Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İndirim - Güzel fırsat !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Arkadaşlar, ortak yönümüz motosiklet sevdası olsa da birçoğumuzun farklı uzmanlık alanları, uğraşları, ilgi alanları... var.

Uğraşlarımız,iş güç v.s arasında hakikaten ihtiyacımız olsa da araştırmaya vakit ayıramadığımız veya araştırıp birtürlü uygun fiyata bulamadığımız ürünleri burada paylaşalım istedim.

Paylaşılan her ne ise, hakikaten kendinize alacak şekilde değerli bulduğunuz, araştırıp kalitesinden şüphe etmediğiniz ve en azından araştırma sürecinizde karşılaştığınız
    en uygun fiyattan bile %20 gibi bir indirime sahip olsun ki

başlıkta paylaşılan bir ürüne ihtiyacı olan arkadaşımız şüphe etmeden, anlamadığı bir konuyu araştırmak zorunda kalmadan... ... böyle bir fırsatı kaçırmadan faydalanabilsin. Genellikle kısa dönemli oluyor malesef bu boyutta fırsatlar.

Umarım faydalı olur

Bir örnekle açıklayayım...

Uzunca bir süre All In One PC araştırması yaptım ve fiyat performans eşiğinde en başarılı bulduğum ASUS ülkemizde tükenmişti.

Tedarikçisi geleceği zaman bilinmez, gelmeyedebilir dedi ve fiyat eşiği berbat fakat performans eşiği muhteşem olan SONY e yönelmek zorunda kaldım. Aşırı memnun olsam da ASUS un şu anki fiyatının neredeyse X2 katını ödedim :/

Fırsatı şuan gördüm, geç olsa da başlığı algılama açısından bi faydası olur belki Ayrıca masaüstü PC toplamayı düşünenler kart limitleri müsait ise 10/12 taksit ile %35 indirimli alabilirler.

Kocaman kasa, hoparlör, monitör, modem, orj windows 8, 3 yıl garanti, kablolar, klavye, mause, web cam... ... ... bunlarla uğraşıp stabil çalışmayan, sorunlu her parçanın garantisi ile ayrı ayrı uğraşacak oldukları bir PC toplama riskini alacaklarına,

son derece üst sınıf içeriğe sahip,dokunmatik ekranlı, duvara monte edilebilen ASUS All In One PC' yi edinebilirler

banno1957 bunu beğendi.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yani sen şimdi motosıkletınden daha pahalı bır pc mı aldın ?
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Honda NC S
    İş için kullanmıyacak olsam almazdım. ASUS ET2411 her nekadar ev için tasarlanmış olsa da benim ihtiyaçlarımı karşılayabilecek güçte bir model, bunun için önerdim zaten.

Bu arada bu bi örnek tabi. Nezamandır böyle bir başlık açasım vardı,fırsatı görünce aklıma geldi

CB benim başlangıç motosikletim ( gayet yeterli o ayrı mevzu ) Motosiklet farklı bi durum, hiçbir iddiam yok bu konuda, bu yüzden hiçbirzaman çok iddialı bir model almam diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:34 ----------

Bikaç gün önce MOTOMAX ta, zaten %60' a yakın indirim olan ürünlerde bile +%30 indirim vardı mesela. Dünyada 500 TL bir ürün, TR' de belli sebeplerden zaten 200 liraya düşmüş iken, 140 liraya almak gayet keyifli bir durum mesela
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    kazandıracaksa tavuğu esirgeme...
    hatta butlarını bile yedir
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazandıracaksa tavuğu esirgeme...hatta butlarını bile yedir
    Aynen öyle abi millet ne yatırımlar yapıyor PC neymiş te mevzu o değil zaten Başlığın amacı ihtiyacımız olan bişeyi, madem fırsat var kaçırmayalım

2 göz 2 kulak var sonuçta, ihtiyaç listemizde olan bişeyi 1-2 gün ciddi indirime girmişken kaçırmak çok olası bi durum Ayrıca yazık günah

Sen yarın bigün "X sitede MICHELIN lastikler %50 indirimliymiş bugüne özel" desen... her on kişiden birinin işine yarar bu bilgi

Forumda "INDIRIM - GUZEL FIRSAT !!!" yanınca, herbirimizin cebinden daha az meblağ çıkacak ve işimiz görülecek demek olabilir bu başlık Ben ümitliyim bu başlıktan

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    3D ile uğraşan all-in-one pc alır mı ya all-in-one dediğin laptopun yandan çarklısı toplayacan şöyle amd 4-6 çekirdekli, nvidia gtx 560'lı, 600W psu'lu bi sistem. Canavar gibi çizim yaparsın. Bide Windows 8'i hiç beğenmedim Windows 95'ten beri olan başlat menüsünü kaldırmışlar, aynı Windows 3.1 gibi olmuş. Dokunmatik ekran yoksa hiç bi espirisi yok bide yüklediğin programlar metro interface dedikleri şeyde düzgün çıkmıyor.

