Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

iphone'lar ile artcı iletişim nasıl yapabiliriz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Selamlar..

iphone'lara öyle bir şey yapayım ki diyorum ( program aparat vs ) artcım ile iletişim gerçekleşsin.. kolay olsun.. aynı zamanda telefon geldiğinde de kaskımı çıkarmadan da kullanabileyim ama konuşamasam da olur.. iletişim önemli.

kulaklıklar la mı yapmalıyım yoksa bluetooth ile mi ? ve nasıl ?

fikriniz nedir arkadaşlar ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp--- Pgo Kaldera 110 cc
    Kulak içi bluetooth kulaklık işinizi görür. Program olarak İnternet sıkıntısı yoksa Tango net sıkıntısı varsa ancak bluetooth ile haberleşilebilinir ama bluetooth kulaklık bağlı olacağı için 2. defa bluetooth ile haberleşemezsin. Aklıma bu fikir geldi. Ben bunu artçı ile değilde motor grubumuzdaki arkadaşlarla uzun yolda yapıyoruz. 3g çektiği sürece sıkıntı yok. internet paketi ile rahatlıkla haberleşiyoruz. Hatta bazen bildiğin muhabbet ederek 100 -150 km yola gidiyoruz. Kulaklığın kulak içi olması çok önemli ama

cd0345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    12" CBF 150
    ramazan abi ben kask içi kulaklık aldım ali expressten (6-7 tl ye geldi) bide nokia bh 214 bluetooth kulaklık aldım ikisinide kaskın içinde uygun yerelere yerleştirdim yolda gelen telefonları cevaplayıp şarkı dinleyip değiştirip sesini açıp kapayıp son gelen aramayı geriye arayabiliyorum çok kullanışlı ama sürekli artçımla gezdiğim için pek gerek kalmıyor başkası aramıyor =)

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı cd0345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan abi ben kask içi kulaklık aldım ali expressten (6-7 tl ye geldi) bide bluetooth kulaklık aldım ikisinide kaskın içinde uygun yerelere yerleştirdim yolda gelen telefonları cevaplayıp şarkı dinleyip değiştirip sesini açıp kapayıp son gelen aramayı geriye arayabiliyorum çok kullanışlı ama sürekli artçımla gezdiğim için pek gerek kalmıyor başkası aramıyor =)

güzel .. haftaya gelebilirim o taraflara..görürüz o zaman
    birGarip..

Motosikleti
    PCX 125
    ben hala birşey bulamadım.. varmı fikri olan.. 2 tane iphone varken interkom almak zor geliyor
    birGarip..

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    bende hüseyin arkadaşın dediği gibi kullanıyorum. kask içi kulaklık takımı var ona bluetooht ekledim kaskın içinde bir şerit yaptım oraya takıyorum. telefonuda gidona asabileceğim bir kılıfa koydum. ekranı rahatlıkla görüyorum ve dokunabiliyorum. telefon geldiğinde tuşa basıp açıyorum. müzik açıksa zaten otomatik kesiliyor konuşuyorsun açılıyor. Aynı zamanda aynı kulaklığı telsiz için kullanıyorum, onun bağlantısını yapmak biraz zor oldu hazırı yok, kendim kesip biçip bağladım kask tesisatıma.

programa gelince hem netten hem bluetoottan çalışan voxer gibi walkie talkie programları var.

Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende hüseyin arkadaşın dediği gibi kullanıyorum. kask içi kulaklık takımı var ona bluetooht ekledim kaskın içinde bir şerit yaptım oraya takıyorum. telefonuda gidona asabileceğim bir kılıfa koydum. ekranı rahatlıkla görüyorum ve dokunabiliyorum. telefon geldiğinde tuşa basıp açıyorum. müzik açıksa zaten otomatik kesiliyor konuşuyorsun açılıyor. Aynı zamanda aynı kulaklığı telsiz için kullanıyorum, onun bağlantısını yapmak biraz zor oldu hazırı yok, kendim kesip biçip bağladım kask tesisatıma.

programa gelince hem netten hem bluetoottan çalışan voxer gibi walkie talkie programları var.
    bunlar malesef olmuyor.. net istiyor..2. si basıp kousmak yerine direk konuşmak istiyoruz. sınırısız konuşmamız da var aslında ama sürekli yolculukta hat kesilir
    birGarip..

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    O xaman bebek telsizi olarak ara programi vox ozelligi acik olan programlar var yani sen konusunca mandalliyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)