Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gezi parkı için motorlarımız ile katılabileceğimiz bir etkinlik

Motovento
    REKLAM ALANI
    Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Merhaba Arkadaşlar

Gezi parkı için motosikletlerimiz ile katılabileceğiz ek bir gösteri vb. var mı? Yoksa organize etmek katılmak isteyen kimler var?

Haber yapmayan genel medya kanallarının birinin önünde "Takimde bizi göremediniz ayağınıza geldik, hala görmeyecek misiniz?" vb pankart açabiliriz. Kısa süreliğine konvoy şeklinde trafik yavaşlatma eylemine gidebiliriz. Önerisi olan varsa buraya yazsın bizde buradayız diyelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    hocam olmasın yani protesto sürüşü yapılır ama taksime girilmez, bu biber gazını yemek iğrenç bir şey, bir de motor üzerinde olursanız düşünemiyorum.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    in motordan kardeşim in!!!!!!!!!!!!!
    Bırak motoru falan, dün Taksime 55 dk ayağım motor botlarıyla yürüdüm. Motorumu bıraktım ve direnişe katıldım. Bu ağaç katliamından çıktı artık. Polis devleti kurmaya çalışıyorlar

Exzina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Transalp 650
    Dün akşam bizde taksimdeydik birazdan tekrar gideceğim ama motorcu olarakda biraz varlık gösterelim istiyorum.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    sürüş yapılır ama taksime girmeyin, bombayı yiyince ne olduğunu anlamıyorsunuz, kazalara sebebiyet vermeyelim..

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Motorsuz gıdelim ben öyle yapacağım motoru Üsküdar da bırakıp Eminönü ne gemiye geçip Galata köprüsünden azap kapı oradanda tarlabaşı veya Kasımpaşa tarafından olmadı yüksek kaldırımdan kule dibi Plan'ım böyle bırak motorla yaya yaklaştırımıyorlar son aldığım habere göre ama motorlarımızda yarın köprülerde yavaş sürüş yaparak eylem yapabılırız çok da iyi olur

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Motorla olaylara girmeyin, nasuh mahruki tazyikli suyla motorundan fırlatılmış ve bi sürü kırığı var.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Motorla arabayla gitmek mantıklı degil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)