Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Koleksiyonum (silgi)

Motovento
    REKLAM ALANI
    scooboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6N 2013
    Arı mayalı olan gözlerimin dolmasına neden oldu.
    jimpam ve blacklord bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Yok artık löbraamm!!! Ne ettin ne de güzel ettin!!! Çocukluğuma geri döndüm..
    jimpam bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi ama neden dişlerim kamaştı
    Sen bide bana sor bayiliyorum hepsine.
    sedici bunu beğendi.
    ...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    çok güzel bir kolleksiyon ve çok eğlenceli insan bir şeylerle uğraşmalı gerçekten çok hoş çok beğendim tebrik ederim

lakin bir kaç şey söylesem beni kırmazsın sanırım , tabiki rica ediyorum, o kadar çok silgiyi bir arada görünce

iki yüzlü ya..şakları, arkamdan kuyumu kazan dallamaları,bana faydasından çok zararı dokunan ama işi düştüğünde arayıp yılışan sülükleri, lafta adam gibi görünen ama icraattta anında geri vites yapan embesilleri, yüzüne gülerek dost sıfatına bürünüp seni kandıran şebekleri, o yapmış ben niye yapamıyorum diye düşünen ve sana mok atan mikropları,
    iyi niyetimi su istimal edip beni düdükleyen çakalları, ve tüm bu saydığım özelliklerdeki insan sıfatına bürünmüş yavşakların içinden akrabam olanları HAYATIMDAN SİLMENİ İSTİYORUM

O kadar çok silgi yeterse bunları silmeye ! bu arada yemekleri ben ısmarlayacağım kal sağlıcakla.
    jimpam bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Tesekkur ederim ReIZzZ (alinti ile cevap veremedim de.. )

---------- Post added at 11:27 ---------- Previous post was at 11:15 ----------

Alıntı bydede58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş dikkat et albenisi olan o silgilerin birçoğunun toksit etkilerinin olduğunu,
    Fitalat gibi tehlikeli maddeler içerdiğini
    Kanserojen etkilerinin olduğunu
    Özellikle o kokuluların tehlikeli olmalarıNI
    Televizyonlarda her yeni öğretim yılında haberlerde izliyoruz. sen piyasada nekadar şa şalısı varsa evinde toplamışsın, bence biran önce ya yok et yada göz önünden kaldır.
    Zaten oyle goz onunde degiller.sakliyorum Allah muhafaza akraba yada komsu cocuklari var... tesekkur ederim bu arada.

---------- Post added at 11:33 ---------- Previous post was at 11:27 ----------

Alıntı Ufuk İnkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kabuklu fıstıklara çizilen yüzler kaçmadı gözümden

Cilli ve taso koleksiyonumu yanlışlıkla çöpe atan valideme bişey diyememek koymuştu :D
    Bende taso oynar biriktirirdim birde futbolcu kartlari vardi dergisi vardi oraya yapistirirdik...

---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:33 ----------

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    terlikler ve fıstıklar favorim ''Arı maya'' lı silgileri görünce birden cocukluğum geldi aklıma Paylasım için tesekkurler
    Ben tesekkur ederim

---------- Post added at 11:48 ---------- Previous post was at 11:37 ----------

Alıntı OGUZHANKY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Silgiye silgi demem, delik deşik olmadıkça.
    Yok artik...

---------- Post added at 11:53 ---------- Previous post was at 11:48 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ağlamak istiyorum, çocukluk yıllarımın hiç anlam veremediğim, devlet dairesi resmiyetini içinde barındıran silgi...mavi versiyonu daha yürek parçalayıcı

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphoto...05832518_n.jpg
    Bu baayagi eski bir silgi...erkek arkadasimin babasina aitti, daktilo silgisidir kendileri.

---------- Post added at 12:00 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

Alıntı Cgty adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim kaybolan silgilerin nereye gittiği simdi belli oldu :D
    Hahahaha tuh yakalandik...
    inzell bunu beğendi.
    ...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki yüzlü ya..şakları, arkamdan kuyumu kazan dallamaları,bana faydasından çok zararı dokunan ama işi düştüğünde arayıp yılışan sülükleri, lafta adam gibi görünen ama icraattta anında geri vites yapan embesilleri, yüzüne gülerek dost sıfatına bürünüp seni kandıran şebekleri, o yapmış ben niye yapamıyorum diye düşünen ve sana mok atan mikropları,
    iyi niyetimi su istimal edip beni düdükleyen çakalları, ve tüm bu saydığım özelliklerdeki insan sıfatına bürünmüş yavşakların içinden akrabam olanları
    O kadar çok silgi yeterse bunları silmeye ! bu arada yemekleri ben ısmarlayacağım kal sağlıcakla.
    kim üzdü seni bu kadar söyle.
    bizim de farklı "silme işi yapan" koleksiyonlarımız var
    erro, jimpam, piyanist_irf ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    afrikadaki mektup arkadasımdan gelen. zürafa seklınde benekli silgi ve kursun kalem olması lazım bır yerlerde bulursam gonderebılırım sıze buralarda bı yerlerde olmalı
    jimpam bunu beğendi.

Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ne yaw Küçük kız çocukları gibi diyecektim
    AVATAR (resim) 'den bayan olduğu çıktı ortaya

Güzel ve mazii anlatıcı bir Hobby...

Elinize sabrınıza sağlık
    tesekkurler.

---------- Post added at 12:24 ---------- Previous post was at 12:22 ----------

Alıntı sbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fıstık iyiymiş harbiden
    Bende bayilmistim ilk gordugumde :
    ...

