Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Gazze Kimin Ayıbı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı vakvak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlamadıgım bir şey var.Hergün gazzaden israile füze atışı yapılıyor hedeflerini ıskalıyorlar ama hergün atış yapılıyor.Evet 365 günün 3 günüde israil atış yaptı cevap olarak ama daha iyi hedef alarak
    Ayrıca bir terrorist öldürüldü neden bu kadar üzülüyoruz?O terroristler yüzünden uçaklara binerken aranıyorsunuz,alışveriş merkezine girerken aranıyorsunuz.Bütün dünyayı rahatça olaşablirken pasaportunuzla şimdi hiçbir ülke müslümanları almak istemiyor.İşte hepsi bu radikaller yüzünden şimdi israil bu radikalleri vurunca üzülmemiz mi lazım?Aksine çok sevindim.
    Hergün Türkiyeye terorisletler saldırıyor biz cevap veremiyoruz bence kuyruk acımız bu.Bir ülke kendini savunmak için bütün dünyayı karşısına alabiliyor diğer ülke ise vatandaşlarının katlinecevap bile veremiyor.
    Bu filistinlileri neden bu kadar çok seviyoruz???Bunlar ingilizle beraber olup bizim gırtlagımızı kesenler değilmi?
    Çocuklar ölüyormuşmuş...Çocuklar yemendede ölüyor hemde Tayyipin desteklediği diktatör yüzünden sudandada ölüyor gene diktatör destekliyoruz neden ordakiler çocuk değilmi??????
    3 tane çocuk ölmüş bombardımanda....Teroristler çocuklarla beraber dolaşmasın kendilerini korumak için.Eğer mertseler çıksınlar ortaya saklanmasınlar çocukların arkasına.
    Ben israili kutluyorum ve sonuna kadar destekliyorum.
    Bir arkadaş güzel yakalamış tvleri açıyoruz sakallı tipler ellerinde bıçaklar Allahu ekber diye esir aldıklarını kafalarını kesiyorlar.Ve bizden bu adamları desteklemimizi bekliyorsunuz?Anca en kötü rüyamızda.
    İSlamiçin barış dini diyorlar,İslamiyet dünya üzerine geldiğinden beri kaç kişi öldü islam yüzünden????Yayılmacı bir din çok saldırgan bir topluluk Dünyanın geleceğini etkiliyor.
    yazının diğer kısmına yorum yapmayacağım ama "terörist" kısmında mantık hatası yapıyorsun. Senin mantığınla atatürkte teröristti, yunanlılara saldırdığı için. İşgal edilen ülkedeki kişiler işgal eden ülkeye saldırırsa bunlara terörist denemez. Hatta birleşmiş milletler kanununa göre yasal haklarıdır.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o işlere girersek çiş yarışına girer. bir tarafta fikirleri diğer tarafta ise silahları olan insanlar vardı. fikirler hayat kurtarmayınca onlarda silaha sarıldı. ülkücülerin yaptığı katliamları unutmayın (cinayet değil katliam)

heh bende bekliyordum ilk kim saçmalayacak diye. işiniz gücünüz din. sanane deniz gezmişin dininden, o müslüman olsa sana ne hayrı var, sen kendini kurtardın, cennetten yerin garanti heralde ki kendini bırakıp başkalarının dinini sorguluyorsun.
    solcular kimsenin dini, dili, ırkı ilgilendirmez. solcular sadece ezilenin yanındadır. ama sizin aklınız malesef buna ermez.
    Solcular kimsenin dinine karışmaz mı?Kardeş sen hangi paralel evrenden geldin buraya.Sizin orda kesin inekler uçuyodur , hatta zürafalarda denizde yaşıyodur.Sosyalizm , kominizm , solculuk , bunlar resmen dine savaş açmış düşünce akımları , yönetim biçimleridir.Siz kimi kandırıyosunuz?Cami yıkan , müslümanların ibadetlerini yapmasına izin vermeyen , evlerine girip kur'an toplayan başka bi yönetim biçimi var mı?Türkiye'deki solcular çok iyi kamufle oluyolar , milleti kandırmayı beceriyolar ama yemezler.Herkes solcuların ne olduğunu çok iyi biliyo.
    haojin2005 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Solcular kimsenin dinine karışmaz mı?Kardeş sen hangi paralel evrenden geldin buraya.Sizin orda kesin inekler uçuyodur , hatta zürafalarda denizde yaşıyodur.Sosyalizm , kominizm , solculuk , bunlar resmen dine savaş açmış düşünce akımları , yönetim biçimleridir.Siz kimi kandırıyosunuz?Cami yıkan , müslümanların ibadetlerini yapmasına izin vermeyen , evlerine girip kur'an toplayan başka bi yönetim biçimi var mı?Türkiye'deki solcular çok iyi kamufle oluyolar , milleti kandırmayı beceriyolar ama yemezler.Herkes solcuların ne olduğunu çok iyi biliyo.
    hem solcular dine karışır diyorsun hemde iki kelimenden biri din. akp ağzıyla gelip masal anlatma bana.
    solcular şöyleymiş solcular böyleymiş. tek tip solcu yoktur, farklı fikirler vardır. Ama sizin gibi biat kültüründen gelenler fikir nedir anlayamaz, uğraşmayın boşuna. Sizde baştaki ne derse doğru odur, sorgulamak yoktur, tam itaat vardır. Cumaya gidermisin bilmiyorum ama her hutbenin sonunda şöyle denir "O düşünüp tutasınız diye öğüt verir". Bi düşünün, çok geç olmuş artık ama bi deneyin.
    platipus bunu beğendi.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Osmanlı eğer Filistin'den çekilirse orada kıyamete kadar kan durmayacaktır!
    [II.Abdulhamid]
    -unnamed- bunu beğendi.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Gazze kimin ayıbı?

