Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bi gaz verdim televizyona çıktı.Desteklerinizi bekliyoruz...

Motovento
    REKLAM ALANI

yaşına bakılırsa muhtemelen eğitimli gibi duruyor güzel söylüyor yukarıdada belirtenler olmuş sanatçıyım diye playback yapanlara taş çıkartır ALLAH yolunu açık etsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Korktuğumuz başımıza geldi.Aldığımız habere göre program bitimde Bülent Ersoy Bora'yı çağırarak elini uzatmış ve koltuktan kaldırtmış.Gidişat hiç iyi değil ....

Ne demek oluyor o ? Biraz daha açar mısın?

Bu arada yarışmayı izlemiyorum ama videoyu beğendim, yarışmada başarılar dilerim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Bu hafta nasıl buldunuz arkadaşlar :

piyanist_irf bunu beğendi.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Hiç takip etmiyorum programı , son durum nedir.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Bizim kuzen iki haftadır elenmiyo.Son durum bu.Geçen hafta Recep birinci oldu , bu hafta mustafa birinci.İki haftadır ikisi birinciliği ve ikinciliği paylaşıyo.Bizim kuzen de 3 ncü gidiyomuş galiba.Antepli yanık sesli receple , mustafa baya iddialı.Ancak bizim 20 yaşında şan eğitimi bile almamış kuzenin bunların arasında 3 ncü bile olması müthiş bişey :

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bu çocukta iş var..
    Tam profesyoonel duruşu ve söyleyişi var....
    Şu bülo nun özel ilgisi ayrıca tehlike arz ediyor...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Posterdeki Bursa'nın gururu ve fotoğraf arasındaki harika uyuma hayran kaldım Ses güzel ama Bülent sıkıntı.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta nasıl buldunuz arkadaşlar :

http://youtu.be/NTYppD26ga8

sabah işten geldim yorum yazdım ama site yoğunluğundan dolayı bir türlü olay gerçekleşmedi neysee...

daha önceki videodada söyledim müneccim olmaya gerek yok her şey ortada , seçilen parçalar çok yerinde ve borada üstüne düşeni fazlasıyla yapıyor , şarkıdaki vurguları çok güzel , yani gene söyleyecem hani bilmesek TRT sanatçısını popstar adı altında bize kakalamaya çalışıyorlar diyecemde

bence trt sanatçılarına eşdeğer bir kardeşimiz yalnız diğer videolar açılmıyor sanırım kaldırdılar , birde bir tabir vardır halk dilinde ,bir işin anasını ağlatmak olayı budur işte

lakin müzisyen gurubuda yabana atmayın öyle bir orkestrada , bir türkü çığırtmak isterdim , tabi sahne arkasında orkestra mükemmel her şey çok güzel , madalyonun görünmeyen yüzünde olan adamlar , gizli kahramanlar , işi büyük kısmını onlar bitirir , ama malı solist götürür bölede acayipimsi bi dünya işte
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabah işten geldim yorum yazdım ama site yoğunluğundan dolayı bir türlü olay gerçekleşmedi neysee...

daha önceki videodada söyledim müneccim olmaya gerek yok her şey ortada , seçilen parçalar çok yerinde ve borada üstüne düşeni fazlasıyla yapıyor , şarkıdaki vurguları çok güzel , yani gene söyleyecem hani bilmesek TRT sanatçısını popstar adı altında bize kakalamaya çalışıyorlar diyecemde

bence trt sanatçılarına eşdeğer bir kardeşimiz yalnız diğer videolar açılmıyor sanırım kaldırdılar , birde bir tabir vardır halk dilinde ,bir işin anasını ağlatmak olayı budur işte

lakin müzisyen gurubuda yabana atmayın öyle bir orkestrada , bir türkü çığırtmak isterdim , tabi sahne arkasında orkestra mükemmel her şey çok güzel , madalyonun görünmeyen yüzünde olan adamlar , gizli kahramanlar , işi büyük kısmını onlar bitirir , ama malı solist götürür bölede acayipimsi bi dünya işte
    Piyanist İrfan usta senin gibi müzikle içli dışlı birinin beğenmesi bizi gerçekten gururlandırdı.Geçen hafta Bora acaba şans eseri mi güzel okudu derken bu hafta da güzel okuması bu başarının tesadüf olmadığını gösterdi.Eskiden sadece TRT vardı ve o TRT'ye çıkabilmek için insanlar baya bi mürekkep yalayıp , makam , musiki , nota bilgilerini yalayıp yutması gerekiyodu.Kolay mıydı TRT sanatçısı olmak.Ancak şimdi özel kanallar sayesinde böyle gençler kendini gösterebilme şansını buluyo.Ancak kendini geliştirmeyenler saman alevi gibi yanıp sönüyo.

Ah nerde o eski ses sanatçıları.Şimdi ses sanatçılarının yerini seks sanatçıları aldı.Bu durum bütün dünyada böyle.80'lerin yabancı kliplerini izlerseniz bi tane bile gıçı başı açık insan göremezsiniz.Hem de sesi olmayan birinin popüler olma şansı sıfırdı o zamanlar.Şimdi orasını burasını sallayan meşhur oluyo.Müzik yok , ses yok.Gerçek sanatçıların bi ayağı çukurda , teker teker öteki dünyaya intikal ediyolar.Yerlerini dolduracak birilerini yetiştirmek çok zor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Bu da popstar Harlem Shake

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    Kendi başımızın çaresine bakmamız lazım.Yapılması gereken belli.Bireysel silahlanmada fayda var.
    etrafımdakilere bunu anlatmaya calışıyorum, ama sert tepkilerle karşılaşıyorum. Ne zman kör oldu bu insanlar? Neden gremiyolar bunları?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Kendi başımızın çaresine bakmamız lazım.Yapılması gereken belli.Bireysel silahlanmada fayda var.
    etrafımdakilere bunu anlatmaya calışıyorum, ama sert tepkilerle karşılaşıyorum. Ne zman kör oldu bu insanlar? Neden gremiyolar bunları?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:56 ----------

Biz bunu deyince faşist ilan ediliyoruz.Ancak o katledilen boşnaklar , sırplar gizlice silahlanırken kurbanlık koyunlar gibi bekliyodu.Nerden bilebilirlerdi ki birgün koyun koyuna yaşadıkları sırpların kendilerine silah doğrultacağını?Ama bu kahpe batıdan herşeyi beklemek lazım.Kürtlerin çobanında bile kaleş var.Sınırdan elini kolunu sallaya sallaya silah geçiriyolar.7 sülalerine yetecek silah kaynakları var.Gevurlar bedavaya dağıtıyo zaten kürtlere.Bi gün o kaleşlerini bize doğrultup katliam yapmıyacaklarını nerden bilelim.Son pişmanlık fayda etmez.Kurbanlık koyun gibi beklemenin anlamı yok.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)