Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Cep telefonu seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şuan yok
    Arkadaşlar kaç gündür arıyorum ama bir türlü bulamadım yardımcı olacak varsa sevinirim.İstediğim kriterler şunlar:

1.3.2 ya da 5 mp kamera
    2.Kamerasında mutlaka flash olmalı
    3.Dokunmatik ekranı büyük bir telefon olmalı.
    4.Aradığım markalar Samsung ya da Nokia olabilir.
    5.İşletim sistemi Symbian ya da Android.
    6.Fiyatı maksimum 500 lira olmalı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    fiyatını bilmiyorum ama galaxy wonder olabilir sanırım...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    nokia 603 senin aradıgın telefon tek flash eskik suanda yazıyorum..603 den.. 5 mp gayet güzel bi camerası var.. Veya galayx ace bak ..

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Maximum 500 değil ama bir seçenek.

İstediğiniz koşullarda şöyle bir arama yapabilirsiniz.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    acele etme 1 kere al tam al.
    Nokia 603 Paranın Hakkını Karşılığını Alırsın.
    Ben hep Akıllı Telefon Kullandım Android yazılımlı.
    Maximum 1-1.5gun gidince vazgectim artık.
    ANDROID yazıyorsa alma
    Neyi Secersen Sec Aklın Hep Secemediginde Kalır !!!.Her Seçiş Bir şeyden Vazgeçiştir.

neocasarea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence nokiaya bulasma sıkılırsin.. ama soyle bi durum var bir telefondan beklentin nedir eger yuksek ram kullanan oyun uygulama kullanicam diyorsan samsungun 500 lira civari telefonlari ace gio vs vs uzer seni bide ekran kalitesi iyi degildir o fiyatlardaki samsunglar ama sonucta android bambaska bir dunya elin kolun herseyin olabilir senin hayalinle sinirli. nokia yillardir kullandim kasa goruntu saglamlik batarya omru onda ama nokiada belirli sinirlar icerisinde guzel. sadede grlirsek sade bir insanim fazlasinda gozum yok saglam kaliteli bataryasi uzun olan bir cihaz istersen o fiyata nokia. ama az da olsa biseyler yapmak istersen uygulama yuklerim oyun oynarim dersen android ve en iyi secenek de galaxy ace olur 800mh islemcisi yanilmiyorsam 250mb ram 5 mp de kamera var guzel cihaz ama fazlasini bekleme. saygilar.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    nokia 5800 ı tarif ettin sanki...

Egemen06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Telefoncuda 3 yıl çalıştım,bilgim yeteri kadar var diyebilirim bu konuda ama şöyle diyim ekran büyük isteyince fiyatlar artıyor,500 e o özelliklerde telefon yok,nokia tavsiye etmem çünkü nokia gerçekten artık bitti sağlam dayanıklı desenizde nokianin 8.0mp ile samsungun 8 mp kamerası arasında dağlar kadar fark var artık Devir samsung apple devri htc bile çok tutuluyor bana kalırsa en kalitesi.Ben sana orta halli tek telefon söyleyebilirim oda Samsung ace 5830 istediğin özelliklerde tam fakat fiyatı çok az daha yukarı 550-650 arasında
    Bazen gidilecek yere en çabuk varmanın yolu mola vermektir