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    valla simdi anneme telefon edip sordum.. nerde o notluk kalemtras kalem silgi seti diye.. sor bana söyliyeyim sana dedi :D gece vardiyasındayım sımdı uyumalıyım ama aksam ıse gıtmeden once bır bakınırım
    jimpam bunu beğendi.

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana da ilkokuldayken o istediğin silgiyi almadılar dı değil mi?
    Yok aksine her istedigim silgiyi aldilar da oyle oldu bu birikim

---------- Post added at 12:32 ---------- Previous post was at 12:26 ----------

Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla simdi anneme telefon edip sordum.. nerde o notluk kalemtras kalem silgi seti diye.. sor bana söyliyeyim sana dedi :D gece vardiyasındayım sımdı uyumalıyım ama aksam ıse gıtmeden once bır bakınırım
    Super olur cok tesekkur ederim bulsanda bulamasan da yardimin icin

---------- Post added at 12:38 ---------- Previous post was at 12:32 ----------

Alıntı scooboy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arı mayalı olan gözlerimin dolmasına neden oldu.
    Ari maya bitanedir cocukluklur, okul sirasidir,tenefus zilidir...
    ...

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc

Çok güzel koleksiyon, benimde pul koleksiyonum var
    jimpam ve piyanist_irf bunu beğendiler.
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok artık löbraamm!!! Ne ettin ne de güzel ettin!!! Çocukluğuma geri döndüm..
    Begenmene sevindim, tesekkur ederim

---------- Post added at 12:52 ---------- Previous post was at 12:49 ----------

çok güzel bir kolleksiyon ve çok eğlenceli insan bir şeylerle uğraşmalı gerçekten çok hoş çok beğendim tebrik ederim

lakin bir kaç şey söylesem beni kırmazsın sanırım , tabiki rica ediyorum, o kadar çok silgiyi bir arada görünce

iyi niyetimi su istimal edip beni düdükleyen çakalları, ve tüm bu saydığım özelliklerdeki insan sıfatına bürünmüş yavşakların içinden akrabam olanları HAYATIMDAN SİLMENİ İSTİYORUM

Ben kagit bile silmiyorum silgilerim bitcek diye))bosver takma sen . Sana bi sahincinin kaporta yazisinda bi demec veriyorum " hayat bos,durma cos..." saka bir yana tesekkur ederim yorumun icin
    piyanist_irf bunu beğendi.
    ...

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    İlgisini çeken arkadaslarda kartvizit koleysiyonuna başlayabilir gerçekten cok eglenceli.Gittiğin herhangi bir dükkan önünden geçtiğin dükkandan alıosun kartviziti, arkasına günün tarihi yanında kim var o gün neler yaptınız vs. aydan yıllar gecıo bi bakıosun ...... hatıralar ... 5 yıldır biriktiriyorum ve okadar hoş oluyoki
    inzell ve jimpam bunu beğendiler.

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Bi resimde muz, kabak, salatalık, mantar, havuç, patlıcan var hale dönmüş orası ya
    Fıstık iyimiş harbiden

Alıntı salvoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgisini çeken arkadaslarda kartvizit koleysiyonuna başlayabilir gerçekten cok eglenceli.Gittiğin herhangi bir dükkan önünden geçtiğin dükkandan alıosun kartviziti, arkasına günün tarihi yanında kim var o gün neler yaptınız vs. aydan yıllar gecıo bi bakıosun ...... hatıralar ... 5 yıldır biriktiriyorum ve okadar hoş oluyoki
    bu fikride beğendim ama ben her şeyi kaybediyorum o yüzden koleksiyon yapmam zor gibi
    jimpam bunu beğendi.
    Kelimelerini yükselt sesini değil, yağmurdur çiçekleri büyüten gök gürültüsü değil.

Alıntı salvoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Iyi fikirmis cidden buna benzer bisi yapiyorum aslinda ama buda guzelmis
    ...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa

Nooluyo layn orda.

(silgiler felaket. O eski delikli resmi daire silgisini boynumuzda az taşımadık zamanında , silgilerin yüz karasıdır : )
    jimpam ve piyanist_irf bunu beğendiler.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    500 öğrencinin temel eğitimini karşılayacak kadar silgi mevcut Tebrikler
    jimpam bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 öğrencinin temel eğitimini karşılayacak kadar silgi mevcut Tebrikler
    Biraz oyle galiba ))

---------- Post added at 14:43 ---------- Previous post was at 14:40 ----------

Eagle7 sana alinti ile yazamadim....
    Evt biraz pazar yeri gibi olmus hehe
    Fistiklarim baya populer oldu

---------- Post added at 14:45 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nooluyo layn orda.

(silgiler felaket. O eski delikli resmi daire silgisini boynumuzda az taşımadık zamanında , silgilerin yüz karasıdır : )
    Tesekkurler
    ...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    arı maya'lı silgi göremedim.
    büyük eksiklik!
    ----------------------------------------
    tamam tamam gördüm.

on numara kolleksiyon.
    jimpam bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim üzdü seni bu kadar söyle.
    bizim de farklı "silme işi yapan" koleksiyonlarımız var
    http://www.nerdlikeyou.com/wp-conten...our-weapon.jpg

aslında sabah moralim çok bozuktu ,konuyuda görünce çok şirin ve güzel geldi bana, az biraz tebessüm ettim , çıktım dışarı avare avare gezdim sahil boyunda biraz temiz hava aldım geldim , şimdi azcık geçti sıkıntım , bazen birikiyor insanda taşma seviyesine geliyor , bir gün yüz yüze gelirsek tartışılacak mevzuular

ama fikir bayağı hoşuma gitti

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:46 ----------

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nooluyo layn orda.

yok bişey yiğidim , zabah zabah sistem error verdi kusura galma
    jimpam bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)