Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bi gaz verdim televizyona çıktı.Desteklerinizi bekliyoruz...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Benim hanımın kuzeni duyduk ki bazı kafelerde şarkı söylüyomuş.Bi akşam bize geldiler.Evde biraz karaoke açtık şarkı söyledik.Sesi baya hoşuma gitti.Dedim popstar falan katılsana.Binlerce kişi katılıyo beni seçmezler dedi.Dedim sen şansını dene , onlar seçmezse seçmesin.Fırsatlar dünyası.Şansını dene.Sonra duyduk ki Popstar elemelerini geçmiş.Binlerce kişiden ilk 16'ya kalmayı başarmış.Şimdi finale doğru gidiyo.Desteklerinizi bekliyoruz :

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Değişik diyelim...
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    bursa değil İNEGÖL

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    öncelikle videoyu izlemeseydim sanırım pek destek kısmını düşünmezdim , yıllardır müzikle iç içe biri olarak sanatçı, şarkıcı sıfatına bürünmüş piyasada birçok insan tanıdım ,hatta allah bana bir çok kabiliyeti eklerken sanırım bu ses ve yorumculuk donanımını koymamış , öylece dümdüz gelmişim dünyaya

ama bir gariplik var bu işte ! , benim tanıdığım şarkıcı sanatçı, tipler böyle değildiki arkadaş !

bu çocuk hakkaten iyi ve piyasada sanatçıyım diye geçinen çoğunun söylerken bozulacağı kazık bir parça seçmiş ve ne diyeyim sesine yorumuna kurban , ulem böylemi güzel okunur bir şarkı arkadaş !

amötör demek hakgetire , sahne duruşu kendine özgüveni , sesinde birtane titreme en ufak detone yok , en kötüsü karşısındaki jüri bülent ersoy vay vay vay,,,

arkadaşım sende bizie dehliyosun aha bu benim yiğenim işte ölesine söylüyo takılıyo filan diye ...... yılların sanatçısını yemedim kusura bakma
    Sadık1453 bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

brk194 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni bs 125-Yamaha R25
    arkadaş berber
    piyanist_irf bunu beğendi.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Yugoslavya parçalanırken de diskolar tıka basa doluydu...

Motosikleti
    Alıntı brk194 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş berber

bende fırıncıyım
    sekohtc ve GaCCaLL bunu beğendiler.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arifin mençıstıra attığı golü arıyorduk, nereye geldik
    Evrim Ergin ve oguzcelik bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle videoyu izlemeseydim sanırım pek destek kısmını düşünmezdim , yıllardır müzikle iç içe biri olarak sanatçı, şarkıcı sıfatına bürünmüş piyasada birçok insan tanıdım ,hatta allah bana bir çok kabiliyeti eklerken sanırım bu ses ve yorumculuk donanımını koymamış , öylece dümdüz gelmişim dünyaya

ama bir gariplik var bu işte ! , benim tanıdığım şarkıcı sanatçı, tipler böyle değildiki arkadaş !

bu çocuk hakkaten iyi ve piyasada sanatçıyım diye geçinen çoğunun söylerken bozulacağı kazık bir parça seçmiş ve ne diyeyim sesine yorumuna kurban , ulem böylemi güzel okunur bir şarkı arkadaş !

amötör demek hakgetire , sahne duruşu kendine özgüveni , sesinde birtane titreme en ufak detone yok , en kötüsü karşısındaki jüri bülent ersoy vay vay vay,,,

arkadaşım sende bizie dehliyosun aha bu benim yiğenim işte ölesine söylüyo takılıyo filan diye ...... yılların sanatçısını yemedim kusura bakma
    Müzikten anlıyan kendini belli ediyo.Şarkı gerçekten baya kazık.Bazı kısımlarda mikrofonun sesi kısık kalmış , bazı pürüzler var ancak daha 20 yaşında ve umarız kendini geliştirir ve daha iyi yerlerde görürüz kendisini.Eskiden şarkıcı demek sesi güzel olan demekti.Ancak son zamanlarda sesi güzel sanatçı bulamaz olduk.Bu yarışmalar hep polemik konusu olmuştu.Torpil olmadan bi yerlere gelinmez diye.Ancak bizim kuzenin binlerce başvuru arasından sıyrılması bize torpil olmadığına inandırdı.Bu insanlar gerçekten yetenek peşinde.

