Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bayan Sürücü olmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yeşi| - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon sport 150
    Merhabalar bu aralar motora olan ilgimle tam harekete geçmişken babamın söylemleri kafamı karıştırıp korkutmuyor degil motorun üzerinde tutmazlar senı sıkıştırırlar yoldan çıkartırlar rahat bırakmazlar gibi.. çaktırmasamda bunlardan çekinmiyor degilim özelikle bayan sürücülere sormak istiyorum nelerle karşılaştılar trafikte ve herhangi bir çözüm yolu kaçış bunlardan kendilerini nasıl sakınıyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Nedin sen guzum
    Yeşi| bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon sport 150
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedin sen guzum
    Trafikteki canavar tehlikesini savuşturmanın bir çözümü bir numarası neyin yok mu diyorum o anlarda filan Allah a emanet mi sürüyoruz :D

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı Yeşi| adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikteki canavar tehlikesini savuşturmanın bir çözümü bir numarası neyin yok mu diyorum o anlarda filan Allah a emanet mi sürüyoruz :D
    Olası tüm ihtimallerden her zaman en kötüsünü düşünerek ve toplu taşıma araçları (taksi, minibüs, otobüs vs.) ve büyük araçlardan mümkün olduğunca uzak durarak hareket etmeni öneririm. Bursa trafiğini her ne kadar bilmesem de arada sırada oraya yaptığım yolculuklarda farkettim ki burdakilerden pekte bir farkları yok.
    Yeşi| bunu beğendi.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bayanlarda bitek kendilerinin sıkıştığını sanıyorlar heralde. Erkek milleti olarak büyük haz alıyoruz bu durumdan hatta hobilerimiz arasında!
    Pain bunu beğendi.

Motosikleti
    Falcon sport 150
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayanlarda bitek kendilerinin sıkıştığını sanıyorlar heralde. Erkek milleti olarak büyük haz alıyoruz bu durumdan hatta hobilerimiz arasında!
    bukadar sert olmana gerek yok sadece bayanların sıkıştırılmadıgını biliyorum zaten genel olarak motor sürücüleri trafikte yok sayılıyor ancak bayanların işlerinin bi tık daha zor oldugu kanatindeyım sadece teşekkürler
    ÖzLeMKaYrA bunu beğendi.

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi kız vardı bizim okulda o saçlarını montun içinde tutuyodu bi de buff falan takarsın zaten anlaşılmaz eğer çekiniyorsan Ama bence hiç gerek yok motorcu motorcudur her türlü sıkıştırırlar.
    Yeşi|, umurcan ve Pain bunu beğendiler.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bütün bayanlar cevap vermiş
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    burda bi abla vardı, bol motosiklet montu ve pantolonu almak istiyodu kendını bellı etmemek için. tabi bol mont ve pantolonun kaza anında hıc yararı dokunmaz. kendınızı bellı etmemeniz imkansız. Saclarınızı Kaskın ıcıne sıkıstırırsanız gorunurlugunuz azalır bi nebze. sakın bol koruma giysileri dusunmeyın pısman olursunuz. ve dedikleri gibi kamyonlardan falan uzak durmak lazım bıraz daha
    Yeşi| bunu beğendi.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Falcon sport 150
    birde yanlış okumuşum fark eden bir durum yokmuş anlaşılan .. hmm teşekkürler

primavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder VS 600
    Sadece araba degil motosiklet kullananlarin da tacizleri olmuyor degil. Kurtulmak icin bir taktik oldugunu dusunmuyorum. Yolun varsa uzayip gideceksin olmadi sagdan yavas gideceksin ki elbet birakiyorlar takibi.

Benim yontemim kendimi rahatlatmak uzerine bagira cagira sarki soyluyorum ne de olsa kapali kask. Sakin ve mutlu olunca sikistirilmalar sorun olmuyor

Keyfine bak bosver ama sakin kimseye kafa tutma yoldan cikarmak icin ustune suruyorlar ;)
    Yeşi| bunu beğendi.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    MotorKafa'nın dediği gibi mümkün olduğunca kadın olduğunu saklayacaksın. Ülkemizde hanzo çok, canına kast etmeleri işten bile değil.
    ANGARAJ

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MotorKafa'nın dediği gibi mümkün olduğunca kadın olduğunu saklayacaksın. Ülkemizde hanzo çok, canına kast etmeleri işten bile değil.
    Yanlış anlamışsın Soykan
    Motosikletli Kaplumbağa...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamışsın Soykan
    Hertürlü tacize uğrayacağını dile getirmiş....
    Erkek bayan farketmez....

