Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

fikir danisma web sitesi icin

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    rahatsizligim nedeni ile cok uzun sure yatakta kaliyorum, birseyler ile ugrasmak istiyorum, bunun icin web sitesi yapmaya karar verdim, dusuncemde Tayland Turkiye ile alakali birseyler yapayim diyorum, sizce ne tur kategoriler ilgi ceker? tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Tayland ile ilgili bizim Türklerin ilgisini çekecek bütün kategorileri biliyorum ama Taylanlilar için bisey söyleyemiycem.

Ulem bendeki esseklige bak.
    Geçmis olsun bu arada.
    erro ve kursattekin bunu beğendiler.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    karma dusunuyorum, yani hem Turklere hitap etsin, hem Taylandlilara, Turkce-Tayca, aslinda ingilizce de olsun diye dusundum ama sonra da her yere de giremesinler dedim merak etsinler
    detayli guzel birsey olsun istiyorum, kopyala-yapistir degil ozgun olacak en azindan bazi kisimlari

Motosikleti
    Honda
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karma dusunuyorum, yani hem Turklere hitap etsin, hem Taylandlilara, Turkce-Tayca, aslinda ingilizce de olsun diye dusundum ama sonra da her yere de giremesinler dedim merak etsinler
    detayli guzel birsey olsun istiyorum, kopyala-yapistir degil ozgun olacak en azindan bazi kisimlari
    Orda çok Türk varmi?

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun.Rahatsızlığın nedir ?.Ayrıca web sitesi yapmak için bilgin varmı varsa benide bilgilendir.Hazır siteler var 50 -60 tl aralığında.Host domain birarada satılıyor.Onlardanmı yapacaksın yoksa forum gibimi.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tesekkur ederim

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tayland ile ilgili bizim Türklerin ilgisini çekecek bütün kategorileri biliyorum ama Taylanlilar için bisey söyleyemiycem.

Ulem bendeki esseklige bak.
    Geçmis olsun bu arada.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    cok az, ornegin son bir yilda gordugum 10 tane civari onlar da annem babam ve turk konsoloslugunda

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orda çok Türk varmi?

pctechnic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 XA'13 Red
    Hazır profesyonel templateler konusunda yardımcı olablirim
    kursattekin bunu beğendi.
    Bir şeyin ters gitme olasılığı varsa, en kötü zamanda ters gider!
    Edward A. Murphy, jr.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tesekkur ederim, hersey var hastaliktan gut var ki yetiyor tek basina, omrumun yarisini yatalak, kalanini da aci icinde geciriyorum, karaciger bitik ( alkol sigara yok hic olmadi ) bir de AS var bonus galiba o da, ama cok sukur hala nefes aliyorum hazir site olmayacak, forum i*****ek ama forum sitesi dusunmuyorum, uzun zaman alsin ama guzel degisik olsun istiyorum, web icin uzman degilim ama biraz bilgim var

Alıntı frantisec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun.Rahatsızlığın nedir ?.Ayrıca web sitesi yapmak için bilgin varmı varsa benide bilgilendir.Hazır siteler var 50 -60 tl aralığında.Host domain birarada satılıyor.Onlardanmı yapacaksın yoksa forum gibimi.

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tesekkur ederim, hersey var hastaliktan gut var ki yetiyor tek basina, omrumun yarisini yatalak, kalanini da aci icinde geciriyorum, karaciger bitik ( alkol sigara yok hic olmadi ) bir de AS var bonus galiba o da, ama cok sukur hala nefes aliyorum hazir site olmayacak, forum i*****ek ama forum sitesi dusunmuyorum, uzun zaman alsin ama guzel degisik olsun istiyorum, web icin uzman degilim ama biraz bilgim var
    gecmiş olsun,sağlığına tez kavuşursun insallah.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    hacı hastalığınla ilgil ibir web sitesi kurabilirsin...seni yakan şey geç tanı konulup yanlış tedaviydi sanırım...başından geçenleri, okuduklarını derleyebilirsin ilk aşamada...aynı platformda seninle aynı kaderi paylaşan insanları biraraya getirebilirsin...düşünmeden ortaya attığım bi fikir ama başkalarına faydalı olabilir...senin için de içerik hazırlamak zor olmaz...

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    maalesef bu konuda doktorlar bile bihaber, cevremdekiler ismini duyunca hastaliktan bile saymiyordu, bizde verem kanser gerisi bos sanki, hastaligim konusunda cok paylasim yaptim gerekli forumlarda falan ama okunma sayisi 3-5, cevap sayisi 0 oldu hep, yabanci forumlarda da ayni, okuyan olmuyor ama konu acan cok, sen yaz dur, ben gene de bildigimi yaziyorum bir kisi de olsa faydasi olsun.

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı hastalığınla ilgil ibir web sitesi kurabilirsin...seni yakan şey geç tanı konulup yanlış tedaviydi sanırım...başından geçenleri, okuduklarını derleyebilirsin ilk aşamada...aynı platformda seninle aynı kaderi paylaşan insanları biraraya getirebilirsin...düşünmeden ortaya attığım bi fikir ama başkalarına faydalı olabilir...senin için de içerik hazırlamak zor olmaz...

