Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sahte kamera-Hırsızları caydırmak amaçlı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Öncelikle herkese merhaba , aranızda daha yeniyim ama kasım ayında aldığım motoruma gözüm gibi bakıyorum.
    Ninjamı apartmanın altına yaptırdıgım ufak bir garaja koyuyorum.
    Forumda çalınma haberlerini sık sık gördüğüm için birkaç önlem alma gereği duydum, ilk olarak kapıya 2 tane alarm taktım,heryerde bulabileceginiz tarzda.
    Sonra internette karşıma sahte kamera çıktı,9 tl den 2 tane geçen gün sipariş verdim ve bu gün elime ulaştı.
    Kamera son derece gerçekçi, 5 mt sensörü var ve bir hareket oldugunda ışıgı yanıp sönüyor sağa sola dönüyor.
    Bir nebze caydırıcı olabileceğini düşündüm.
    Kesinlikle firma ile bir alakam yoktur veya kameranın üreticisi satıcısı değilim ^^

kameranın videosu buda

Konuyu yanlış yere açtıysam veyahut bir kusurum varsa özür dilerim...
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O yanıp sönen ışık tamamda,mümkünse pervasızca sağa sola dönmesini engelleyin..
    Artık bu sahte kameralardan herkes haberdar,tek tip heryerde satılıyor..
    Gündüz gözüyle hırsızlar her türlü anlarlar da en azından gece kafasını sağa sola savurup ben sahteyim demesin..

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    benim evim bi bankanın üstünde gecen ay bu tvs yi yeni aldım 3-4 gün motorum dısarda durdu sokak hertaraf kamera belkı motoru gören 20 tane kamera vardır ve mobesede var 2 ayrı kilit branda altında duruyodu yınede içim rahat etmedi ve belediyenin kapalı otoparkına bırakıyorum şimdi motoru .dediğin gibi belki caydırıcı olabilir ama belkıde o taktığın kameraları bile çalabilirler belli olmaz yani
    tanertc bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin gibi belki caydırıcı olabilir ama belkıde o taktığın kameraları bile çalabilirler belli olmaz yani
    Bu güzeldi :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)