O toprakları "kutsal" sayan müslümanların, hıristiyanların ve yahudilerin.
    Binlerce senedir "kimin görünmez arkadaşı daha kuvvetli" diye kavga edip duruyorlar.

Yahudiler 6 bin senelik bir seçim vaadinin peşinde koşuyorlar: "Beni seçin, bu toprakları size vereceğim!"
    Hıristiyanlar "orada bir köy var uzakta, gitmesek de bizim olsun" diye uğraşıyorlar.
    Müslümanlara sorsak "Kudüs neden kutsal" diye, sebebini bilen bir avuç kişi çıkar.

İşin en komik tarafı, üç dinin mensupları da aynı kutsal adamlar yüzünden orayı kutsal sayıyor!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    hem solcular dine karışır diyorsun hemde iki kelimenden biri din. akp ağzıyla gelip masal anlatma bana.
    solcular şöyleymiş solcular böyleymiş. tek tip solcu yoktur, farklı fikirler vardır. Ama sizin gibi biat kültüründen gelenler fikir nedir anlayamaz, uğraşmayın boşuna. Sizde baştaki ne derse doğru odur, sorgulamak yoktur, tam itaat vardır. Cumaya gidermisin bilmiyorum ama her hutbenin sonunda şöyle denir "O düşünüp tutasınız diye öğüt verir". Bi düşünün, çok geç olmuş artık ama bi deneyin.
    Evet tek tip solcu yoktur.Yeni yeni türleri türemeye başladı.Hatta muhafazakar solcular bile türedi.Ee bu devirde Cemil İpekçi gibi muhafazkar eşcinseller ortaya çıktıysa solcu muhafazakarların çıkması gayet doğal. Daha neler görücez bakalım.

Biat seni neden rahatsız ediyo anlamadım.Peygamberimiz Mekke'den kaçıp dağ köylerinde çocuklara taşlattırıldığı sırada Medine'den gelen bi grup peygamberimize biat etti ve böylece islam devletinin temeli medinede atıldı.Biat etmek kötü bişey değil ama kime biat ettiğin önemli.Biz karl marx'a biat etmeyiz.Biz peygamberimize biat ederiz.

Motosikleti
    Evet tek tip solcu yoktur.Yeni yeni türleri türemeye başladı.Hatta muhafazakar solcular bile türedi.Ee bu devirde Cemil İpekçi gibi muhafazkar eşcinseller ortaya çıktıysa solcu muhafazakarların çıkması gayet doğal. Daha neler görücez bakalım.

