Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
94. sayfa BirinciBirinci ... 4484929394

Son dönemlerde dinlediğiniz en güzel şarkılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    I will remember - Toto
    polk audio kuleleri test ettiğim parça

REKLAM ALANI
    Motomax

Motosikleti
    MT-25

derdini haykırıyor.
    vurgunum
    yorgunum
    senin
    yoluna
    ölürüm ben,derken..

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 Hyper Edge
    selam abiler, hatunlar, delikanlılar, yiğidolar,

elimdeki ses sistemi beni sağır etmeye yetmiyor, soundlink marka 4 kanal 1500 watt civarı bir oto amfi var, ben buna 1000 watt pionner champion series bass ve 2 tane 160 watt 16 cm JBL mid bass ve 2 tane de 300 watt kıytırık marka 16 cm hoparlör, 4 tane de tiz bağladım... tizzlerden 2 tanesini eski bir sony marka televizyondan sökmüştüm, bu kalitede bir tizz nasıl öyle eski tüplü bir tv den çıktı anlamıyorum ve kıytırık marka 300 watt hoparlörler nasıl bu kadar güzel performans veriyor ona da şaşırıyorum, yani 160 watt jbl ile aynı kanala bağlı ama jbl en yüksek sese yaklaştıkça bozma yaparken bu kıytırık hoparlörler inanılmaz bir performans sergiliyor.. alırkende zaten 100 watt olsa öpüp başıma koyarım diyordum ama vallahi ilginç :D hatta büyük abim bunları çok beğenim benden aldı ve kamyonuna takmıştı bir ara ve sonra amfi olmadan ses alamayınca geri aldım..

neyse işte;

uzun zamandır kullandığım bu sistemi 2 tane dandik fason üretim olan pc güç kaynağı ile besleniyor, çift psu ile 12 volt güç çıkışı son seslerde 9 voltlara kadar invörtır...

şimdi ben bu sistemden bass ayıracağım ve sadece 2 hoparlör, 2 mid bass ve 4 tane tiz kalacak.. yani 4 kanal olarak her kanala bir hoparlör ve tiz bağlayacağım, amfi ve psu artık yetersiz gelmeyecek, ses kalitesi ben dahil dinleyenlerden beğenmeyen çıkmadı, bu yüzden ses olarak bu beni doyuracak... zaten yüksek ses bir kaç müzikten sonra kulaklarım çınlamaya başlıyor, ses iyi ama bass için bir upgrade istiyorum..

şimdi bir tane amfi almak istiyorum, aldığım amfi bu 1000 watt pionner champion series çalıştıracak ve birde bunun üstüne 2000 watt başka marka bass daha alacağım, belkide bu bass satar 3000 watt alırım... bana oto amfi ve bass konusunda akıl verin, öneri verin, yol gösterin bana, şu fakir kardeşinize fikir verin... nasıl bir amfi ve bass kombinasyonu yapayım...

1000 lirayı geçmeden bu işi başarmanın yolu varmı, yada geçmek gerekirse de çok ta zorlanmadan nasıl bir yol izlenebilir, şu fakir kardeşinize yol gösterin, fikir verin, öneride bulunun,

n11 den oto amfi lere bakıyorum ve bass fiyatlarına henüz bakmadım... bu arada elimde bir tane de logitec Z5500 var ama kontrol devresi olmadığı için çalıştıramıyorum, gerçi ona manuel kontrol devre şeması yapmışlar ve "donanımhaber" de paylaşmışlardı ve ben onu arşivime aldım ama bu logitec Z5500 bass performansı muhtemelen bu elimdeki bass ile aynı yada birazcık fazladır yani beni kesmez, o yüzden ona ellemiyorum..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:06 ----------

Motosikleti
    cıks

sevdiğim ve bu aralar çokca hatırladığım bir şarkı, daha önce duyanlar like atıp abone............. püfff o başka bişeydi :D

Öyle birisi varki
    İmdat allahım imdat

BLUE MOTOR
94. sayfa BirinciBirinci ... 4484929394

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)