Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

daha gencim ölmek istemiyorum :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    selam arkadaşlar. Akşama doğru 4444223 numarasından arandım. Adımı biliyolardı. Kibar bi bayandı. Bana hangi bankanın kredi kartını kullandığımı sordu. X bankası cevabını verdim. Bana taksitle alışveriş yapıp yapmadığımı sordu. Olabilir dedim. Bana günde kredi kartımla taksitle sigorta yapabileceğini, kaza yaparsam giderler ve bi miktar tazminat, ölürsem de 40 bin tl, eski parayla 40 milyar alacağımı söyledi. Bende ben daha gencim ölmek istemiyorum dedim ve sigorta falan istemediğimi söyleyip yüzüne kapattım. Muhtemelen kredi kartı dolandırıcıları gibi geldi bana. Numara verdim. Dikkatli olun sevgiler p

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    yapılan sigortaların %80 gibi büyük bir kısmı motosiklet kazalarını karşılamamakta.

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    iyi demişsin
    adem80 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapılan sigortaların %80 gibi büyük bir kısmı motosiklet kazalarını karşılamamakta.
    zaten banada pek inandırıcı gelmedi. Şirket adı falan vermedi. Ölürsem 40 bin tl verecekmiş. Mezarda harcarım artık.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Bankadan kredi aldığınızda zaten eliniz mahkum sigorta yaptırıyorsunuz.
    Ama poliçeyi görene aşk olsun.
    Başınıza bi iş gelirse de tazminatı.. Zaten poliçe filan yok ortada.. Sanal sigorta. Adamlar sana bişi olunca ne kadar para alıyolar kimbilir? Nerden bilcen, hayatta poliçe yollamıyorlar, boşuna ödemeyin.
    adem80 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bankadan kredi aldığınızda zaten eliniz mahkum sigorta yaptırıyorsunuz.
    Ama poliçeyi görene aşk olsun.
    Başınıza bi iş gelirse de tazminatı.. Zaten poliçe filan yok ortada.. Sanal sigorta. Adamlar sana bişi olunca ne kadar para alıyolar kimbilir? Nerden bilcen, hayatta poliçe yollamıyorlar, boşuna ödemeyin.
    ömrümde bankalardan hiç kredi çekmedim. Sanal dan, telofonla sigortamı olur yahu? İmza yok, anlaşma yok. Habire hortumlanacaksın. Tavsiyeleriniz için teşekürler.

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    bana geçen hafta 3 kere dünya turu 2 kerede tatil köyü çekilişi kazandım hemde hepsine ben başvurmuşum haberim olmadan
    aquarist4 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana geçen hafta 3 kere dünya turu 2 kerede tatil köyü çekilişi kazandım hemde hepsine ben başvurmuşum haberim olmadan
    kek lenecek adam arıyolar.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem para lazımsa sana postaneden şimdilik 20 milyar yollayayım yavrum
    adem80 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem para lazımsa sana postaneden şimdilik 20 milyar yollayayım yavrum
    yok lazım değil. Ölürsem 40 milyar vereceklermiş baksana. Ölüsü 40 milyar eden adamın dirisi kaç para eder acaba?
    cece89 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    5 para etmezz
    wolrath ve adem80 bunu beğendiler.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 para etmezz
    hadi öyle olsun bakam
    coq sanaldan veya telefonla olmaz bu sigorta işleri. Bunu bilmeleri lazımdı. Şirketide ilk defa duyuyorum. Telefonda herhangi bi şirket ismi bile verilmedi.

