Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İkinci Köprüde Yanımdan Geçen Kurye

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Bugün saat 14.00 civarında FSM köprüsünde, trafiğin sıkıştığı bir yerde, en sağda hgs gişesine girmek için önümdeki araçların rahatlamasını bekleyip, yavaş yavaş aracın arkasında ilerlerken, arkamdan ilk önce 3 kere motoruna eklediği araba kornasını çalıp, sonrada "bide bunlara ehliyet veriyorlar" deyip, benim duymadığımı sanıp yanıma yaklaştıktan sonra "gazla gazla yardır" diye sırıtan o yavşak kurye bunu okuyorsa, birgün bir yerde yavşak yavşak araçların aralarında öyle giderken seni inş. yol kenarında uzanmış görmem, çünkü ben senin kadar karaktersiz, uzun süre motor kullanıyorum, otobanın kurduyum havalarında dikkatsiz dengesiz gidip insanlara saygısızlık etmem, etmeyeceğimde...
    umurcan, maxi97, polo34 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Hayat bazı insanlara oldukça acımasız davranıyor.
    Sorumsuzca, kendi ve başkalarının hayatını tehlikeye atarak yaptıkları hareketleri övünme malzemesi olarak gören çok.
    Sabrın için tebrik ederim
    agrasiwe bunu beğendi.

madlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vespa SLX 250 ie.
    Delikanlı kurye abilerimizden Allah razı olsun. Arada yavşak çıkıyor ne yazık ki :(
    agrasiwe bunu beğendi.

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    haram helal kavramlarını dikkate almadığımız sürece öyle yerimizde saymaya mahkumuz..
    agrasiwe bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forzaBJK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haram helal kavramlarını dikkate almadığımız sürece öyle yerimizde saymaya mahkumuz..
    Almanya haram / helal kavramları ile bu günlere geldi değil mi? Ya da İngiltere ? Ya da Amerika Birleşik Devletleri??? Haramı helali geçin, insan olmasını becermek lazım önce...
    krd bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almanya haram / helal kavramları ile bu günlere geldi değil mi? Ya da İngiltere ? Ya da Amerika Birleşik Devletleri??? Haramı helali geçin, insan olmasını becermek lazım önce...
    Eğitimle olur o da. Hoş sağlıklı çalışan bir kafa ikisini aynı kapıya çıkartmayı başarır ama kafa paslı olunca anca böyle olur
    Heil Spellcheck

forzaBJK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 690 Enduro/SMC R
    @ero__

hepimiz insanız.. haram helal ayrımı yapabilmek incelik ister, saygı ister..

sömürge uzmanı ingilizi.. basitce onca suç işlemiş nazi almanya mühendisleri sayesinde üstünlük sağlayan amerikayı mı.. ayağında çarıksız anadolumun helalinden süt emmiş delikanlıların sayesinde tekrar kalkınan almanyayı mı örnek alalım diyorsun..

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Kuryelerin büyük oranı bu şekilde saygısız. İnsanlık namına fazla bir değer taşımıyorlar. Aynı hareketi kendilerine yap zeytinyağı gibi üste çıkarlar hemen, bu kadar da yüzsüzler.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    taksici ve minibüscü abimilerimizi vede özellikle kebap servisi yapan nezih kardeşlerimizi de unutmayalım ... onlarda bu güzel ülkenin nadide parçaları ... bugün kaldırımda honda activasıyla neredeyse beni biçip üzerine de aman abi dikkat et diyen organizmaya ne yapmak lazım ...

Motosikleti
    MT-07
    Denk geliyor demek ki bu işler, dün kaldırımda yürürken yanımdan geçen plakasız kurye aynayı kolumda bırakacaktı az daha
    Cebecide plakaları olmayan kuryeler vızır vızır kaldırımlarda

İndirip dövesim gelmedi değil de kuryelerin ininin önünde olunca olay, durduk yere sınav dönemi iş almıyım başıma dedim.

Hayır koca adamım bana birşey olmuş da değil, kafadan girmediği sürece zor yani. Ama çoluk çocuğa çarpacaklar diye bir korku var içimde.
    Bakalım ikinci döneme emniyete bu plakasız kuryelerle ilgili birşeyler yazacağım
    agrasiwe bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Denk geliyor demek ki bu işler, dün kaldırımda yürürken yanımdan geçen plakasız kurye aynayı kolumda bırakacaktı az daha
    Cebecide plakaları olmayan kuryeler vızır vızır kaldırımlarda

İndirip dövesim gelmedi değil de kuryelerin ininin önünde olunca olay, durduk yere sınav dönemi iş almıyım başıma dedim.

Hayır koca adamım bana birşey olmuş da değil, kafadan girmediği sürece zor yani. Ama çoluk çocuğa çarpacaklar diye bir korku var içimde.
    Bakalım ikinci döneme emniyete bu plakasız kuryelerle ilgili birşeyler yazacağım
    plakasız gördüğünü motorları konu olarak açarsanız nerede ne model renkte diye çaldıran arkaadaşlar için yol göstermiş oluruz.. geçmiş olsunç..

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakasız gördüğünü motorları konu olarak açarsanız nerede ne model renkte diye çaldıran arkaadaşlar için yol göstermiş oluruz.. geçmiş olsunç..
    cebecide kuryelerin hepsi kapatıyor ya da kaldırıyor plakaları. her gün 3-5 konu açmak gerekir onun için. Teşekkür ederim
    Heil Spellcheck

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    ışıklarda bi hayvan da bana denk geldi. ışıklarda bekliyoruz; daha 5-10 saniye var. yanımdan yardırarak geçerken elcik korumama çarptı şerefsiz.

yolcu peglerini açık bıraksam yere yapışacak haberi yok.

dominos pizza malatya fahri kayahan şubesinde çalışıyor. Malatya polis okulu'na beklerim kendisini. Emre desin beni bulur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)