Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu da yapılır mı bee :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    rm125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Kanuni Caracal 200 & 2001 Suzuki Volusia 800
    bizim doblo araba var. geçen akşam misafirliğe gittik (köy yeri) ev sahiplerinin düşmanları(anlaşamadıkları ) bizim arabayı sağ kapıdan sona kadar kaportayı kazıttıra kazıttıra çizmiş. üstüne bide kaputa şekilli çizmiş. metal yüzeyler bile zarar görmüş. hatta misafirliğe giderken lastiklere hava bastık çizik yoktu.indiğimde bile ayakkabımı bağladım sağ tekerde ...misafirlikten sonra karşıdan çizikler sırıtıyor. küfür ede ede bi hal oldum. sanki beni çizmişler gibi hissettim. araca gizli kamera taktırmayı düşündüm.ama bu konuda hiçbir fikrim yok. sizin düşüncelerinizi bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Taktırsan ne olacak ki? Artık mahkemelerde ses kaydı da kanıt sayılmıyor.
    Ya allahından bul diyip uzaklaşacaksın erdemli olup ya da gözünü karartıp daha kötü sonuçlara yol açması yüksek olasılık olan kendi adaletini yerine getirme yolunu takip edeceksin
    rm125 bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taktırsan ne olacak ki? Artık mahkemelerde ses kaydı da kanıt sayılmıyor.
    Ya allahından bul diyip uzaklaşacaksın erdemli olup ya da gözünü karartıp daha kötü sonuçlara yol açması yüksek olasılık olan kendi adaletini yerine getirme yolunu takip edeceksin
    kim olduğunu tahmin ediyoruz ama kimsenin günahını almak da istemiyorum.emin olursam boya masrafını isticem vermezse zaten kendi hastane masrafını öder. :( çizmeden önce düşünmesi gerekirdi... çünkü 3üncü defa çiziliyor hem de aynı yerde

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Öncelikle geçmiş olsun..
    Misafirliğe gittiğiniz evdekilerin anlaşamadıkları başka birileri tarafından yapıldığını söylüyorsunuz ancak kanıt var mı? Şahit var mı? Şayet varsa ya gidin şikayetçi olun, ya da meseleyi kendiniz halletmek adına yapan kişilerin misafiri olun, kabadayılık yapar gibi değil de efendi bir şekilde zararınızın karşılanmasını isteyin. Karşınızdakilerin müslüman olduğunu varsayarsak; din iman, kul hakkı mevzularından küçük bir bukle sunun derim ben.. Olmadı yasal yollara başvurun dediğim gibi, o da olmazsa yapan kişiler kesin olarak biliniyorsa çok çok farklı zararlar var verilebilecek fakat onları yazmayayım şimdi
    rm125 bunu beğendi.

Motosikleti
    haklısın kabadayılık zararlı ,suçlu konumuna düşüyoruz birden haklıyken

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    senin yerine olsam saklanıp bıkmadan gözetlerim yapanı yakalayıp bende elime çivi alıp çizeni soyup komple her yerini cizerdim sonrada masrafımı alırdım
    rm125 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin yerine olsam saklanıp bıkmadan gözetlerim yapanı yakalayıp bende elime çivi alıp çizeni soyup komple her yerini cizerdim sonrada masrafımı alırdım
    masrafı her türlü ödemek zorunda :D

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    geçmiş olsun, bilirim o duyguyu. polisten sonuç çıkacağını sanmam...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)