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Kelli felli bankalardan bile arasalar ayda 10-20 TL cüzi rakamlara yapılan hayat sigortaları fos çıkıyor. "Çok özel" müşterimizsiniz şeklindeki gaza gelerek hayat sigortası yaptırdım. Ölümüm halinde aileme 70.000TL kalacak olması cazip gelmişti. Bir arabanın altında kalırsam ailem tazminat alsın bari diye düşünmüştüm. Bir kaç ay pirim ödedikten sonra sigorta sözleşmesini okuyunca hemen sigortayı iptal ettirdim. Sözleşmede özetle şöyle yazıyordu. Pirimleri ödeseniz dahi sigortada belirtilen hakların hiçbirini alamazsınız. Motosiklet kullanırken başıma bir şey gelirse sigorta geçersizdi. Extrem sporlar yaparken(dağcılık v.s.) başıma bir şey gelirse sigorta geçersizdi. Bunlara benzer öyle şartlar vardı ki sigorta değil komedi skeçi. O zaman şunu anladım. Cüzi rakamlarla ciddi işler olmaz.
    adem80 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kelli felli bankalardan bile arasalar ayda 10-20 TL cüzi rakamlara yapılan hayat sigortaları fos çıkıyor. "Çok özel" müşterimizsiniz şeklindeki gaza gelerek hayat sigortası yaptırdım. Ölümüm halinde aileme 70.000TL kalacak olması cazip gelmişti. Bir arabanın altında kalırsam ailem tazminat alsın bari diye düşünmüştüm. Bir kaç ay pirim ödedikten sonra sigorta sözleşmesini okuyunca hemen sigortayı iptal ettirdim. Sözleşmede özetle şöyle yazıyordu. Pirimleri ödeseniz dahi sigortada belirtilen hakların hiçbirini alamazsınız. Motosiklet kullanırken başıma bir şey gelirse sigorta geçersizdi. Extrem sporlar yaparken(dağcılık v.s.) başıma bir şey gelirse sigorta geçersizdi. Bunlara benzer öyle şartlar vardı ki sigorta değil komedi skeçi. O zaman şunu anladım. Cüzi rakamlarla ciddi işler olmaz.
    aynen katılıyorum

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Cüzi rakamlarla ciddi işler olmaz.
    Abi bu laf acayip hoşuma gitti =D Mt den bişey daha öğrenmiş oldum bu lafla beraber.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ne ka para o ka köfte.......
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    adamı öle bi gaza getiriyolar kendini bankanın ceo su sanıyosun telefonu kapatana kadar ben 12 yıldır aynı kartı kullanıyorum,bi hatun beni aradı,nası poh poh luyo 10 dakka konuştu,neye tamam dedigimi hatırlamıyorum,aybaşında extreme baktım 38 tl özel bilmem ne sigortası yaptırmışım aradım bu ne len diye,onayınız alınmış her ay kesilecek felan,iptal ettirdim anında,olan bizim 38 e oldu

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Ademcim badem biyiklim, bu dunyaya civi mi caktin? herkes zamani gelince gocup gidecek, gencim olmek istemiyorum da ne demek! yarin olecekmis gibi obur taraf icin, hic olmeyecekmis gibi bu taraf icin calisican, bu laf Kamal Pasa'nin lafi degil ha, iyi arastir

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ademcim badem biyiklim, bu dunyaya civi mi caktin? herkes zamani gelince gocup gidecek, gencim olmek istemiyorum da ne demek! yarin olecekmis gibi obur taraf icin, hic olmeyecekmis gibi bu taraf icin calisican, bu laf Kamal Pasa'nin lafi degil ha, iyi arastir
    33 yaşındayım, bu yaşıma kadar ne sakal nede bıyık bıraktım. Bunu bilmeni isterim. Bu dünyaya çivi çakmadım. Elbet öleceğim. Ha bugün, ha yarın. Ne yani ölünceye kadar bu üçkaat çılara kaz gibi yolunayımmı? Belkide ölmek istiyorum. Nerden bileceksin. Ölmek istemiyorum.daha gencim lafı o arayan sigortacı bayana kapak olarak gönderdim. Kamal paşayı karıştırma, Alper tim kızıyo. Ne hikmetse görkem kızmıyo
    ayrıca mini etekli, göğüs dekolteliye kızmadığım gibi sakallıya, bıyıklıya veya cübbeliyede kızmam. Herkes özgürdür. İstediğini giyer, istediği tarzda traş olur. Tabi sen anlamazsın bu işlerden. Sana göre her sakallı veya badem bıyıklı suçludur. Kötü gözle bakılır. Benle tanışsan ne kadar hakkımda yanıldığını görürdün.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)