Bu arada Bülent Ersoy'u gelin olarak kabul etmiyoruz.Her yarışmada bi yarışmacıyı koluna takıp götürüyo.İnşallah göz dikmemiştir bizim kuzene

Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız yugoslavyanın parçalanma sürecinde sırplar gizliden gizliye silahlandırılmış , boşnaklar da hazırlıksız yakalanmıştı.Bizim de aynı oyuna gelmememiz lazım.Ergenekon tertibiyle askeriyenin gizli silah depoları da ortaya çıkarıldı.Allah korusun bişey olursa arkamızda askeriye de yok artık.Zaten yarısı hapiste.Kendi başımızın çaresine bakmamız lazım.Yapılması gereken belli.Bireysel silahlanmada fayda var.

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arifin mençıstıra attığı golü arıyorduk, nereye geldik
    Bu devirde ya popçu olucan ya da topçu

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bülent abla gözüne kestirmesinde.
    eray_uluyazı, dreamkiller ve agilty bunu beğendiler.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

serdar37100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Gazla Çıktıysa Türk Medyası Onun Gazını Çabuk Alır Evine Gönderir

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Sesi gerçekten harika. Seçtiği şarkıda kazık yani orkestra bile zorlanıyo
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Müzikten anlıyan kendini belli ediyo.Şarkı gerçekten baya kazık.Bazı kısımlarda mikrofonun sesi kısık kalmış , bazı pürüzler var ancak daha 20 yaşında ve umarız kendini geliştirir ve daha iyi yerlerde görürüz kendisini.Eskiden şarkıcı demek sesi güzel olan demekti.Ancak son zamanlarda sesi güzel sanatçı bulamaz olduk.Bu yarışmalar hep polemik konusu olmuştu.Torpil olmadan bi yerlere gelinmez diye.Ancak bizim kuzenin binlerce başvuru arasından sıyrılması bize torpil olmadığına inandırdı.Bu insanlar gerçekten yetenek peşinde.

Bu arada Bülent Ersoy'u gelin olarak kabul etmiyoruz.Her yarışmada bi yarışmacıyı koluna takıp götürüyo.İnşallah göz dikmemiştir bizim kuzene

Yalnız yugoslavyanın parçalanma sürecinde sırplar gizliden gizliye silahlandırılmış , boşnaklar da hazırlıksız yakalanmıştı.Bizim de aynı oyuna gelmememiz lazım.Ergenekon tertibiyle askeriyenin gizli silah depoları da ortaya çıkarıldı.Allah korusun bişey olursa arkamızda askeriye de yok artık.Zaten yarısı hapiste.Kendi başımızın çaresine bakmamız lazım.Yapılması gereken belli.Bireysel silahlanmada fayda var.

Bu devirde ya popçu olucan ya da topçu
    böyle bir organizasyonda ve canlı performans dedimmiydi ufak tefek mikrofon hataları devede kulak bile sayılmaz tüy diyelim ona başına gelmeyen bilmez ! gerçii benimde başıma böyle büyük çaplı gelmedi ama 300 500 kişinin içinde bırakın kamera karşısında , sitresi , şarkı söylemeye çalışmak bile çok acayip bir cesaret ister valla gururlandım çocuk sanki yılların sanatçısıymış gibi helal olsun sahne duruşu ve diksiyonu, şan dersi, filan aldımı acep ? trt sanatçılarını aratmıyor bence , amatör bir kardeşimiz olduğuna inanmak zor hakkaten ,

aynı zamanda bülent hanım konusunda diğer arkadaşlarla hemfikirim yakışıklıda kerata

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Resim - not

Video az buçuk + not kazandırır bilginize.
    ReiZzZ bunu beğendi.

