Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elektronik alet 2.el alınır mı? ıpod 4. nesil 2.el ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    aklımda bi mp3 player almak vardı ve son zamanlarda aşırı güzel gelmeye başladı ıpod'lar. Gözüm kaydı bu 4.nesillere 2. elleri uygunda ama alsam mı almasam mı bilemiyorum, devri geçti mi hala kullanılabiliyor mu vb vb.? yardımcı olursanız sevinirim
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    güncel...

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    üstat Apple ürünleri pek kullanıcı dostu değil MP3 yüklemek için bile farklı yöntemler uygulanıyor ben olsam sıfır başka marka bir ürün alırdım.
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Motosikleti
    CIA'in resmi ulaşım aracı CBF
    Satayım sana ;-) iPod touch 4. jenerasyon şeffaf plastik kap içinde, ekranda çizik yok.. wifi sayesinde cayır cayır internete girer, fotoğraf çeker.. Sony kulaklık aldım daha yeni.. iPod Classic almayı düşünüyorum, satarsam o yüzden satarım..

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı FatihC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstat Apple ürünleri pek kullanıcı dostu değil MP3 yüklemek için bile farklı yöntemler uygulanıyor ben olsam sıfır başka marka bir ürün alırdım.
    aklımda bunu alıp sadece keyfi eğlencem için kullanasım var telefonum androit değil hem şarjı bitti diyede sürekli bağırınmam diye düşündüm :D dokunmatik kullandığım için klasik tuşlu mp3ler çok abzürt geliyo artık, sadece çalan şarkıyı görmek yerine hepsine detaylıca bakabilirim ıpodla :D

çok farklı bi kafayı yaşıyorum :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

Alıntı Ozan Bey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satayım sana ;-) iPod touch 4. jenerasyon şeffaf plastik kap içinde, ekranda çizik yok.. wifi sayesinde cayır cayır internete girer, fotoğraf çeker.. Sony kulaklık aldım daha yeni.. iPod Classic almayı düşünüyorum, satarsam o yüzden satarım..
    işte 2. el alırken korkuyorum sorun çiziği olmaması değil aldıktan 2 ay sonra elimde patlamasın istiyorum, kullanma ömürleri var mı bu meretlerin ayrıca kaça bırakıyosun :D

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi bizim ülkede 2. elden uzak dur. ha sağlam bir satıcı olur adama güvenirsin ozaman al. ama diğer türlü kesin bir pislik çıkıyor.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı y.akan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bizim ülkede 2. elden uzak dur. ha sağlam bir satıcı olur adama güvenirsin ozaman al. ama diğer türlü kesin bir pislik çıkıyor.
    aynen bende bundan korkuyorum neyse yatıcak galiba 2. el alma işi. Sağolun

usta bütçen ne kadar ? ve mp3 playerdan beklentin ne ? kaliteli ses mi ? video oynatması mı it gibi pil ömrümü ?
    beklentini ve bütçeni yaz yardım etmeye çalışalım.

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    kaliteli ses ve rahat kullanım, çoğu mp3'te olan gibi şey kadar ekran istemiyorum mesela bu nedenden ve diğer özellikleriyle ıpodu gözüme kestirdim aslında bütcem 200-250tl ama max.300, 2. ellere baktım durum 250 civarı ama emin olamıyorum ki sıkıntılı mı değil mi?

Motosikleti
    sattım gitti
    ipod gereksiz bi ürün. iphone4 ve üzeri model bakın. Ben kendi 32gb iphone 5'imi 2. el aldım bi arkadaşım vasıtasıyla. Paraya sıkışmış 1300'e verdi. Turkcellden alınma garantili 1 aylık cihaz. Öyle birşeyler denk getirmeye bak.
    kakare bunu beğendi.

abi ekran istemiyorsan
    iPod Shuffle 150 lira
    Sony çok kaliteli aletleri var 100 küsür lira.
    açık konuşmak gerekirse iPod Shuffle + kaliteli kulaklık işini çok rahat görür.

Sony'nin şu ürününün veya buna yakın bil modelini bir abi aldı gayet memnun. hızlı şarj vs özellikleri var incele istersen
    http://www.hepsiburada.com/liste/son...ategoryId=9181

Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    ;) sağolun büyük ekran rahat kullanım istediğim için özellikle ıpod'a takılmıştım

Motosikleti
    CIA'in resmi ulaşım aracı CBF
    Pardon, iş yüzünden anca yazabiliyorum. Valla alet temiz, resimlerini atarım, gelir görürsün. Ben elektronik manyağıyım. Temiz bakarım o yüzden ama gel bak gör.. fiyatı özelden söylerim.
    kakare bunu beğendi.

nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    valla ben de arkadaş gibi bir süredir düşünmekteyim. Acabalar içinde benim de aklımda Samsung Galaxy S3 almak var ama bir türlü ikinci ele güvenebilir miyim bilmiyorum sorusu kurcalıyor kafamı. Normal de sıfır alırdım ben telefonlarımı ama hem bebeğimin olması hemde kredi illetine tutulmuş olmam yüzünden ikinci ele daha sıcak bakmak zorunda kalıyorum. Forumdaşlarım sizce telefonda ikinci ele güven olur mu ?

Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ;) sağolun büyük ekran rahat kullanım istediğim için özellikle ıpod'a takılmıştım
    hafız şey kadar ekran diyince bende büyük ekran istemiyon sandım :D
    Büyük ekran diyorsan Philips'lere bak. Gogear Mı Gobear mı:D ne bir model vardı 3-4" ekran var. ipod'tan aşağı kalmaz boyut olarak.
    Fiyat olarakta 200'ün üzerinde değildir. ses kalitesi orta'nın üstüdür. Eksileri ekran dokunmatik değildir. Wi-Fi falan olmaz.

Motosikleti
    sattım gitti
    Alıntı nuwamda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben de arkadaş gibi bir süredir düşünmekteyim. Acabalar içinde benim de aklımda Samsung Galaxy S3 almak var ama bir türlü ikinci ele güvenebilir miyim bilmiyorum sorusu kurcalıyor kafamı. Normal de sıfır alırdım ben telefonlarımı ama hem bebeğimin olması hemde kredi illetine tutulmuş olmam yüzünden ikinci ele daha sıcak bakmak zorunda kalıyorum. Forumdaşlarım sizce telefonda ikinci ele güven olur mu ?
    acil paraya sıkışan bir dost her zaman olur. Onu bekleyin. Yukarıdaki mesajımı da okuyun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)