Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İSTANBUL-EDİRNE ARASI KULLANACAĞIM CHOPPER MOTOR YARDIM LÜTFEN

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba İstanbulda yaşıyorum Edirnede üniversite okumaya gideceğim, ilk başta nostalji 125 almayı çok istiyordum çok tatlı duruyor diye, daha sonra scooter ile istanbula gidip gelemeyeceğimi söylediler, chopper tarzı motor almak istiyorum ancak modellerle alakalı pek bilgim yok lütfen yardımcı olur musunuz 2.el alacağım en fazla 3000 TL bütçem var ötesine çıkacağımı sanmıyorum. Başlangıç motorum olacak biraz dış görünümü iyi olsun istiyorum yani köy motorları gibi olmasın istanbul edirne arası gibi şehirler arası beni götürsün yeter şuan motor gücü çok yüksek istemiyorum dediğim gibi ilk motosikletim olacak inşallah.
    Ne kadar fiyata hangi modelleri alabilirim neler önerirsiniz şimdiden teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

mondial 250 MCT gözüme çarptı , çok hoş duruyor. ancak 1500TL yede çok hoş motor buldugum gibi 3000 TLyede var temiz fiyatı ne kadardır

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    250 mct parça sıkıntısı var.
    Naked türü 125 cc çin parçası varmı sorun alın ilk motor sükseli değil iş görmeli.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    3000 tl olunca baya bir secenek kalmıyor gibi aslında sana gidecen gv250 ama 5000 tl civarında bulursun iyi bir 2 ci eli .olmazsa regal 250 alabilirsin şimdilik,veya tarzı naket olsun dersen tvs5 150 iş görür veya cbf150

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    temiz bi tiger al keyfine bak

abi senin fotodaki tam bir melek yaa :D artik regal raptor gibi bir sey alacagim , bilmiyorum belkide nostalji scooter alirim edirnede gezer tozar istanbula otobüsle gelirim ne olacak teşekkürler herkese

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)