sekohtc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250r
    sesi oldukça güzel destek veririm tabi normalde kralı olsa oy vermem ama torpili forumdan akrabası olması yalnız geleceği var demek tanlış bir bilgi olabilir çünkü bir şarkıcının geleceği olabilmesi için yorumculuktan öte kendi bestelerini yazabilecek kapasitede olmasıdır inşallah amatörce de olsa kıyıda köşede besteleri vardır ilk popstarda abidin 1. oldu ama sabun köpüğü gibi yok oldu sebebi kendisine verilen şarkılardan oluşan bir albümdü gerisi gelmedi o da veda etti bu işlere
    RAKİBİNİ GEÇ, SINIFINI GEÇ , AMA GÜLÜP GEÇME..

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Tarzıyla tavırlarıyla sesiyle ve seçtiği şarkıyla sahneye çok yakışmış. İnşallah başarılı olur. Yakışır yeğenimize.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sesi kendini dinlettiriyor, ses rengi ve kullanımı çok akıcı

başarılar...

tarafsız bir gözle söylüyorum sesi hakikaten güzel. gayet güzel seslendirmiş. işin sakat yanı gayet boylu poslu yakışıklı bir genç, bülent ablamda pusuda bekliyor olabilir
    acayüp bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Abi neden adi popstar olan bir yarismada yarismacilara boyle sarkilar soyletirler? Neden juri uyeleri bu kisiler olur? (orhan babayi tenzi ederim) sizin usak guzel soylemis agzina saglik..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle bir organizasyonda ve canlı performans dedimmiydi ufak tefek mikrofon hataları devede kulak bile sayılmaz tüy diyelim ona başına gelmeyen bilmez ! gerçii benimde başıma böyle büyük çaplı gelmedi ama 300 500 kişinin içinde bırakın kamera karşısında , sitresi , şarkı söylemeye çalışmak bile çok acayip bir cesaret ister valla gururlandım çocuk sanki yılların sanatçısıymış gibi helal olsun sahne duruşu ve diksiyonu, şan dersi, filan aldımı acep ? trt sanatçılarını aratmıyor bence , amatör bir kardeşimiz olduğuna inanmak zor hakkaten ,

aynı zamanda bülent hanım konusunda diğer arkadaşlarla hemfikirim yakışıklıda kerata
    Şan , şöhret dersleri almış fakat ben bu konuda pek bilgili olmadığımdan detayını sormadım.İnşallah eğitimini devam ettirir.

Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resim - not

Video az buçuk + not kazandırır bilginize.
    O fotoğrafı zaten kanalın kendisi çekmiş.Her yarışmacıya bu pozu verdirmişler.Fotoğrafçı şu pozu vereceksin dediği zaman yapacak bişey yok.

Alıntı sekohtc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sesi oldukça güzel destek veririm tabi normalde kralı olsa oy vermem ama torpili forumdan akrabası olması yalnız geleceği var demek tanlış bir bilgi olabilir çünkü bir şarkıcının geleceği olabilmesi için yorumculuktan öte kendi bestelerini yazabilecek kapasitede olmasıdır inşallah amatörce de olsa kıyıda köşede besteleri vardır ilk popstarda abidin 1. oldu ama sabun köpüğü gibi yok oldu sebebi kendisine verilen şarkılardan oluşan bir albümdü gerisi gelmedi o da veda etti bu işlere
    Aynen dediğiniz gibi bu tür yarışmalar çok az kişiye fayda getirmiştir.Kolay yakalanan şöhretin etkisiyle kolay para kazanma derdine düşmez inşallah.Televizyona çıktım , meşhur oldum , gideyim iki tane program yapıp parayı kazanayım , kalan vaktimi yiyip içip gezerek geçireyim derse çok şey kaybeder.Bülent Ersoy şarkıya yaptığı yorumda sanat müziğindeki 500 çeşit makamdan bahsedince bizimkinin gözleri fal taşı gibi açıldı.Bülent ersoy makamın hakkını vermediğini söyledi.Umarım bu konuda kendini geliştirir.Daha yolun başında 20 yaşında.Kat edeceği çok yol var.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)