Biat seni neden rahatsız ediyo anlamadım.Peygamberimiz Mekke'den kaçıp dağ köylerinde çocuklara taşlattırıldığı sırada Medine'den gelen bi grup peygamberimize biat etti ve böylece islam devletinin temeli medinede atıldı.Biat etmek kötü bişey değil ama kime biat ettiğin önemli.Biz karl marx'a biat etmeyiz.Biz peygamberimize biat ederiz.
    heh hemen kendine yakışacak şekilde konuyu dine peygambere getirdin, çünkü sana sadece bu öğretildi ve kafan sadece buna çalışıyor. biat derken herhangi birine biattan bahsediyordum ama bir tek sen müslüman olduğun için, dini konularda herşeyi sen en iyi bildiğin için böyle saçmalaman normal.
    karl marxa yada herhangi birine biat eden solcu yoktur, çünkü biat diye bir kelime sözlüğünde yoktur. ediyorsada solcu değildir.
    sağcılar ise üstünde kim varsa ona biat eder. menderese eder, o gider demirele-özala eder, o gider tayyip erdoğana eder. ne derlerse doğrudur, onların dediklerinin aksi yoktur çünkü öyle birşey düşünülemez bile
    Mengu16, İHTİYAR ve frantisec bunu beğendiler.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    heh hemen kendine yakışacak şekilde konuyu dine peygambere getirdin, çünkü sana sadece bu öğretildi ve kafan sadece buna çalışıyor. biat derken herhangi birine biattan bahsediyordum ama bir tek sen müslüman olduğun için, dini konularda herşeyi sen en iyi bildiğin için böyle saçmalaman normal.
    karl marxa yada herhangi birine biat eden solcu yoktur, çünkü biat diye bir kelime sözlüğünde yoktur. ediyorsada solcu değildir.
    sağcılar ise üstünde kim varsa ona biat eder. menderese eder, o gider demirele-özala eder, o gider tayyip erdoğana eder. ne derlerse doğrudur, onların dediklerinin aksi yoktur çünkü öyle birşey düşünülemez bile
    Biat kelimesi arapça ve islami bi terimdir.Bu kelimeyi ilk dile getiren sensin ve kalkmışsın bana biat deyince neden peygamber aklına geliyo diyosun.Benim için ilk önce peygamber gelir de onun için.Bunda şaşılacak ne var.Peygambere biat etmeyip ne yapıcam?Kimseye biat etmeyip anarşik mi olacam.Nitche gibi hava yok , su yok , insan yok , tanrı yok , ben bile yokum.Oh ne güzel dünya.Göm kafayı kuma hiçbişey görme.Ot gibi yaşa gitsin.

Anlıyorum seni , solcular kimsenin dinine karışmaz diye saçma bi fikre imza attıktan sonra topralamaya uğraşıyosun ama daha fazla zırvalama istersen.Konuştukça batıyosun.

Motosikleti
    Biat kelimesi arapça ve islami bi terimdir.Bu kelimeyi ilk dile getiren sensin ve kalkmışsın bana biat deyince neden peygamber aklına geliyo diyosun.Benim için ilk önce peygamber gelir de onun için.Bunda şaşılacak ne var.Peygambere biat etmeyip ne yapıcam?Kimseye biat etmeyip anarşik mi olacam.Nitche gibi hava yok , su yok , insan yok , tanrı yok , ben bile yokum.Oh ne güzel dünya.Göm kafayı kuma hiçbişey görme.Ot gibi yaşa gitsin.

Anlıyorum seni , solcular kimsenin dinine karışmaz diye saçma bi fikre imza attıktan sonra topralamaya uğraşıyosun ama daha fazla zırvalama istersen.Konuştukça batıyosun.
    fikirlerin bitti ve özüne, hakarete döndün. Allah ıslah etsin.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    fikirlerin bitti ve özüne, hakarete döndün. Allah ıslah etsin.
    Fikir bitmez de bu tarz karşılıklı yazışmalar forumda hoş karşılanmıyo.Konu kitlenmeleri veya banlanmaya kadar gidebiliyo.O yüzden daha fazla uzatmayalım dedim.Varsa kafana takılan bişey sor cevaplıyayım özelden.Gerçi peygambere biat etmemden rahatsız olan biriyle neyi tartışıcam bilmiyorum ama neyse.

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Fikir bitmez de bu tarz karşılıklı yazışmalar forumda hoş karşılanmıyo.Konu kitlenmeleri veya banlanmaya kadar gidebiliyo.O yüzden daha fazla uzatmayalım dedim.Varsa kafana takılan bişey sor cevaplıyayım özelden.Gerçi peygambere biat etmemden rahatsız olan biriyle neyi tartışıcam bilmiyorum ama neyse.
    Hocam doğrusun yanlışsın demiyorum ama her lafı kendine göre bir taraflara çekiyorsun. Bülent Arınç ile akrabalığın var mı?
    frantisec bunu beğendi.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam doğrusun yanlışsın demiyorum ama her lafı kendine göre bir taraflara çekiyorsun. Bülent Arınç ile akrabalığın var mı?
    Yok yaw.Hiç sevmem aslında kendisini.

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA

dostum hiç bir solcuyla karşılıklı tartıştın mı bilmiyorum klavye başından genelleme yaparak sallamak çok kolay. hani çoğu sağcının dahi senin gibi düşünmediğini biliyorsundur eminim. insanları değerlendirirken önce fikirlerine bir bak öyle değerlendir bence. unutma hata yapan solcu da vardır, sağcı da vardır, müslüman da vardır. önce dinlemesini bilmek lazım.
    sanki bebelere akıl veriyoruz işe bak

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sağcı solcu ne demek bunu biliyormusunuz?Biliyorsanız bir açıklmasını yaparmısınız?
    Belki kendini sağcı sanan kardeşlerimiz solcu çıkabiir solcularda sağcı.Bana kalırsa pek biliyormuş gibi durmuyorsunuz

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bizim van minit Tayyib Aga neden sadece konuşuyor kınıyor veya seyrediyor...

ve hatta hükümet utanmadan Amarika İsraile fırça atsın diyebiliyorlar asıl zavallılık budur...

http://www.haber10.com/haber/313438/
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    Kur'an'ın emri kesin.Kur'an da Allah'ın sana emrettiği şeye kafa tutacaksan zaten sende onlardansın.Boşuna yorma kafayı.İçin rahat olsun.Zaten onlardansın.
    Ride it like you stole it!

