Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

okul baskini ve onlarca olu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    gene bir okul baskini ve onlarca olu gene
    psikopatlikta sinir yok

Okul baskininda cok sayida olu varmis, olenlerin tamamina yakina cocuk, boyle haberleri okudukca 21 aralik zaten gelmis te geciyor diyorum, bir insan kucucuk meleklerden ne ister? Allah ailelerine sabir versin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tüfekler için 18, tabancalar için 21 yaş koymuşlar, ehliyet alır gibi yaşını dolduran gidip silah alıyor. Direkt silahla iç içe yaşıyor bir çoğu, haftasonları hedef atış talimi yapan aileler var. Youtube'u açın, çeşit çeşit silahı test eden, detaylarını anlatan tiplerin videolarıyla dolu. İsteyen farklı eyaletlerden parça parça alıp makinalı tüfek sahibi bile olabiliyor, bazı eyaletlerde buna bile gerek yok, direkt gidip alabiliyorsun.

Neyse bu tür silah yasalarının olduğu bir ülkede, bu tür katliamlar altı ayda bir çıkmaya devam eder. İşin ilginç yanı silahsızlanma anketlerinde katliam öncesi ve sonrası insanların düşünceleri değişmiyor, yüzdeler aynı çıkıyor. Kısacası kendi başlarına gelene kadar umurlarında değil.

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    hak edene allah verır.
    haojin2005 bunu beğendi.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Valla haberi okudum hiç te üzülmedim biz Çeçenistan'da,Irak'ta,Doğu Türkistan'da,Afganistan'da öldürülen milyonlarca din kardeşlerimize ve soydaşlarımıza üzülelim asıl.ALLAH bu şekilde onların belalarını veriyor.Bu daha başlangıç onlar için daha ne badireler bekliyor onları.
    braingulp bunu beğendi.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kim kimin belasını veriyor? El kadar çocuğun suçu mu var da hükmü size düşüyor? Şu sitede her geçen gün daha da şaşırıyorum.
    Shrieker, özcan1980, RuzgarSA ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim kimin belasını veriyor? El kadar çocuğun suçu mu var da hükmü size düşüyor? Şu sitede her geçen gün daha da şaşırıyorum.
    Hocam o el kadar çocuklar yarın öbürgün gördüğü müslümanlara terörist muamelesi yapacaktı,müslüman ülkeleri işgal edeceklerdi.Türkiye'de aynı olay olsa acaba abdliler aynı tepkiyi gösterirler mi?Bugün dağdaki terör örgütünün şehit ettiği askerlerimiz,asala tarafından şehit edilen diplomatlarımız veya eoka tarafından şehit edilen binlerce kıbrıslı kardeşlerimiz ahirette abd yöneticilerinden hesap soracaktır.pkkya,asalaya,eokaya ya yardım eden abd ve yandaşlarıydı.Neden onlara bu 28 tane abdli çocuğa üzüldüğümüz kadar üzülmüyoruz acaba?Günlerdir televizyonda haberlerde duymaktan bıktım bu haberi.Acaba şehitlerimizi de bu kadar duyabiliyormuyuz.Nefes filminde dediği gibi "45 saniyeliğine kahraman oluyor"bu vatanın genç yaşında şehit olmuş evlatları.
    http://www.haberkita.com/medya/cenaz...er-h24684.html baksanıza bu adamlar acaba bizim Türk milleti kadar üzülüyor mu 28 çocuğa?

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı haojin2005 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam o el kadar çocuklar yarın öbürgün gördüğü müslümanlara terörist muamelesi yapacaktı,müslüman ülkeleri işgal edeceklerdi.Türkiye'de aynı olay olsa acaba abdliler aynı tepkiyi gösterirler mi?
    Vurguladığınız müslümanlıkta herkesin geleceği önceden bilebilmesi yok diye biliyorum...
    Geleceği nasıl gördünüz helal olsun...
    Cümleleriniz ne kadar kesin...
    Ölenler dini, dili, ırkı ne olursa olsun "çocuk"...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    Alıntı metci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vurguladığınız müslümanlıkta herkesin geleceği önceden bilebilmesi yok diye biliyorum...
    Geleceği nasıl gördünüz helal olsun...
    Cümleleriniz ne kadar kesin...
    Ölenler dini, dili, ırkı ne olursa olsun "çocuk"...
    George Bush da çocuktu bir zamanlar.Sizin amerikn yandaşlığı gibi kötü bir niyetiniz yok anlıyorum ama orada söyledim neden 28 çocuk bu kadar vurgulanırken şehitlerimiz 45 saniyeliğine kahraman oluyor.Benim ağırım giden bu.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam o el kadar çocuklar yarın öbürgün gördüğü müslümanlara terörist muamelesi yapacaktı,müslüman ülkeleri işgal edeceklerdi.
    Şimdi de siz onlara terörist muamelesi yapıyorsunuz.

