Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

NOKIA LUMIA 820 ALICAM.

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emi sen 640xl bak bi yerde j5 görürsen al eline kurcala bayilerde tekno markete incelemek için standlarında var hangisi sana cazipse al keşke biraz daha imkanın olsa bi not 4 sanada giderdi
    Billah 1-2 sebebten whatzaap , foto merakı vs, yoksa akıllı tilifon kim ben kim, bu sebebten ötürü batarya batarya batarya öne çıkıyor, tabii imkan meselesi aynı zamanda hayırlısı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Emi sen 640xl bak bi yerde j5 görürsen al eline kurcala bayilerde tekno markete incelemek için standlarında var hangisi sana cazipse al keşke biraz daha imkanın olsa bi not 4 sanada giderdi
    MeNGuC tam bir samsung fanboy u çıktı

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    J5 2600mah, 640XL 3000mah

J5 droid , 640XL w8.1 , bilmukabele bendenizde pek 3-4 ci açmam , sabah kısmetse gidip canlı göreyim, artık ya nasib.
    abi bak işte hangisi daha çok hoşuna giderse, aklına yatarsa onu alırsın. ha buarada 925lerde arka üst kısımda biraz boşluk olur, bastırınca hafif tık tık ses gelebilir aklında bulunsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Billah 1-2 sebebten whatzaap , foto merakı vs, yoksa akıllı tilifon kim ben kim, bu sebebten ötürü batarya batarya batarya öne çıkıyor, tabii imkan meselesi aynı zamanda hayırlısı.
    ya yeni nesil telefonların hemen hemen hepsinin kullanım süresi 1 gündür, bu konu da çok da bi şey beklememek lazım.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Asusu max hojdur emme benane , 5 saat şarj süresi nedir, şimdi izledimde fidosunu , hızlı şarjda yokmuş....

Bakalım sabah hayr ola, cevaplar için çok teşekkür ederim.

Hubalahubhub - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200 adv
    Lumia nın 6 çeşit telefonunu kullanan biri olarak çok sağlam telefonlar ama mağazayla işiniz yoksa. Sadece internetle işiniz varsa alın pişman olmazsınız ama uygulamalar sıfır, güncelleme sözlerinde de durmadılar.
    Carbondioxid bunu beğendi.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MeNGuC tam bir samsung fanboy u çıktı

abi bak işte hangisi daha çok hoşuna giderse, aklına yatarsa onu alırsın. ha buarada 925lerde arka üst kısımda biraz boşluk olur, bastırınca hafif tık tık ses gelebilir aklında bulunsun.
    Emin ol hayatımda ilk defa samsung sadece şuan kulandığım not 4 kulanıyorum bende 12 13 yaşında bi tel hastalığı başladı 2 ayda bi tel değiştirmeler yeni modeler kovalamalar maaşı tele yatırmaktan evde ailemden yediğim sopalar 5 yıl sürdü ve 18 yaşlarımda bi hastalıkta evime pc ve neti alarak son noktayı koydum şimdi 2 yılda 3 yılda bir tel değişiyorum

Samsungun her modeli kulanılmaz beli başlı telefonları parasının hakkını verir

emin olun türkiyede telefon üzerinde dönen rantlar hileler kandırmalar muzamdır şuan kulandığım samsung not 4 ülkemizde 4 türlü not 4 mevcutur yukarıda saydığım not 4 kod samsungun türkiye için üretiği modeldir türkiyede satılan not 4 teknoloji olarak süperdir ve diyer ülkelerde satılan not 4 çöp ve ucuzdur ülkemizdede disbirötor ithalat altında ucuza satılıp halkımız kandırılıyor mesala ben not 4 aldığımda 2.300 tl yurt dışı için üretilen not 4 ülkemizde merdiven altı garantisiyle 1.700 1.800 tl satılıyordu güzel kardeşim sonra ucuza aldıkları not 4 ısınıyor sesi az çıkıyor takılma donmalar oluyor diye yaygara çıkıyor

Motosikleti
    Kymco People S200
    Asusu max hojdur emme benane , 5 saat şarj süresi nedir, şimdi izledimde fidosunu , hızlı şarjda yokmuş....
    yanında verilen şarj aleti 1000 likse 5 saat normal 2000 lik şarj aleti 2.5 saatte şarj etmez mi acaba?
    en büyük problem bence 200 gr ve devasa boyutlarda olması :D

Bakalım sabah hayr ola, cevaplar için çok teşekkür ederim.
    o zaman şimdiden hayırlı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