Motosikleti
    Honda
    Üzüldüm yahu.
    Ama benim üzüntü sana derman olmaz.
    Ne yapmak istersen arkandayim.
    Haber et yeter.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    rahatsizligim nedeni ile cok uzun sure yatakta kaliyorum, birseyler ile ugrasmak istiyorum, bunun icin web sitesi yapmaya karar verdim, dusuncemde Tayland Turkiye ile alakali birseyler yapayim diyorum, sizce ne tur kategoriler ilgi ceker? tesekkurler

Öncelikle gecmiş olsun, gut ve as'in birlikte olmasi kötü olmus.
    Allah saglik sihhat versin. Sizin icin bir mahsuru yoksa karaciger probleminizin sebebini öğrenebilir miyim?
    Internet sitesi konusuna gelince; Taylanda gelindiginde mutlaka gorulmesi gereken yerler neresidir,
    Nerede kalinmalidir, ne yenilmelidir, alisveris nereden yapilir vs. sorularina cevap veren turizm icerikli bir site yapabilirsiniz.
    Taylandi gormek isteyenler icin iyi bir bilgi kaynagi olacaktir.
    Hem yapim asamasi kolay olacaktir, en azindan sizin icin bir tasarim pratigi ve tecrubesi olacaktir

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tesekkur ederim, zaten karaciger sebebi ile gut haplarini kullanamiyorum, ALT AST 200un uzerinde, kullaninca nereye cikacagi mechul, herhangi bir tani konamadi ne turkiyede ne taylandda, akla gelen tum tesler vs yapildi sebep yok, benim kendi dusuncem beslenme sebepli diye dusunuyorum, duzenli hayat yasayip, universiteye gidince okulda ye,cafe de ye, pizza ye, mc te ye, sonucta her bedeni etkilemez belki ama disarda yerken defalarca dusunmek lazim aslinda, site konusuna gelince bende tanitim yapmayi dusunuyorum, hatta cift yonlu, taylara da bizim oralari gostermeyi, genelde bizden gelenler hep tur ile geliyor, o kadar geziyorum bir Turk yok neredeyse koca memlekette, gene de bir bolum olarak dusunuyorum gezi tanitimini, tesekkurler.

Motosikleti
    Tekrar gecmis olsun. Evet soylediginiz gibi tayland <>turkiye seklinde iki yonlu olarak bir site yapabilirsiniz.
    Ilac olarak ne kullaniyordunuz gut icin. Bir de yas kac acaba Kursat Bey?
    As genc yasta olur ama gut biraz daha 40li yaslarda gorulme sikligi artan bir hastalik.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    yas 32 gut dogustan ve cok ender oldugu icin doktorlar anlamadi, 40 yas uzeri hastaligi diye ama genetik ve milyonda bir belki benimki, ustelik soyda kimsede de yok, bilen dahi yok, ilac olarak kolsin urikoliz olarak allupurinol ve agri kesici niceleri var ama allupurinol kullanmiyorum patlatiyor nerdeyse karacigeri, kolsin bana misin demiyor hastalik donemi gunde 10 adedi bile etkisiz, agri kesici degistiriyorum devamli, cunku belli sure sonunda etkisi geciyor, ornegin 6 ay kadar voltaren super geliyordu, simdi 100mg 200mg gunluk kullanim etki bile etmiyor, kisacasi artik tibben umidim yok, dogal beslenme falan umudum, spor artik hayal cunku yurumek bile iskence, tum eklemler agrili ustelik

Motosikleti
    Sanirim as den cok gut ile ilgili sikayetleriniz oluyor.
    Urikolizin karacigere toksik etkisi nedeniyle karaciger fonksiyon testleriniz yukselmis olabilir.
    Allopurinol ve diyete ragmen urik asit seviyeniz hala yuksek mi seyrediyor.
    Umarim ataklariniz azalir. Tekrar gecmis olsun.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Her ne konuda olursa olsun siteni Wordpress ile hazırlamayı düşünebilirsin. Öğrenmesi kolay ve sonradan eklenebilen özellikleri ile çok kullanışlı bir scripttir.
    Kurulmasında, ayarlarında ve akabinde her türlü güvenllk önlemlerinin alınmasında sana yardımcı olabilirim. Bana ÖM ile ulaşman yeter.

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    urik asit degerlerim bu ay 14un uzerinde, normalde ise daha 12.5in altini hic gormedim 3 senedir, karacigerin degeri allupurinol kullanmadan, kullaninca ne yapacagi belli olmaz cunku gut artik asti iyice, belde olmaz dedi doktor, ama bakti oluyormus, cuvaldiz gibi igne ile sivi alip inceledi Allah kimseye vermesin, gut inanilmaz agrili, ornegin 1 senedir belki el parmaklarim ile avucuma dokunamadim, kapanmiyor on parmkta

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)