Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

vodafone cekmıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    istanbul tarabyada vodafone telefonum ne ben araya bılıyorum ne baskası benı kız arkadasımda vodafone onunkıde aynı sekılde baska aynı tur sorunu olan varmı hıc bır yerı arayamıyorum dıtdıtdıt dıyor kapanıyor
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bayram yoğunluğu olabilir mi acaba...
    Acil112 ve Uway bunu beğendiler.

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    ben sabit hattan arayamıyorum,yogunluktandır,yoksa vodafon paranızı geri öder

Benli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İki aya yakındır aynı sorunu bende yaşıyorum , dışarıdan arayan bana ulaşamıyor ve sonradan şu numara sizi aradı mesajı geliyor . Vodafone gittim durumu izah ettim , telefonum çift hatlı , ya simcard tan yada telefondan dediler , dün birinci aşama olarak simcard ı 12 tl ye değiştirdim , konuyu açan arkadaşın telefonuda çift hatlımı !? konuya buradan katkı yapmaya devam edelim lütfen !.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:28 ----------

Şu an diğer hattan arandım , "vodafondan ulaşamadıklarını söylüyorlar , yani "simcart tan değil gibi gözüküyor problem !.
    mete_han bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    avea da çekmiyor şu sözleşme bitsin gidip bayinin kafasına atacam hattı
    sakinseytan bunu beğendi.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    vala vodafone yi fln bilmem ama bu awea lanetler olsun hiçbiyerde çekmiyo levazımda iş yerimde hiç çekmiyor müşteri hizmetlerini aradım dedim işyerinde bana kimse ulaşamıyo cözün şu sorunu yoksa hattı değişcem ertesi gün aradılar sizin bölgenizde verici takıcak yer malesef yok kimse müsade etmiyo dediler.türkcel heryerde cekiyo ama aveada avantajlı nolcak böle bilmiyom

Baz istasyonu kanser yapıyor diye ne de güzel galeyana geliyorlar oysa ki . Adam koyacak yer yok demiş, en azından cevap alabilmişsiniz.

Oysa Avrupa'ya göre bizdeki baz istasyonları 4'te biri gücünde elektromanyetik dalga yayıyor BTK gereği. Ayrıca çatının en az 2 metre yukarısına takılarak yine sağlığı etkilemeyecek şekilde konumlandırılıyor. Onu geçtim, en basidinden ev aletleri baz istasyonuna göre daha fazla EM dalga yayıyor. Hepsini geçtim, çekim gücü azken cep telefonu gücü arttırdığı için ve kafaya direkt yakın olduğu için yaydığı radyasyon en yüksek seviyede olur. Gerçi çevredekiler istemiyorsa yapacak birşey yok, yanlış bilgilendirme kötü ama.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    benimkide vodafone. Türkcellin çekmediği yerlerde bile çekiyor. Mekan bodrum.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı seigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baz istasyonu kanser yapıyor diye ne de güzel galeyana geliyorlar oysa ki . Adam koyacak yer yok demiş, en azından cevap alabilmişsiniz.

Oysa Avrupa'ya göre bizdeki baz istasyonları 4'te biri gücünde elektromanyetik dalga yayıyor BTK gereği. Ayrıca çatının en az 2 metre yukarısına takılarak yine sağlığı etkilemeyecek şekilde konumlandırılıyor. Onu geçtim, en basidinden ev aletleri baz istasyonuna göre daha fazla EM dalga yayıyor. Hepsini geçtim, çekim gücü azken cep telefonu gücü arttırdığı için ve kafaya direkt yakın olduğu için yaydığı radyasyon en yüksek seviyede olur. Gerçi çevredekiler istemiyorsa yapacak birşey yok, yanlış bilgilendirme kötü ama.
    vala bura levazım emeklilerin en düşük rütbesi albay 2 anbulans sitede hazır bekliyo buraya baz istasyonu zor dikerler ben olsam hayatta diktirmezdim öle bi anteni catıya neme lazım kanser neym olur insan 3g bitti 4g geldi telefon görüşmesi iyi hoş düşük veri gönderir ama internet insanı pişirir.işin kısası avea tırt
    Motosiklet mucidi

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    durduk yere ayarlarımız degısmıs arkadaslar musterı hızmetlerı ayar cektı sımdı az az aranıyor sagolun yorumlara

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Telefonunuz android işletim sistemine sahipse ulaşılamama durumu olabılıyor.

Benim tel rotlu ve oem rom 4.2.2 yüklü ( bilenler içi CM10.1 )

bir önceki sürümde bazan ulaşılamıyordu ve mesaj geliyordu. Telefon elimde duruyor ve bi bakıyorum mesaj gelmiş 1 dakika önce arandığımı ve ulaşılamadığımı soyluyor.

Son yuklediğim sürümde ise aranıyorum telefonum çalıyor ve bundan benım haberim olmuyor ) Yani karşı tarafa çalıyor ve açmıyorum gorunuyor bunu da bu gun ögrendim ) Şimdi onarılmış sürüm geldi de bu durumdan kurtuldum ( umuyorum )

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Vodafone Issızköyde bile çekiyormuş yaw :D sizin ordada çekmesi lazım.
    Ben bimcell kullanıyorum her yerde çekiyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)