Emin ol hayatımda ilk defa samsung sadece şuan kulandığım not 4 kulanıyorum bende 12 13 yaşında bi tel hastalığı başladı 2 ayda bi tel değiştirmeler yeni modeler kovalamalar maaşı tele yatırmaktan evde ailemden yediğim sopalar 5 yıl sürdü ve 18 yaşlarımda bi hastalıkta evime pc ve neti alarak son noktayı koydum şimdi 2 yılda 3 yılda bir tel değişiyorum

Samsungun her modeli kulanılmaz beli başlı telefonları parasının hakkını verir

emin olun türkiyede telefon üzerinde dönen rantlar hileler kandırmalar muzamdır şuan kulandığım samsung not 4 ülkemizde 4 türlü not 4 mevcutur yukarıda saydığım not 4 kod samsungun türkiye için üretiği modeldir türkiyede satılan not 4 teknoloji olarak süperdir ve diyer ülkelerde satılan not 4 çöp ve ucuzdur ülkemizdede disbirötor ithalat altında ucuza satılıp halkımız kandırılıyor mesala ben not 4 aldığımda 2.300 tl yurt dışı için üretilen not 4 ülkemizde merdiven altı garantisiyle 1.700 1.800 tl satılıyordu güzel kardeşim
    telefonu boşverde motor ne zaman alıyoz sana :D

Motosikleti
    yanında verilen şarj aleti 1000 likse 5 saat normal 2000 lik şarj aleti 2.5 saatte şarj etmez mi acaba?
    en büyük problem bence 200 gr ve devasa boyutlarda olması :D

o zaman şimdiden hayırlı olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:38 ----------

telefonu boşverde motor ne zaman alıyoz sana :D
    Önümüzdeki cümartesi direksiyon sınavım var hayırlısıyla A ehliyet sınıflarıma ekletikmi sıra motora gelicek emi bajaj pulsar 150ns düşünüyorum bi yandan scooter alam diyom şu iklemden kurtulamadım malum başım bağlı velhasıl artçılı viteslimi daha rahat olur scootermı

gönül ister maxscooter almak o kadar mani var ama bağlam akıl karı deyil bunan sonraki işletme malityeti veya herhangi bir aksilikte servis kapısında dilenmek durumuna düşe bilirim senin agilty 125 hoşuma gidiyor gözümde 10 yılık değişmiyen teknolojisi gibi gözüme batıyor aynı abisi cbf150 hep aynı be ya
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    Kymco People S200
    Önümüzdeki cümartesi direksiyon sınavım var hayırlısıyla A ehliyet sınıflarıma ekletikmi sıra motora gelicek emi bajaj pulsar 150ns düşünüyorum bi yandan scooter alam diyom şu iklemden kurtulamadım malum başım bağlı velhasıl artçılı viteslimi daha rahat olur scootermı

gönül ister maxscooter almak o kadar mani var ama bağlam akıl karı deyil bunan sonraki işletme malityeti veya herhangi bir aksilikte servis kapısında dilenmek durumuna düşe bilirim senin agilty 125 hoşuma gidiyor gözümde 10 yılık değişmiyen teknolojisi gibi gözüme batıyor aynı abisi cbf150 hep aynı be ya
    motor konusunda pek uzman değilim ama scooterların ağırlık merkezi arkada olduğu için biraz daha dengesizdir viteslilere göre ama maxi scooterların konforu daha iyidir. agility için benim şikayetimse birincisi far yetersiz ama sanırım bu paraya bu kadar oluyo :D bi de amortisörler sert benim yolum ise bol çukurlu :D ben de sırt ağrısı yapıyor biraz.

ehliyet A sınıfı mı alacaksın?

Motosikleti
    motor konusunda pek uzman değilim ama scooterların ağırlık merkezi arkada olduğu için biraz daha dengesizdir viteslilere göre ama maxi scooterların konforu daha iyidir. agility için benim şikayetimse birincisi far yetersiz ama sanırım bu paraya bu kadar oluyo :D bi de amortisörler sert benim yolum ise bol çukurlu :D ben de sırt ağrısı yapıyor biraz.

ehliyet A sınıfı mı alacaksın?
    Evet her şeyin ehliyeti var bi motoru alamadım iş yoğunluğunda şimdi çalışmıyorum alim dedim eğitimler nerdeyse biti hafta cümartesi honda nc750x sınava giricem

Motosikleti
    Kymco People S200
    Evet her şeyin ehliyeti var bi motoru alamadım iş yoğunluğunda şimdi çalışmıyorum alim dedim eğitimler nerdeyse biti hafta cümartesi honda nc750x sınava giricem
    allah yardımcın olsun, inşallah kazasız belasız atlatırsın sınavı :D kymco super 8 e bakabilirsin ya da agility 200i.

