BBRR, Abbaruu desene artık gün yüzü yok bize! Nolur Bagışla
    Beni Black liste ekleme Senin Black List 'in BEn olayım Kuzuuum

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    süper dialoklar da bişi sorcam işitme engelliler ehliyet alabiliyolar mı?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hoş...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 750
    trasher, beyni olmayanlara veriyorlarda topallara neden veermesinler!!

trasher demiş ki

süper dialoklar da bişi sorcam işitme engelliler ehliyet alabiliyolar mı?
    trasher, beyni olmayanlara veriyorlarda topallara neden veermesinler

niye topallar duymuyomu
    takibimdesin gaf yapma Romans504,

BBRR, abi sende benim sevdiğim yazılarını itina ile okuduğum birisin forumlara göz atmıştım acaba buradan kopyalamış olabilirmiyim diye demekki buradan kopyalamışım ama gerçekten hatırlıyamadım kimsenin emeğini çalmak istemmem zaten yukarıdada belirttim bu yazıyı yazan arkadaşa teşekkür ederim bende bir hatırlatmış oldum arkadaşlara Romans504, ayrıca sanada teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler