Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Renault 9-11 ( Broadway 92)

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    S.a arkadaslar..

Gecen haftalarda,araba alıcagımı söylemiştim.. Neyse 1-2 Ucuz geldi gibime geliyor..Fakat motor konusu kadar,bilgim yok..

92 Model .. Gri cok temiz bi broadway buldum.. 185 Binde.. 7200 Pazarlıklı 6500 e alırım gibi geliyor..

Fiyatım en az 5000 en fazla 8000 arası.. bu araba hakkında.. bilgisi olan varmı.. bana gidermi..ilk arabam olucak ve aralalık sonuna alıcam inş.. Bu fiyat arasında önericeginiz arabalar varmı..??

Yakıtı az olması.. Parcası ucuz olması..2.el piyasası iyi olması.. önemli.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    düşünsene İzzet 92 Model orjinal Fransız Renoda camlar otomatik açılıyor...ama 2012 fıat bazı modellerinde camlar manuel açılıyor ...

broadwayler hakkında fazla bilgim yok...

bende flash s hastasıysım 95 yıllarında...halende beğenirim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düşünsene İzzet 92 Model orjinal Fransız Renoda camlar otomatik açılıyor...ama 2012 fıat bazı modellerinde camlar manuel açılıyor ...

broadwayler hakkında fazla bilgim yok...

bende flash s hastasıysım 95 yıllarında...halende beğenirim...
    2012 Corsa Full paket aldım,arka camlar manuel abi

Motosikleti
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 Corsa Full paket aldım,arka camlar manuel abi
    aga...camları otomatik olarak açılan arabaların olduğu mutlu bir dünya istiyoruz... yahu kaç kuruş olurki bunu tercih olarak sunuyorlar donanıma dahil etmiyor namıssız otomotiv üreticileri...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaslar..

Gecen haftalarda,araba alıcagımı söylemiştim.. Neyse 1-2 Ucuz geldi gibime geliyor..Fakat motor konusu kadar,bilgim yok..

92 Model .. Gri cok temiz bi broadway buldum.. 185 Binde.. 7200 Pazarlıklı 6500 e alırım gibi geliyor..

Fiyatım en az 5000 en fazla 8000 arası.. bu araba hakkında.. bilgisi olan varmı.. bana gidermi..ilk arabam olucak ve aralalık sonuna alıcam inş.. Bu fiyat arasında önericeginiz arabalar varmı..??

forumda yazdığı anlaşılamayan adamlardan birisin izzet. bu cümlede ne dediğini anlayamadım ben. ''Gecen haftalarda,araba alıcagımı söylemiştim.. Neyse 1-2 Ucuz geldi gibime geliyor..Fakat motor konusu kadar,bilgim yok..''
    ayrıca 1milyon 185bin olmasın o 92 model broadway
    Zippo's ve kakare bunu beğendiler.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Abimin 2000 model e46 bmw si 4-5 sene önce motor sıfırlandı şuan 210 binde

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben ufak diye sevmem ama peder e almıştım bir ara.. yakıtı az sağlam bir icattı
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

gorkemuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysong GV 250
    Az yakan, parcasi uygun olan. Ve temiz olaninin kolay kolay ariza yapmayacaginiz dusundugum tek arac var o da LADA SAMARA Keci gibi bir araba mubarek. Ayrica 1 2 3. vitesleri ucak gibidir. Memnun kalacaginiza eminim. Broadway e okadar para verme, yazik parana.

---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ufak diye sevmem ama peder e almıştım bir ara.. yakıtı az sağlam bir icattı
    Hani sen bir muddet yoktun hoca? Noldu geri donmussun sahalara.. Seninde grevin 64. gunde sona ermis
    Halil Karamanoğlu ve haojin2005 bunu beğendiler.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben hep burlardayım paşam... yeniden vizyondayım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

[QUOTE=gorkemuls;2864342]Az yakan, parcasi uygun olan. Ve temiz olaninin kolay kolay ariza yapmayacaginiz dusundugum tek arac var o da LADA SAMARA Keci gibi bir araba mubarek. Ayrica 1 2 3. vitesleri ucak gibidir. Memnun kalacaginiza eminim. Broadway e okadar para verme, yazik parana.[COLOR="Silver"]
    lada konusunda katılıyorum sana. ayrıca broadway sıkı bi frenaj anında fena halde yan dönerek olmadık yerden kaza çıkartabilen bi araçtır eski renoların çoğu öyle gerçi.

Motosikleti
    birde o brodveyin direksiyonları katır gibidir pek dönmez...sıkıntı direksiyonda...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde o brodveyin direksiyonları katır gibidir pek dönmez...sıkıntı direksiyonda...
    Direksiyon sistemi sağlamsa durduğu yerde bile 2 tur attırım o direksiyona sen de attırırsın abi kalıbı sağlam adama kolay iş.

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    S.a arkadaslar..

dostum broadwaylerin ciğerini bilirim.. söküp takmadığım tek bir civatası kalmadı..radyatörün oralara bakın, pasa benzer turuncu izler varmı? motor hararet görmüş olabilir? malum broadwaylerin kronik problemi... yağ kapağını aç içine bak eğerki gördüklerin kömür rengindeyse kötü, ama bal rengindeyse iyidir..motor iyice gaz ver eğerki siyah duman atıyorsa motor sağlıklı değildir..motoru soğukken çalıştırdığında egzozundan su atıyorsa direkt kaporayı ver arabayı al kafana takılan birşey varsa sor..
    Acil112 bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    S.a arkadaslar..

yüksek ihtimal internetten buldunuz bu aracı. 92 model bir arabaya 7000 tl para vermek pek mantık işi değil çok tutulan bir model değilse. 92 model boradway lerin ederi 3000 ile 5000 arasındadır temizliğine evraklarına göre. çok temizse 5500 verilebilir ancak 1000 tl ekstradan verilmez. araç pazarlarında bu fiyata çok rahat bulursunuz.
    alacağınız araç sınıfına göre kasası nispeten (!) geniş ve motoru orta büyüklükte.
    şehir dışında 90 ile sabit gidip fazla sıkıştırmayarak lpgde 7 litre yakarsınız buda 17 18 kuruş yapar yaşına göre çok iyi bir rakam.
    bu verinin yanında motorun kasaya göre hafif küçük kalmasından yakıtı artar 28 krş yakar bu günün lpg değeri ile (2.710)
    tekrar aynı nokta motor kasaya küçük oluşundan dolayı kalkışlar ağırdır. yol tutuşu fena değildir ama aynı yılların samara şahin broadway üçlüsüyle karşılaştırıldığında en kötüsü bunu belirteyim.
    alttakımı çok sağlamldır kolay kolay dağıtmaz, motor çok başarılı değil zorlandığı için ömrü emsallerine göre kısadır.

kısacası aracın yaşını ve limitlerini göz önünde bulundurup yaşlı bir insanın araba kullanışı gibi sabırlı ve nazik olursanız masrafsız ve yakıtı fiyatına göre uygun bir araç olur. motora benzer kullanırsanız makaslar ve gazı limitledrde tutarsanız çok masraf açar ve sanayiden çıkamazsınız.
    parçası ve işçiliği ucuzdur.
    maxi97 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Direksiyon sistemi sağlamsa durduğu yerde bile 2 tur attırım o direksiyona sen de attırırsın abi kalıbı sağlam adama kolay iş.

hidrolik olmayınca artık bi kas yaparsın aga...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    İlk olucaksa güzel seçim olur. Birazcık ta konforlu olsun desen 1.6 motor manager ler var. Ama satışta sıkıntı yaşayabilirsin.
    Zaten ilk araba ve satışı kolay olsun dediğinde pek seçeneğin kalmıyor. Yoksa o paralara citiroen zx var saxo var , skoda felicia, Pejo 106 bile bulabilirsin biraz ekleme ile fakat çok temiz olmaz satarken sıkıntı kullanırken sıkıntı uğraşırsın. En güzeli r9 gibi. Direksiyona alışırsın zamanla şahinden iyidir o konuda. Yada biraz daha sıkıp hidrolik direksiyonlu şahn yada doğanlara bakabilirsin. 97 ve sonrasında hidrolik olanlar var.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    arabayı gördük manidada 7 tane araba baktık..8 dogan,sahın karısık bide broadway adAm 92 sahine 6500 diyince dayım anlar arabadan peki önerebiliceginiz araba varmı ladadan baska..

Motosikleti
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pejo 106 bile bulabilirsin biraz ekleme ile .
    aha apaçiler çıktı er meydanına...

birde cıvıc 1.6 ies alsın nası...

modifiye bir genleri değiştirme sanatıdır... ( kelam by metehandro)

biz ağır modifiyeye girmiş araclara Travesti desek nasıl olur...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Fiat onu 70 s , tipo
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

VIA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R- Afrika twin 1000L
    O modellere 6500 fazla değilmi?

Motosikletimi satamayınca bende kısıtlı bütçemle gittim 8500 e 2006 albea aldım. Tek sorun radyatör hortumlarından su kaçırıyor bakalım kaça patlayacak ? Varmı Ankara'da bildiğiniz iyi bir fiat ustası ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)