Ama 2.ci şıkta cinsel taciz had safhada olur kanaatimce...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Sanki erkekleri sıkıştırmıyorlarmı.

Kıssadan hisse .

bugün nişantaşında ŞŞŞŞeeerrreeffsiz bir taksici kırmızı ışıkta duran bir arraca kasıtlı ve bilinçli olarak tam gaz gelip arkadan çarptı.
    Sonra elinde sopa ve elektroşok cihazı ile inip adamı ciddi şekilde hırpaladı. Öndeki araç sürücüsü 50 - 55 yaşlarında efendi mülayim aracında eşi ve bir yakını daha olan bir bey.
    Taksici bildiğiniz Psikopat İstanbul taksicisi.

Neymiş efendim 500 mt önce onu sıkıştırmış ( harbiyede) adamın mazereti bu.

Yani düşün bu adamla yan yana gideceksin.

Kullan fakat ne ile karşı karşıya olduğunun bilincide ol.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Hayvanlar habire sıkıştıracak, makas atacaklar. Kırmızı ışıklarda homur homur bir şeyler söyleyecekler, yanınızdan geçerken de kafalarını araçtan dışarı çıkarmak suretiyle ayı lisanında beğenilerini ya da adına her ne diyorlarsa işe onu ifade edecekler. Bolca rahatsız eden olacak. Ama ben cinsiyeti gizlemeye çalışmanın doğru/etkili bir yol olduğuna inanmıyorum. Motorcuların genelde taciz edildiğini düşünürsek laf atmak hariç başka bir saçmalığa maruz kalmıyoruz biz fazladan. Bir süre sonra umursamamayı öğreniyorsunuz ya da kapalı kask içinde kendi kendinize homurdanıyorsunuz, geçiyor.
    Kiraz'' bunu beğendi.

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Seri üretimde kalkışlarda motosikletleri geçicek araçlar yaygın olmadıktan sonra bizi sıkıştırmaya laf atmaya taciz etmeye devam edicekler... Asıl neden bu bizi geçememeleri eziklik abi racele yavaş gitmeye bile tahammülleri yok. ışıkta duruyosun ayı gibi bakar teker yapsana bak şimdi kapışıcaklar adamlar direkt yarış moduna giriyorlar birde modifiye civic tarzı aracı olanlardan uzak duracaksın aman ha onları geçme sakın yetişeceğini zannedip peşinden gelir.. naparsan yap ister bay ister bayan ol trafikte bunlar başına gelicek.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamışsın Soykan
    Taciz olarak kadın erkek farkı pek yok aslında ama söyleyenlerden duyduğum kadarıyla kadın motosikletçi görünce ayrı hayvanlaşıyor bazı hanzolar. Ben direk kadın sürücüye olan özel tacizlerden korunmayı kastettim. Türkiye'de motosikletlere gösterilen saygı ortada, lafını etmek bile gereksiz.

Türkiye'de motosiklet sürücüsü isen hiç bir şeye şaşırmayıp, her şeye hazırlıklı olman gerekiyor. Birde üstüne kadın motosiklet sürücüsü isen işte o zaman adamı şaşırtıyorlar. Bu sebeple kadın sürücülerin eğer bu durumlardan bunaldılarsa mümkün olduğunca kadın olduklarını gizlemeleri gerekiyor. Bazı kadın sürücüler bu yolla korunduklarını dile getiriyor.
    ANGARAJ

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Cok zor inanın bizim milletimiz..ısıklarda erkek görünce küfür edip,Bayan görünce durup arabasından inen bir millet bence..cok dikkatlı olun..Ondan bundan deyil herkezden..İşiniz gercekten zor. Erkeklere ne yapıcaklar en fazla..küfür ederler,kavga ederiz.En kötü agız burun patlar..Sizde malesef böyle deyil..Anlatmak istediklerimi anladınız heralde..

Cok dikkat
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

hyce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Kaskın altından çıkan uzun saçımı görüp kadın zannedenler var
    piyanist_irf bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)