Motosikleti
    Honda NC S
    Sadece kendin için düşünme Mengu Akşam masasında eşi takılıcak, sabah alıp mutfağa asacak eşi dostu ile konuşacak, yemek yaparken filmi dönecek falan... klavye mause uğraşsın mı şimdi

Win8 e bende şüphe ile yaklaştım, sandığımdan hızlı alışılıyor, düşündüğümden daha sorunsuz ve hızlı çıktı... Yoksa ben XP savunucusuyum hala Ama teknolojiyi biliosun 1/2 senede win8 siz çalışan program kalmıyor :/

Neyse bu ürünün fırsat saati dolmuştur zaten ama emin ol ne boyutta 3D çalışırsan çalış, asus anakartıyla, yağ soğutmasıyla, birbirine tam uyumlu her parçasıyla 24" monitörüyle bu alet 2.400 liraya fazlasıyla iş için yeterli olurdu, artardı bile

Yahu benim demek istediğim, başlığın amacı... bu pc yi konuşmak değil zaten Bu güzel bi örnek işte, hakikaten aylarca araştırdım, epey de tekrar gelir ümidi ile bekledim, hele bu fiyattan gözümü kırpmadan alırdım

Fırsatı, arkadaşların bu donanımda PC ihtiyacı olabilir diye görür görmez paylaştım. Daha sağlam fırsatlar dileğiyle

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Windows Vistada driver modelini değiştirdiler ama sonra büyük bir değişiklik olmadı. Vista/7/8 hepsi aynı soydan geliyor. Vistayı nedense kimse beğenmedi ama ben 2007 de kullanmaya başlamıştım gayet memnun kaldım. Hatta kullanıcı arayüzünün akıcılığını çok daha iyi bulurum Vistanın, bi aralar aşırı hızlı şekilde bilgisayar kullanırdım mouse hareketlerime click'lerime vista ayak uydurabilirken windows 7'nin bazı komutlarımı atladığını fark etmiştim.

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    All-in-one pc leri kesinlikle performans bekleyen,oyun,photoshop,adobe programları,autodesk gibi program kullananlar için tavsiye etmiyorum.Beklentilerinizi karşılamaz.
    cool113 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC S
    Eveeeeeet uzun araştırmalarım sonucunda fiyat performansı güzel bir ürün ile daha karşınızdayım

Yurtdışında dahi bu fiyatlara bulmakta zorluk çekeceğiniz " ABUS 7000 RS3 " disk kilidini fiyatından dolayı Ankaradan sipariş geçmek zorunda kaldım.

İstanbul firmalarının hemen hemen hepsinden epey makul fiyata, sorunsuz alışveriş, akşam 17:00 gibi sipariş geçtim ve sabah ofisime benden önce ulaşmış

Ürün aşırı hassas ABUSlar gibi, kedi atladığında, branda kıpraştığında falan ötmüyor, fakat gidon çevirirsek veya lastik dönmeye kalkarsa alarm devreye giriyor.

Bu arada alarmsız kilitlemekte mümkün. Ürün Alman malıdır, ABUS' u bilenler bilir zaten. İşçiliğe diyecek pek bişey yok gayet iyi.

Paket içeriği aşağıdaki görseldeki gibidir, yedek anahtarı, taşıma çantası, hatırlatma kablosu ile birlikte geliyor.

RedDot tasarım ödüllü bir üründür. Abus işlem görmüş metalleri üzerinde dayanıma sahip pek bir firma yoktur zaten.

Değerlendirmek isteyen arkadaşlara duyurmak istedim ( Yanına 1 litre motor yağı sipariş geçerek kargoyu bedavaya getirdim, tavsiye edilir ! )

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Medyamarkette hertz anfi ve hoperlorlerin fiyatlari iyi..

n11.com alisveris yaptikca hediye ceki dagitiyor

Motosikleti
    Honda NC S
    Beyler yine bi mevzu var ama çözülemeyecek oranda

Caberg Ego serisinin ülkemizdeki fiyatları belli, yurtdışı fiyatları belli... LS2 fiyatına nasıl veriyorlar bilemedim

Görür görmez açtığım bu başlık aklıma geldi, ihtiyacı olanlara duyurayım dedim

muhammetcon bunu beğendi.

Kerem T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr600F
    Urunun sadece xxl beden secenegi kalmis L olsa direk alicaktim 2-3 tane :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)