Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İphone 4ün tuş takımıyla karayip korsanları çalmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muhittinKaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer900
    Büyük Başarı

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    çok guzel la valla

amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    e oturup dersine çalışsaydın ya be oğlum.
    yada babasının tepkisi "Ben sana çalamazsın demedim , kpss yi kazanamazsın dedim"

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    40 akçe 40 sopa.

Motosikleti
    Suzuki İnazuma
    Hep merak ederdim ''youtube'' deki videoların altına ''salak saçma'' yorum yapan insanların hiç işi gücü yok mu diye. Yada ne bileyim, insanlar hep eleştiri eleştiriden çıkıp da birazcık övgü yapsa daha mı kötü olur diye hep düşünmüşümdür. Bir insan bir iş yapar. Bunu kimi beğenir, kimi beğenmez, kimisi dalga geçer. Ama illaki bir kulp takan olur. Şu başlığa girdim, videoyu izledim gayet hoşuma gitti. 3 kişi yorum yazmış şok oldum. Bir kerede mutlu olun insanların birşeyler yapmasından, bir kerede aynada kendinize bakın neden ben böyleyim diye. Vallahi çok fazla ayıpladım sizleri. Siz ki her daim hoşgörüden bahseden insanlar, küçük bir telefon çalışmasının sonucunda...........
    GorkeM, GaCCaLL, ReiZzZ ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne zamandır yana yakına İ phone 4 s ile teke zortlatması nasıl çalınır ? bunun videosunu arar dururdum. Olsun karaip korsanları ile idare edebilirim şimdilik.

Not: I Phone'num yok .

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Yukarıda arkadaş bahsetmiş ben de değinmek istedim öncelikle her topiğin altına yorum yapma gerekliliğinden sıyrılıyoruz sonra aşağılık kompleksimizi evde bırakıyoruz sonra aynaya bakıyoruz kendimizi sorguluyoruz sonra yorumumuzu saygı çerçevesinde gerekliyse yapıyoruz,sonrası güllük güneşlik,iphone,piano,saz,zurna,herhangi şekilde nota dahilinde müzik icra etmek öyle kolay iş değildir,amcamızın yaptığı iş ne kadar gereksiz,basit gibi görünsede şu forumda her 10 adamdan 9 unun an itibariyle yapamayacağı hadisedir,ben beğendim,renklilik iyidir ;)

Motosikleti
    Tracer900
    Garip Bir Durum İçerisindesiniz,
    Beğenmek Zorundamıyım ? Eğer net e koyuyorsanız ki buraya post edenle alakalı değil yapanla alakalıdır, her türlü iyi yoruma, kötü eleştiriye açık olmalısınız. Buraya post eden arkadaş sadece elçidir, beğenmediğimiz kendisi değildir, "lan buraya bu konulurmu" değildir.

Ayrıca Benim Baktığım Aynada, "Boş İşle Uğraşma" Yazıyor, Sizinkinde Ne yazıyor merak ediyorum.

Kaldıki, Bu bir başarı değil Aylak Adam işidir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı muhittinKaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garip Bir Durum İçerisindesiniz,
    Beğenmek Zorundamıyım ? Eğer net e koyuyorsanız ki buraya post edenle alakalı değil yapanla alakalıdır, her türlü iyi yoruma, kötü eleştiriye açık olmalısınız. Buraya post eden arkadaş sadece elçidir, beğenmediğimiz kendisi değildir, "lan buraya bu konulurmu" değildir.

Ayrıca Benim Baktığım Aynada, "Boş İşle Uğraşma" Yazıyor, Sizinkinde Ne yazıyor merak ediyorum.

Kaldıki, Bu bir başarı değil Aylak Adam işidir.
    Bence de gereksiz ve Aylak adam işi bir başarı.Ancak MT forumunda konu dışına açılmış böyle bir başlığa cevap yazmaktan daha boş bi iş değil.En azından 3-5 notayı bi araya getirip güzel bir melodi yakalamış eleman

Motosikleti
    Tracer900
    Ancak MT forumunda konu dışına açılmış böyle bir başlığa cevap yazmaktan daha boş bi iş değil
    MT yi siz seyredin, Ben Yazmayı, Yazılan İletiye "ilgimi" belirtmeyi Tercih ediyorum.

Ayrıca Boş işi Yapan Birine, Yazılan Boş Bir iletiye, Sizde Cevap Yazmışsınız, Sizin Ne İşiniz Var Burada, Hadi biz Aylaklar Buradayız ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı muhittinKaplan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT yi siz seyredin, Ben Yazmayı, Yazılan İletiye "ilgimi" belirtmeyi Tercih ediyorum.

Ayrıca Boş işi Yapan Birine, Yazılan Boş Bir iletiye, Sizde Cevap Yazmışsınız, Sizin Ne İşiniz Var Burada, Hadi biz Aylaklar Buradayız ?
    Valla sen de doğru sölüyosun.Benim ne işim var la bu başlıkta

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)