Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Aptallık çağı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    just4techno, Chronix, acayüp ve 7 diğerleri bunu beğendiler..
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Harika bir belgesele benziyor hemen izliyorum

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    uzun zamandır burda gördüğüm en adam akıllı paylaşımlardan biri..
    acayüp ve swath bunu beğendiler.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    bunu geçen sene izlemiştim .hepimiz kurulu düzenin bir parçasıyız
    bunu senin benim bilmemim bir anlamı yok biz döngüyü çeviriyoruz bizleri yönetenlerin atıcakları adımlarla bizler istenileni gerçekleştirebilirizki lakin ortada bir pasta o pastadanda herkez bir dilim koparttığı için nezamanki biticek o zaman değişicez

dogrusukru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250cc +toyota yaris
    Çok merak ettim izleyeceğim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Ben size diyorum bu teknoloji çağının sonu geldi , yakında ya petrol tükenecek ya da dünya yaşanmaz hale gelecek.Alın buyrun izleyin.Hem bu iddialar bizim doçentlerimizin değil yabancıların kendi elleriyle hazırladığı belgeselden izleyin.

Ben diyorum ki geri dönüş olacak , savaş makinelerini çalıştıracak petrol bulamıyacaklar.Biz Türkler tekrar at üstünde akınlara çıkıcaz.Bana gülüyosunuz.Buyrun izleyin de görün.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Geçen bir arkadaşımla GDO'lu gıdalar konusunu konuşuyoruz, ben bu yiyecekler insanlığa zararlı, mutlaka yasaklamalı diyorum, arkadaşım "Bi şe olmaz" diyor, çok rahat, beni sinir etti. Sonunda ağzındaki baklayı çıkardı :"Yeni nesil GDO'ya uyumlu olur,yaşam devam eder." Bir şey diyemedim, bu da bir bakış açısı.
    Demem o ki, her konunun bin türlü yüzü var, hangisinin doğru olduğunu ancak tarih gösterir, çok da kendinizi kasmayın iş olacağına varır.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz Türkler tekrar at üstünde akınlara çıkıcaz.Bana gülüyosunuz.Buyrun izleyin de görün.
    iyi de adamlar atları kesip yiyor, kalmayacak ki
    swath bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi de adamlar atları kesip yiyor, kalmayacak ki
    Domuz yesin kafirler...Biliyolar başlarına gelecekleri.Unutmadılar bizim akıncıları

Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır burda gördüğüm en adam akıllı paylaşımlardan biri..

Eyvallah..
    Ben jack'in kalın bağırsağıyım..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    dk. 41 - Onları yaktılar, onları öldürdüler
    dk. 41.30 - amerikalıları görürsem öldüreceğim, babamı öldürdükleri için (ıraklı çocuk)
    dk. 41.58 - popüler kültür
    dk. 1.10.30- bir felaket ve savaş bekliyorum
    Shrieker bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    güzel bir belgesel son saniyesine kadar izledim paylaşım için ayrıca teşşekürler. Doğal kaynakları elde etmek için doğaya ve insanlara ne denli zarar verildiğinin bir göstergesi

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Petrol bitene kadar başka bir kaynak bulunur merak etmeyin. Evet bizler belki at üstünde tekrar akınlara çıkarız ama karşımızdakiler bizi at üstünde karşılar mı, hiç sanmıyorum.
    drtayfun bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Petrol bitene kadar başka bir kaynak bulunur merak etmeyin. Evet bizler belki at üstünde tekrar akınlara çıkarız ama karşımızdakiler bizi at üstünde karşılar mı, hiç sanmıyorum.
    Yok kardeşim yok , başka kaynak yok.Hidrokarbon yani bildiğimiz adıyla benzin ve diğer fosil yakıtlar.Batı dünyası şu anki saltanatını buna bağlı.Akşam NatGeo'da bi belgesel izledim.Adamlar kocaman bir deney kavanozuna azıcık benzin damlatıyolar.O ufacık benzinin buharıyla bile güçlü bir patlama oluşuyo.İşte adamlar bu kaynağı kontrollerine almışlar ve devasa makinelerini bu yakıtla çalıştırıyolar.Ama yakında bitecek ve yerine koyacak bişey yok.Nükleer enerjinin yakıtı olan uranyumun da rezervleri belli.Bi süre sonra o da bitecek.Sonsuz kaynak yok malesef.Bunu bütün bilim adamları çoktan kabullenmiş durumda.

Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Sonsuza programlanmamak lazım aslında
    er yada geç petrolde biter uranyumda, bor da

Albert Einstein ın dediği gibi 3. Dünya Savaşı'nda hangi silahların kullanılacağını bilmiyorum ama 4. Dünya Savaşı'nda taş ve sopalar kullanılacak sözü gerçek olucak gibi

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Yok kardeşim yok , başka kaynak yok.Hidrokarbon yani bildiğimiz adıyla benzin ve diğer fosil yakıtlar.Batı dünyası şu anki saltanatını buna bağlı.Akşam NatGeo'da bi belgesel izledim.Adamlar kocaman bir deney kavanozuna azıcık benzin damlatıyolar.O ufacık benzinin buharıyla bile güçlü bir patlama oluşuyo.İşte adamlar bu kaynağı kontrollerine almışlar ve devasa makinelerini bu yakıtla çalıştırıyolar.Ama yakında bitecek ve yerine koyacak bişey yok.Nükleer enerjinin yakıtı olan uranyumun da rezervleri belli.Bi süre sonra o da bitecek.Sonsuz kaynak yok malesef.Bunu bütün bilim adamları çoktan kabullenmiş durumda.
    Şu andaki uranium rezervleri şu anki reaktörlerin hepsini 200 yıl daha çalıştırabilir kapasitede.
    http://www.scientificamerican.com/article.cfm?id=how-long-will-global-uranium-deposits-last

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

Alıntı Rocknrolla adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonsuza programlanmamak lazım aslında
    er yada geç petrolde biter uranyumda, bor da

Albert Einstein ın dediği gibi 3. Dünya Savaşı'nda hangi silahların kullanılacağını bilmiyorum ama 4. Dünya Savaşı'nda taş ve sopalar kullanılacak sözü gerçek olucak gibi
    Tabiki herşeyin bir sonu var, demek istediğim bilim ilerliyor muhakkak bir alternatif bulunacaktır. Yada öyle olmasını umuyoruz

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    savaş makinelerini çalıştıracak petrol bulamıyacaklar.Biz Türkler tekrar at üstünde akınlara çıkıcaz.Bana gülüyosunuz.Buyrun izleyin de görün.
    Kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan.
    Mengu16 bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

sarikemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 750 x
    güzel paylaşım olmuş...boş konuları uzun uzun tartışıyoruz bu gerçekten çok iyi oldu....

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    bu depoyu marsta bulacaklar.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amerikada adamlar 450-500 beygirlik araçların sıfırını 30 bin dolara alıp gazlıyor yine senin kadar para çıkmıyor cebinden...

Sonra ırakta insanlar ölüyor, aileler dağalıyor, pisikopat askerler çoluğun çocuğun ırzına geçiyor... Hep birileri pastadan 5-10 misli alsın diye...

Tanrı Amerikayı, iyileri korusun, bizi kutsasın diyip, dünyadaki tüm insanlığı hayvan yerine bile koymamak, öyle yaratıldığını kabul etmek. Heralde anca aksam böyle kafayı vurup yatabiliyorlar... Onlar hayvan onlar hayvan diye sayıklayarak...

Dur bakalım bindiğimiz obamanın kayığı ne zaman bize saplanacak. Suriye bizim asıl meselemizmiş

10-20 seneye plandaki mesele biz olucaz bu gidişle... Eğer hainler yine bulundukları yerde olurlarsa
    Shrieker ve Rocknrolla bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)