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı neocasarea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence nokiaya bulasma sıkılırsin.. ama soyle bi durum var bir telefondan beklentin nedir eger yuksek ram kullanan oyun uygulama kullanicam diyorsan samsungun 500 lira civari telefonlari ace gio vs vs uzer seni bide ekran kalitesi iyi degildir o fiyatlardaki samsunglar ama sonucta android bambaska bir dunya elin kolun herseyin olabilir senin hayalinle sinirli. nokia yillardir kullandim kasa goruntu saglamlik batarya omru onda ama nokiada belirli sinirlar icerisinde guzel. sadede grlirsek sade bir insanim fazlasinda gozum yok saglam kaliteli bataryasi uzun olan bir cihaz istersen o fiyata nokia. ama az da olsa biseyler yapmak istersen uygulama yuklerim oyun oynarim dersen android ve en iyi secenek de galaxy ace olur 800mh islemcisi yanilmiyorsam 250mb ram 5 mp de kamera var guzel cihaz ama fazlasini bekleme. saygilar.
    Bende bir tavsiyede bulunayım dedim ama arkadaş herşeyi söylemiş. Bana kalırsa bu yoruma göre karar ver.
    Ben Galaxy Ace kullandım. Kamerası 5 mp flaşlı. Dokunmatigi gayet yeterli. Yazı yazarken klavyesi kullanışlı.
    Iki kötü yanı var. Biri, 3g bağlantısı olduğu halde, önde kamerası ve görüntülü görüşmesi yok.
    Diğeri de (bu eksiklik bütün androidlerde var) batarya ömrü.
    Nokia 500'de dokunmatik gayet başarılı. Kamera da flaş yok ama gündüz deneme fırsatım oldu. Çok net çekiyor. Önde kamerası yok ama ana kamera ile görüntülü görüşülebiliyor. Batarya ömrü Samsung'a göre daha iyi.
    En büyük eksiği işletim sistemi. Yani androiddeki gibi zengin içerikleri yok. Tabi birde flaşı..
    Şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 Comet
    Samsung Galaxy Gio önerilir

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben bu yorumları android işletim sistemli Vodafone 945 telefonumdan yazdım mesela. Tabi diğer iki telefonla kıyaslanamaz ama fiyat/performans gayet iyi.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    temızınden bı f 480 bulsana sen samsungun
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Nokia dokunmatikte önermiyorum Samsunga bak
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anroid isletim sistemi olan telefon alma diyenlere inat, Android isletim sistemi olmayan telefon alma diyorum.
    Evet bataryasi cabuk tukeniyor fakat konustugun icin degil, telefonu cok fazla kurcaladigin icin tukeniyor. Normal kullanimda 2 gun gidiyor sarji.
    Model konusuna gelince, her telefon konusunda ayni seyi yaziyorum, Alcatel OT 995 diye bir model cikardi. Fiyat performans olarak su an icin cok iyi. Butceni biraz daha zorlarsan HTC yada Samsung bakabilirsin. Nokia symbian ile inat ettikce eski gunlerini cok ozleyecek gibi. Windows Mobile isletim sistemini telefonlarina adapte etmeye baslasa da Android acik ara önde her konuda.
    nuwamda, baysamin, -unnamed- ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Şu androidi alan pişman , almayan bin pişman.
    ugrgnr bunu beğendi.

nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    işte o dediklerinin hepsi Galaxy Ace S'de var tavsiye ederim. Ben aynısını kullanıyorum. fiyat aralığı da tam istediğin gibi büyük, 5Mb kamera, dokunmatik ekran, androit, falan falan... tavsiye ederim.
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

Motosikleti
    Alıntı nuwamda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte o dediklerinin hepsi Galaxy Ace S'de var tavsiye ederim. Ben aynısını kullanıyorum. fiyat aralığı da tam istediğin gibi büyük, 5Mb kamera, dokunmatik ekran, androit, falan falan... tavsiye ederim.
    Bende satıp üstüne para ekleyip bi şeyler alma niyetindeyim ama şu dokunmatiği dandik değil deyilmi buna benzer bir model almıştım B ye basıyorum M harfi yazıyordu
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Samsung Galaxy s3 (500 tl bir seçenek olduğu için söyledim, sadece bir öneri ama alırsan kesinlikle pişman olmazsın)
    ...

Motosikleti
    Alıntı jimpam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Samsung Galaxy s3 (500 tl bir seçenek olduğu için söyledim, sadece bir öneri ama alırsan kesinlikle pişman olmazsın)
    Pahalı ve gereksiz evkur 1.700 liraya satıyordu ?
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

jimpam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pahalı ve gereksiz evkur 1.700 liraya satıyordu ?
    kullandın mı hiç?
    ...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)