Motosikleti
    allah yardımcın olsun, inşallah kazasız belasız atlatırsın sınavı :D kymco super 8 e bakabilirsin ya da agility 200i.
    Geçen vardı 2015 model süper 8 adam satamayınca 3.700 fiyatı indirdi kararsız kaldım aynı günde satmış vitesli alıcam yakı tüketimi cezbediyor beni

Motosikleti
    Kymco People S200
    Geçen vardı 2015 model süper 8 adam satamayınca 3.700 fiyatı indirdi kararsız kaldım aynı günde satmış vitesli alıcam yakı tüketimi cezbediyor beni
    benim rodajda tüketimim şu şekilde;
    3,307 lt/100km
    3,214 lt/100km
    3,143 lt/100km
    3,106 lt/100km
    bazen 2 kişi kullanıyoruz (160kg), bu tüketimi biraz artttırıyordur.

Motosikleti
    benim rodajda tüketimim şu şekilde;
    3,307 lt/100km
    3,214 lt/100km
    3,143 lt/100km
    3,106 lt/100km
    bazen 2 kişi kullanıyoruz (160kg), bu tüketimi biraz artttırıyordur.
    Sanırım sıfır aldın bu saydığın yakıt tüketimi sakin kulanımda sanırım ve rahat çıkabildiğin hızlar nedir

Motosikleti
    Kymco People S200
    Sanırım sıfır aldın bu saydığın yakıt tüketimi sakin kulanımda sanırım ve rahat çıkabildiğin hızlar nedir
    ben sıfır aldım, evet. rodajda diye 60 km hızı geçmiyorum, birazda gaza aniden yüklenmemeye çalışıyorum ama bazen yüklendiğim oluyor. bunun dışında 100 km nin 20-30 kmsi 2 kişi oluyor. bu da olmasa 3 lt olacak :D ivmelenme olarak sıkıntısı yok gibi, en yüksek olarak da 80 e çıkmıştım temde bi kere mecburiyetten. onun dışında zaten 60 ı geçmemeye çalışıyorum ama 120 den falan bahsedenler var forumda. tabi 80-90 üstü hızlar bu tarz hafif motorlar için tehllikeli.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canına yandığımının teknolojisi, daha dün 5110'la yılan oynardım şimdi hale bak.

Akıllı telefon olayı aldı yürüdü vallahi, benim 6 yıllık sony ericsson k550i'yi cebimden çıkarmaya utanır oldum.
    oooo hocam nokia N73 kullanıyordum şu an annemde ben de şu an nokia 3120 classic kullanıyorum...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Eveet bogün gettim gezdim gördüm , eski teşhir 925 ancak yeni idi, bunların yanında 630, 620 ve 820 kutulu olup, sadece 820 jelatinde idi, oda beyaz renk idi, akla koydugum 720 ise uzun zaman evvel satılmış, 820 ile karıştırdığını ifade etti akadaş, üstelemedim ayrıldım..

Asusu zenfon max ile Lenovo vibe p1 arafta iken, az evvel adı sanı duyulmamış acaib bir markanın tilifonu olduğunu gördüm, fiat uygun geldi, şayet alabilirsem tilifon işine 2-3 sene nokta goyacağa benzer, isim model ısrar etmeyiniz alıp kullandıktan sonra rapor ederim nasib ise.

Motosikleti
    Eveet bogün gettim gezdim gördüm , eski teşhir 925 ancak yeni idi, bunların yanında 630, 620 ve 820 kutulu olup, sadece 820 jelatinde idi, oda beyaz renk idi, akla koydugum 720 ise uzun zaman evvel satılmış, 820 ile karıştırdığını ifade etti akadaş, üstelemedim ayrıldım..

Asusu zenfon max ile Lenovo vibe p1 arafta iken, az evvel adı sanı duyulmamış acaib bir markanın tilifonu olduğunu gördüm, fiat uygun geldi, şayet alabilirsem tilifon işine 2-3 sene nokta goyacağa benzer, isim model ısrar etmeyiniz alıp kullandıktan sonra rapor ederim nasib ise.
    Bu olmasın sanki

https://www.youtube.com/watch?v=_bfebrf_GPQ

6050 mah deyip susuyorum^^

Motosikleti
    6050 mah deyip susuyorum^^
    O aletin türkiyede satışı yok diye biliyorum emi sen çok fena batarya olayını kafaya takmışsın Ulefone Power

Temenim seni mutsuz etmesin yoksa kıyayım onu
    Carbondioxid bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)