Belki de içlerinden birisi bilimadamı olacaktı , kansere çare bulacaktı.
    Sevdiğinizi ölümden kurtaracaktı , nereden bilebilirsiniz?

Diplomatik oyunlar yüzünden tüm bir ülkenin vatandaşlarından en ufak bireyine kadar nefret etmek düpedüz faşistliktir.
    RuzgarSA ve Shrieker bunu beğendiler.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    kanları şiddetin yolunda satılık bir toplum
    ekonomisini diğer coğrafyaların talanı üzerine kurmuş, zevk-ü safaları başka milletlerin gözyaşıyla besleniyor (du; o da bitti bitecek)
    bu şekil geri dönüşleri oluyor tabi onca zulmün
    çok daha beter olacaklar ki, Allah insanlığın yardımcısı olsun
    ne zaman gözleri dönse bir dünya savaşı çıkar peşinden
    küresel çetenin baş sömürgesidir ne de olsa
    canını aldıkları insanlığın kemikleri de bu köpekler topluluğuna atılıyor

bizim ölülerimize üzülmezler (çok münferit tavırlar dışında)
    daha ben onca yaktıkları cana karşı amerikanın karıştığını görmedim çünkü
    ama biz böyle şeylere üzülüyoruz
    ortada zulüm var ve ölenler çocuk, masumiyetleri kesin

Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi de siz onlara terörist muamelesi yapıyorsunuz.

Belki de içlerinden birisi bilimadamı olacaktı , kansere çare bulacaktı.
    Sevdiğinizi ölümden kurtaracaktı , nereden bilebilirsiniz?

Diplomatik oyunlar yüzünden tüm bir ülkenin vatandaşlarından en ufak bireyine kadar nefret etmek düpedüz faşistliktir.
    Hocam olabilir belki görüşlerim size hitap etmiyordur dünyada bir kişinin görüşleri herkese uyabilir diye birşey yok.Ama benim içimden en ufak bir üzüntü geçmiyor.Belkide amerikan mezaliminin bıraktığı izlerden dolayı.Ayrıca ben en çok çocuklara nefret duyduğumdan değil günlerdir gündemden düşmemesinden ve adeta abd propagandası yapılmasına kızıyorum.Üstte dedim ki acaba şehitlerimizden bu kadar bahsediliyor mu diye?

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:12 ----------

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanları şiddetin yolunda satılık bir toplum
    ekonomisini diğer coğrafyaların talanı üzerine kurmuş, zevk-ü safaları başka milletlerin gözyaşıyla besleniyor (du; o da bitti bitecek)
    bu şekil geri dönüşleri oluyor tabi onca zulmün
    çok daha beter olacaklar ki, Allah insanlığın yardımcısı olsun
    ne zaman gözleri dönse bir dünya savaşı çıkar peşinden
    küresel çetenin baş sömürgesidir ne de olsa
    canını aldıkları insanlığın kemikleri de bu köpekler topluluğuna atılıyor

bizim ölülerimize üzülmezler (çok münferit tavırlar dışında)
    daha ben onca yaktıkları cana karşı amerikanın karıştığını görmedim çünkü
    ama biz böyle şeylere üzülüyoruz
    ortada zulüm var ve ölenler çocuk, masumiyetleri kesin
    Hocam size katılıyorum.Ama ben yukarda yazdıklarımda bir haber paylaştım ölünün arkasından kutlama yapacaklarmış.Neden üzülmediğimi de anlatayım.O çocuklar şimdi günahsız olarak cennete gitti.Sırf böyle düşündüğüm için faşist oldum.Ama eğer böyle olmasaydı kabilin torunlarının kurduğu günahkar amerikan düzeninin bir parçası olacaklardı.Bilen bilir HZ.HIZIR ile HZ.MUSA'nın bir kıssası vardır.Bu çocuklar da oradaki çocuk gibi olmuşlar şu anda.Kabul ediyorum üstte yazdıklarımda biraz sert konuştum.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    yanlisim varsa duzeltin ama bizim dinimiz sevgi dini degil mi? bizim dinimizde her cocuk gunahsiz degil mi? bizim diger dinlerden farkimiz bu degil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:39 ----------

bir insan hakkinda yaptigi onca kotuluge ragmen Allah ( cc ) kesin hukum vermezken, sen ne hakla gunahsiz cocuklar hakkinda hukum verebiliyorsun? herbiri nasil senin gozunde potansiyel suclu olabiliyor? Vahsi yi dusunun, bu bile yeterli olmali anlayana, ama isine gelince ayet verir, isine gelince kor sagir olursun, bu mu senin islamin? islama en buyuk zarari veren tilerden farkiniz nedir? Bir kimse hakkinda son ana kadar hukum veremezsin, vermissen bu sirk kosmaktir.

