Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

limitsiz internete limitsiz indirme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    bu konunun sakincasi olur mu bilmiyorum, acip acmamak arasinda kararsiz kaldim ama forumda oyun indirme basliklarini falan gorunce sorun olmayacagini dusundum, sonucta indirilecek dosya illa telif hakkina sahip dosya olmak zorunda degil, bildiginiz gibi buyuk dosyalari indirirken ucretsiz kullanicilar ayni anda tek dosya indirebiliyor ve bekleme derdi, yavas inmesi, son anda baglanti kesilmesi nefret ettiriyor, bu yuzden aylik 10 dolar civari odeme ile premium aliniyor, o da belli bir limit icin cok hizli indirme imkani sunarken, daha fazlasinda hizi azaltiyor, simdi bu yontem ile hem bekleme yok, hem dosya adet sinirlamasi yok, hem de direk premium cok hizli indirmek mumkun, premium hesap alsaniz bu kadar avantajli degil, videoyu izleyin, sadece bir harf eklediginizde indirmeniz hazirlaniyor, daha paylasmayi dusundugum seyler var ama site kurallarina uygun olmayabilir, bu yuzden imzamdaki sayfada paylasmayi dusunuyorum, begenir ve paylasirsaniz sevinirim.
    NOT: Ticari degil, sadece paylasim amacli olup sizin yarariniz icin.

Deneyip yorumlarinizi paylasirsaniz sevinirim.
    clemenze, Nicat, Alper Kaya ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kursat bu aralar sayende parayı bulacak millet Tez zamanda iyileşmendileğiyle...

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tesekkur ederim, o kadar zor ki yataga bagli kalmak, Allah kimseye vermesin, gun boyu SIKINTIDAN yapacak birsey bulamiyorum, bende birseyler paylasayim istedim, genelde her paylasan digerlerini alt uye yapip kendi kazanma derdinde, anlatimlar hep ustunkoru, sanirsin ki bu isi yapmak uzmanlik ister, basit seyleri paylasanlar cok az, ornegin cep telefonu ile reklam izle kazan icin hemen o program virus, bilgilerini calar, parani odemez, paypal hesabini calar falan milleti korkutup kimse kazanmasin diye cabalama pesindeler, oysa internet herkese yeter, bir de baktim motosiklet paylasimlari artik ilgi cekmiyor, siteye giren az, motora binen az, soguklarda az da olsa birseyler yapayim diye dusundum, umarim birilerinin isine yarar.

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oy oy oy

Bence bu zamana kadar paylaşılan en verimli konulardan biri olmalı
    kursattekin bunu beğendi.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    çok iyi oldu tşk .

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Turbobit'te doğru düzgün bişey yokki. Varsa Rapidgator'u Uploaded.to'yu Depositfiles'ı beleşe premium gibi kullanma yöntemlerin, onları duyalım

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    hemen hemen her paylasimi yapanlar genelde sadece bir iki siteye yapmaz, toptan yapar ki kazanci olsun, turbobit Turkiyede tutuluyor ve ben aradigim her link icin turbobit linki buluyorum, google ile turbobit ve istedigim ne ise onu yaziyorum, cikiyor. digerleri ile ilgili yontemlerde mevcut ama denediklerim pek sonuc vermedi, o yuzden paylasmadim, daha iyisini bulursam paylasarim ama mutlaka, bende sakli kalmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

sakincasi yoksa kullandigim linkleri vereyim.

Rapidshare, Rapidgator, Uploaded, Netload, Extabit, Putlocker, Hotfile icin http://www.leechalot.com/ bu siteye girip linki kutuya kopyala ve cevrilmis link ile premium indir

ayrica

http://vnlinks.org/ var, ne var ne yok ceviriyor bu da, ayni anda yirmi tane link ekleyebiliyorsun, bazen calisiyor bazen calismiyor, o yuzden bunlari paylasmadim, bunlar cok ragbet goruyor ama benim tercihim turbobit. Bunlari sordugun icin ekledim.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turbobit'te doğru düzgün bişey yokki. Varsa Rapidgator'u Uploaded.to'yu Depositfiles'ı beleşe premium gibi kullanma yöntemlerin, onları duyalım

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    uzmanlar bosuna yillardir G noktasi deyip durmuyorlarmis.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzmanlar bosuna yillardir G noktasi deyip durmuyorlarmis.
    G ye kadar olan A B C Ç D E F ile G den sonra olan toplam 28 nokta ne olacak abi?
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    coq aldin mi basina belayi hadi acikla bakalim

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Diğer web sitelerinde de böyle bir şey varsa inzell in ocağına incir ağacı dikmiş olursunuz
    inzell ve kursattekin bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ulem espiriyi anlayanlara selam olsun,
    ne diyeyim?
    Yok açiklama falan.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Dosya paylaşım sitelerinden kolayca indirmek için Jdownloader'ı tavsiye ederim.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    bugün bi oyunu turbobit ten tek link indirmeye çalıstım 40-50kb hızda indiriyordu yuh dedim kapadim şimdi bunu deneddin 220kb hizlarda indiriyor işe yarıyor
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

puser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT250 & GT650
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulem espiriyi anlayanlara selam olsun,
    ne diyeyim?
    Yok açiklama falan.
    utanıp yorum yapamamışlardır

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    ben hız göremedim sizin dediğiniz İnternet download manager programını yüklesinler hızı görürler. En son açılan pencerede dediğim program bu internet download programı tüm internet tarayıcılarını destekliyor. yutub, facebok yanı ister video izleyin ister program izleyin ama bazı siteler süre kısıtlaması yapıyor.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    warezturkey, şimdi yedim seni!!!

çok sağol hocam..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Eskiden 2011 ve öncesinde 1 mbit internetle ayda 100gb çok rahat indirirdim premiumsuz. Şimdi 9-10mbit internet var ama net 50gb zor indiriyorum sürekli bağlantı kopuyor.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    hocam siz farkli bir konudasiniz yorumunuz ile konu farkli, dap yillarin bilineni ama normal linkler ile, hadi indir dapla ayni anda 3-5 turbobit linki, sonucu yaz, konumuz bu, download icat oldugundan beri dap var zaten

Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hız göremedim sizin dediğiniz İnternet download manager programını yüklesinler hızı görürler. En son açılan pencerede dediğim program bu internet download programı tüm internet tarayıcılarını destekliyor. yutub, facebok yanı ister video izleyin ister program izleyin ama bazı siteler süre kısıtlaması yapıyor.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Turbobit bu şekilde de para kazanıyor reklamlardan, hile veya açık değil.

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer web sitelerinde de böyle bir şey varsa inzell in ocağına incir ağacı dikmiş olursunuz
    Benim siteye bu yönden bişey olmaz, kafam rahat. :D
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)