Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İçinizi Dökün (Derdini söylemeyen derman bulamaz)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bisiklet
    Arkadaşlar içinize sıkıntı olan, dert ettiğiniz vs konuları buraya yazın yani başlıkta olduğu gibi dökün içinizi ben başlayayım;

Kafama tebeşir tozu döken arkadaşı ilk önce öldürmek (hızlı koşuyor :D ) sonra dövmek (hatta bisikletimle evinin etrafında biraz tur atmıştım denk gelirim diye) sonra aynısını ona yapmak istedim sonrada affettim içimde iyi oldu dedim yıkanmama vesile oldu dedim :D (1 gün içinde oluyor bunlar) öfkenizi kontrol edin yeter zaman geçtikçe zaten sinir kalmaz.
    Eğer Rahat İsteseydim Araba Kullanırdım Lisanslı Bisiklet Sürücüsü...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    a2 Ehliyetimi alalı 3 yıl oldu. Geldim 28 yaşına artık. 12-13 yaşından beri tek tutkum, tek isteğim bir motosiklet sahibi olmaktı. 25 yaşında biraz biriktirdim para. Gidip alacaktım da. Ama sonra peder bey geldi aklıma. Adam 50'sini geçti, hala 96 tempra'ya biniyor, bir gün bir tarafı, diğer gün bir tarafı bozuluyordu. Dayanamadım gittim bir kısmını peşin verip 20000TL kredi çektim üzerine ve 38.000'e sıfır araba aldım koydum önüne. 24 ay vadeliydi kredi. Henüz 5. taksidi ödedim. Kaldı 19 ay. Ben 28 yaşındayım, daha var önümde en az 2 sene motosiklete kavuşmak için. Pişman mıyım tüm paramı, 2 senemi arabaya gömdüğüm için? Değilim ama bir tarafımda hep o istek delice duruyor.

Yaz geldi, yolda giderken yanımdan bir motosikletli geçmesin, bir tanesinin egzos sesini duymayayım diye dua ediyorum resmen. Duyarsam, görürsem kalakalıyorum orta yerde çünkü. Her neyse, yapabileceğim tek şey burada takılıp bilgi edinmek, yeni motosiklet alanlara, kendim almışçasına sevinmek..

Epey dolmuşum ben bu arada
    ertuğrul66, Arda_Karaca ve Volkan Serezli bunu beğendiler.
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

Panter38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ******* 250r+bora '03 trendline
    Of of of tam benlik bi baslik simdi yazmaya baslasam en az 1 saat surer ancak yarin sabah dershane var daha banyo uyku. Of cok ders var yarina siz siz olun isinizi birakmayin iyi calisin sonra benim gibi liseli olup okula gidersiniz okula giden bebeleri gozunuzun onune alin oyle calisin buyukler

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:50 ----------

İnsallah yarın yazarım
    Hayattan Motorumu Alın Geri Neyim Kalır Ki?
    Melikşah Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği (Tam Burslu)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)