Motosikleti
    3 kere söyledim neden bu olay için bu şekilde yazdığımı ama dinletemedim.Zaten abdde ne oluyorsa günlerce bizim medyada gündem oluyor.Batman filminin galasında yaşananlarda da böyle olmuştu.Şu anda Kerkük'te 10 Türkmen kardeşimiz şehit oldu.20 ile 50 arasında da yaralı var onları da yazın o zaman onlar insan değil mi?Onları niye gündeme taşımazsınıa amerikan değiller diye mi?Günlerdir duymaktan bıktık şu haberi ayrıca yazdığımın ilk cümlesinden başlıyor yargılamanız.Sizin de yaptığınız faşistlik değil mi.Başta yazdıklarımda sinirliydim kabul ediyorum ama 3 kere yazdım şehitlerimiz bu kadar gündeme niye gelmiyor.Onlar da çocuk değil mi?Onlar da toprağa düşmeden 2-3 yıl önce mahallede arkadaşlarıyla top oynamıyorlar mıydı?Niye bu merhametiniz onlara yok acaba?Bi de demiş ki sen işine gelince ayet veriyorsun.Peki o zaman sen bana işine gelenleri niye savunuyorsun?

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Birincisi her katliam haberini paylasmiyoruz, cocuk olmasi nedeni ile, ikincisi olay abd yada rusyada olmus farketmez, abd hastaligim yok, ben TURKUM, son olarak sehitlere uzulmemen gerek, keske Allah herkese sehitlik nasi etse, su an bir insanin ulasabilecegi en buyuk zirve islam dinine gore, sonlu hayattan sonsuz hayata yuksek bir mertebe ile gecis, asil uzulmesi gereken ihmali olanlar ( varsa) hem dinden atip tutup hem de etrafinda dolasmayin, icine girin ki o zaman cocuk olmus gebersin demezsiniz, insan sevin yeter, kin gutmeyin.

3 kere söyledim neden bu olay için bu şekilde yazdığımı ama dinletemedim.Zaten abdde ne oluyorsa günlerce bizim medyada gündem oluyor.Batman filminin galasında yaşananlarda da böyle olmuştu.Şu anda Kerkük'te 10 Türkmen kardeşimiz şehit oldu.20 ile 50 arasında da yaralı var onları da yazın o zaman onlar insan değil mi?Onları niye gündeme taşımazsınıa amerikan değiller diye mi?Günlerdir duymaktan bıktık şu haberi ayrıca yazdığımın ilk cümlesinden başlıyor yargılamanız.Sizin de yaptığınız faşistlik değil mi.Başta yazdıklarımda sinirliydim kabul ediyorum ama 3 kere yazdım şehitlerimiz bu kadar gündeme niye gelmiyor.Onlar da çocuk değil mi?Onlar da toprağa düşmeden 2-3 yıl önce mahallede arkadaşlarıyla top oynamıyorlar mıydı?Niye bu merhametiniz onlara yok acaba?Bi de demiş ki sen işine gelince ayet veriyorsun.Peki o zaman sen bana işine gelenleri niye savunuyorsun?

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Valla haberi okudum hiç te üzülmedim biz Çeçenistan'da,Irak'ta,Doğu Türkistan'da,Afganistan'da öldürülen milyonlarca din kardeşlerimize ve soydaşlarımıza üzülelim asıl.ALLAH bu şekilde onların belalarını veriyor.Bu daha başlangıç onlar için daha ne badireler bekliyor onları.
    Senin de katil Amerika'lılardan hiçbir farkın yok. Onlar da aynı böyle düşünüyorlar.
    kursattekin bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birincisi her katliam haberini paylasmiyoruz, cocuk olmasi nedeni ile, ikincisi olay abd yada rusyada olmus farketmez, abd hastaligim yok, ben TURKUM, son olarak sehitlere uzulmemen gerek, keske Allah herkese sehitlik nasi etse, su an bir insanin ulasabilecegi en buyuk zirve islam dinine gore, sonlu hayattan sonsuz hayata yuksek bir mertebe ile gecis, asil uzulmesi gereken ihmali olanlar ( varsa) hem dinden atip tutup hem de etrafinda dolasmayin, icine girin ki o zaman cocuk olmus gebersin demezsiniz, insan sevin yeter, kin gutmeyin.
    Dindn atıp tuttm yokda bir ülke din kardeşlerime zulmdiysa o ülkenin boğazına yapışırım bunuda bilmiş ol.Gebermişl falan demedim ayrıca o belaları da çocuklar için değil abd için kullandım.Benim knim ona buna değil Türk ve İslam düşmanlarınadır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin de katil Amerika'lılardan hiçbir farkın yok. Onlar da aynı böyle düşünüyorlar.
    Vay be neden üzülmediğimi yazdım aşağıya daha okumadan yargıya başlamışınız.Ama acaba neden bu kadar doğa felaketi,bu kadar cinnet,bu kadar feci ölüm,kasırgalar,kar fırtınaları,seller,hortumlar abd ye geliyor tesadüf değil herhalde.Rabbimin bir bildiği vardır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)