Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Danışma: Almanya ve Türkiye Laptop Piyasası

Motovento
    REKLAM ALANI
    dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,

Genelde yanlış yere konu açıyorum ama umarım bu sefer doğru oldu. Birkaç ay sonra Almanya'ya gideceğim ve orada kullanmak için ve bundan sonra da kullanmak için ilk laptop'umu almak istiyorum ( masaüstücüyümdür ). Almanya piyasası laptop konusunda nasıl? Daha uygun mudur? Aynı fiyata daha özellikli midir? Garantisi filan nasıldır? Uluslararası garanti duydum o nedir? gibi yığınla sorum var. Buradan alıp gitmeli miyim yoksa orada almam mı mantıklı bilemedim. Almanya'nın da teknoloji sitesi varsa ingilizce versiyonu da varsa gene yararlı olur. Bilgili olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.
    Simdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    çok farketmez...satürn gibi zincir teknoloji mağazalarında indirimler bazen çok cazip olabiliyo...mobil birisiysen ultrabook öneririm..biraz daha beklersen microsoft surface pro...

http://www.saturn.de/

@erro öncelikle yardımın için teşekkür ederim, iletiyi attım ama sonra bakmaya imkanım olmadı pek.
    Satürn'e dediğin gibi baktım birkaç güzel fırsat da buldum dedigin gibi ultrabook'larda. Tekrardan teşekkür ederim

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı dweios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @erro öncelikle yardımın için teşekkür ederim, iletiyi attım ama sonra bakmaya imkanım olmadı pek.
    Satürn'e dediğin gibi baktım birkaç güzel fırsat da buldum dedigin gibi ultrabook'larda. Tekrardan teşekkür ederim

Rica ederim...laptop ve diğer elektronik cihazlar açıkçası avrupa ile burda çok avantajlı olmuyo...amerika ve japonya da kayda değer bir fark var...

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Almanya'dan alacağınız bilgisayarda klavye sorunu yaşayabilirsiniz. Malum harfler farklı.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben turkiyeden alip Almanya'ya götürdüm. Burada alacağın bilgisayarda dil klavye sorunu olacak hiç tavsiye etmem. Ben arçelikten aldığım laptop ta o sorunları yaşadım. Program yüklemek isteyince bile sorun oluyor.

yazdıklarınızı geç görmüşüm kusura bakmayın, sorun türkiye'den halledilmiştir teşekkür ederim
    Madem biliyorsun malum yerinin huyunu, neden içiyorsun turşunun suyunu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)