Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

NOKIA LUMIA 820 ALICAM.

Motovento
    REKLAM ALANI
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden bu android düşmanlığı
    Hiç stabil değil be hocam 1gb ram, çift çekirdek işlemci android kullanıcısıyım. Bazen rehbere, çağrı kayıtlarına bakarken kendimden geçiyorum Root, jailbreak vs.ile uğraşmak gerek daha fazla stabilite için,.onlar da.biraz zahmetli
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç stabil değil be hocam 1gb ram, çift çekirdek işlemci android kullanıcısıyım. Bazen rehbere, çağrı kayıtlarına bakarken kendimden geçiyorum Root, jailbreak vs.ile uğraşmak gerek daha fazla stabilite için,.onlar da.biraz zahmetli
    O zaman şöyle diyelim. Teknolojiden anlıyorsanız ve uğraşmayı seviyorsanız android. Ben rootla romla uğraşamam derseniz, ötekiler.
    rambomert bunu beğendi.

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    nokia mı? Allah başka dert vermesin. Hocam ben 10 yıllık nokia kullanıcısıyım ve ailemde ben kendimi bildim bileli nokia kullanır. Hakikaten çok güzel ve çok pratik bir telefondur insanı kolay cezbeder. Ama bir süre sonra biter. Diyorsanızki ben zaten 1-2 sene kullanıp değişirim, o zaman nokiada sıkıntı yok, alın. Ama uzun vadeli olsun istiyorsanız kesinlikle iphone

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    General mobile iyi güzelde telefonun teknik servis yokmuş bozuldu mu iş sakat ?
    Yenilik severseniz deneyin derim lumiayı

Motosikleti
    honda fizy
    arkadaşlar bütçemi biraz arttırıp 925i mi alsam sizce 250 tl arada fiyat farkına değer mi ne düşünyor sunuz ?

Motosikleti
    Valla özelliklerine baktım 250 tl vermeye değmez bence 925in ekran gorilla glass çözünürlük yüksk ve ekran 4.5 inch bide şarjı biraz daha fazla gidiyor sanırım onun dışında pek fark yok

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hadi hayırlısı cnm çoq sevindim.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Canına yandığımının teknolojisi, daha dün 5110'la yılan oynardım şimdi hale bak.

Akıllı telefon olayı aldı yürüdü vallahi, benim 6 yıllık sony ericsson k550i'yi cebimden çıkarmaya utanır oldum.

Alıntı nostalji41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bütçemi biraz arttırıp 925i mi alsam sizce 250 tl arada fiyat farkına değer mi ne düşünyor sunuz ?
    ben lumia 920 kullanıyorum.lumialarla telefon etmek zor,rehbere ulaşmak uzun,görüntülü görüşme yok.telefon olarak pratik değil
    excel kullandığım için lumia aldım,foto çekimi güzel,gps sesli ve güzel,dokunmatiği iyi.
    iyisini kötüsünü yazdım,ben alıştım

Motosikleti
    honda fizy
    yh ya 250tl değil bugun carefoorda baktım nokıa lumıa 820 =900 TL nokıa lumıa 925 = 1400TL arada 500 tl fark var uf bırı bana yardım etsın kendını benım yerıme koysun

Motosikleti
    honda fizy
    ben 925 aldım aarkadaslar 1300tlye hadı hayırlısı bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:44 ----------

ben 925 aldım aarkadaslar 1300tlye hadı hayırlısı bakalım.

Motosikleti
    Bi inceleme isteriz artık

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Hayırlı olsun. İnşAllah Android ya da iOS u aratmaz.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Microsoft hesabı eklemeni istediğinde yeni boş bir hesap al ve onu ekle, yoksa rehberden çok msn kişi listeni görürsün
    nostalji41 bunu beğendi.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    honda fizy
    arkadaşlar öncelikle windows 8 işletim sistemi biraz karışık geldi ama kısa surede çözdüm telefonu.tek kelimeyle harika bi telefon cıkarmıs nokıa. nokıa ile wındowsun bırlesmesı işe yaramış gerçekten. bu ne hızlılık bu ne canlılık internet sayfalarını öle hızlı acıyor kı gerçekten bu hoşunuza gidiyor telefonu elımden dusuremıyorum iş yerinde bile elime almaktan vazgecemedıgım bı telefon bu.şarzı elimden dusurmedıgım halde 14 saat gitti (oyun oynadım tarayıcıda dolastım vb) telefondan cok memnunum allaha sukur cok seri akıcı ve performansı yuksek. görüntüsunun de ayrı güzelliği var tabi. soru sorabılırsınız aklınıza trakılan he bı de 16 gblık aldım ben gayet te yetıo artıyo bıle . kamerası cok donanımlı olmuş harika resımler cekebılrısınız. windows 8 =ben diyerek yazımı bitiriyorum. iyi ki bu telefonu almışım.

Lumia 720 sıfır buldum, almayı düşünüyorum, hazır başlık var iken sorayım yinede, whatsap harici uygulama kullanmıyorum merakımda yok, 720 için son dakika önrileriniz varmı?

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lumia 720 sıfır buldum, almayı düşünüyorum, hazır başlık var iken sorayım yinede, whatsap harici uygulama kullanmıyorum merakımda yok, 720 için son dakika önrileriniz varmı?
    bende lumia 925 var. 1 bucuk senedir kullanıyorum. 720 başlangıç seviyesi sayılır. ayrıca sıfırı yok piyasada nasıl buldun? garanti vs var mı? ayrıca sormak istediğin bi şey varsa burdayım.
    Carbondioxid bunu beğendi.

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Al çok rahat edersin,bir senedir 920 kullanıyorum alma yapma etme karışık dediler androitteki aksiliklerin birini dahi yaşamadım.
    Gayet stabil
    Carbondioxid bunu beğendi.

Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende lumia 925 var. 1 bucuk senedir kullanıyorum. 720 başlangıç seviyesi sayılır. ayrıca sıfırı yok piyasada nasıl buldun? garanti vs var mı? ayrıca sormak istediğin bi şey varsa burdayım.
    Turkcell baiinde , satılmayan kutulu şekilde , hem 925de var idi , açıkçası bataryadan dolayı 720 sanırım öne çıkıyor, androidin bıktırmasından dolayı w8 şans vermek istiyorum. siz 925 için bilgi veririmisiniz? bilhassa batarya performansı için.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emi sakın bulaşma sen bütçen ne kadar hele bi de ben sana güzel bi model tavsiye edim

Peki neden androiten bıktın veya bıktıran ne oldu ?
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)