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osmanlı eğer Filistin'den çekilirse orada kıyamete kadar kan durmayacaktır!
    [II.Abdulhamid]
    Anadoluyu gavura teslim etmek için silahları bıraktırıp toplatan kişi mi söylemiş bunu?
    Peki acaba masa başında ''Oraları zaten ÇÖL, hiç bir şey yok verelim gitsin'' diyenler kim acaba?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Nolldu sınırdaki bombalar?...
    Şarapneller düşüyordu?...
    Savaş sebebiydi....

Heyyy..Güzelim Türkiyem.....

Tek sorun gazze şimdi...
    Niye?... Yahudiler saldırıyor çünki....
    Suriye gibi müslüman olup müslümanları vursalardı bişey yoktu....

Arap birliğinin aklına şimdi mi geldi?...
    Tabi..İsrail tehlike olmaya başladı....
    Ulan ne kahpe dünyaymış....
    3 kuruşluk çıkar için anasını boyayıp babasına satan adamlar yaratmış...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    KAVUN...

İsrail’in geliştirdiği değişik bir tür kavunun tohumunu, bizimki nasılsa alıp getirdi...

Ekti...

Hayal kurdu; yetiştirip tohumluk çekirdeğini satarsa köşeyi dönecek...

Çapasını yaptı, gübresini verdi, suyunu eksik etmedi... Her sabah erkenden gidip baktı, kavun çıktı mı?..

Çıktı...

Yapraklarını bile saydı...

Yanına korkuluk yaptı, kendi eski ceketini giydirdi, kasketini taktı korkuluğa ki tilki, karga yaklaşmasın...

Geceleri kavun hayalleri kurdu...

Altına Mercedes çekecek...

*

Kavun çiçek açtı...

Sarı sarı...

Birkaç hafta sonra ceviz büyüklüğünde kavun gözüktü...

Sabredemeyip sağa sola zengin olacağını bildirdi, isteyene dünyanın en iyi kavununun tohumluk çekirdeğini satabileceğini duyurdu...

Oldu nihayet...

Biraz bekledi ki tohumları olgunlaşsın...

Ve o gün geldi, kavunu eve getirdi...

Kesti...

Baktı...

Çekirdeği yok...

*

İsrail, tohumu olmayan, dünyanın en iyi kavununu yetiştirmişti...

Ki her seferinde tohumu kendisinden alsınlar...

*

İsrail’de her beş çocuktan dördü teknik eğitimde...

Seçmeli dersleri motor, mekanik, bilgisayar, havacılık, gemicilik, tasarım, inşaat, tarım, vs...

Bir de sen seçmeli derslerini say istersen...

*

Yarısı çöl İsrail dünyaya tohum satıyor... Tarım ülkesi Türkiye tohumunu dışarıdan (173.9 milyon dolara) alıyor...

45.7 tonu İsrail’den...

*

Savaşta dersen...

Şu anda uçan uçaklarımızın son bakımını İsrail yaptıydı... Pilot oturunca şüpheleniyor zaten, yanında sanki gözükmeyen bir İsrailli pilot mu var ne?..

Tankların revizyonunu İsrail yaptı...

İnsansız İsrail uçaklarını daha geçen gün iade ettiler, yedek parça vermediler diye...

Sen imam yetiştir...

Üfürsün, artık kim uçarsa...

*

Bu sebeptendir...

Dünyanın en hukuksuz, en haksız, en ahlaksız savaşını sürdüren İsrail’in nüfusu 7.5 milyon...

Çevresinde 300 milyon Müslüman...

Ama tümünü pataklıyor...

*

Kavun meselesidir bu...

Şarkısı da vardır:

“Ah felek zalim felek

Kimine kavun yedirdin kimine kelek...”

Söylersiniz artık...

18 Kasım 2012 - bcoskun@cumhuriyet.com.tr
    frantisec, İHTİYAR ve Soykan67 bunu beğendiler.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Kurdu kuzuya boğdurdukları bir dönemde yaşıyoruz.Müslümana rahat yok bu devirde.Araplara israil belasını , türklere de pkk belasını musallat etmişler.Biz 1 gece rahat uyursak bu şerefsiz gevurların o gece gözüne uyku girmez.Binlerce yıllık ezilmişliğin acısını bizden çıkarıyolar.Gün olur devran döner demekten başka yapacak bişey yok.Sabretmek lazım.Hainler içimizde.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)