Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hamburger menü bedavaya geldi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Proud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün BurgerKing'den sipariş verdim 3 saat gelmeyince yemeksepetinden kadınla konuştum sonra kadın beni arayıp Burgerking'in özür mayetinde bana bedava 14 lira 75 kuruşluk menü göndereceklerini açıkladı. Şuan restoranları kapandığı için yarın sipariş vercem, hangi menüyü sipariş versem acaba ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    3 saat sonra mı aklına geldi tekrar aramak
    manners, initial-D ve srknbdm bunu beğendiler.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    E ölmüş buu adamın açlıktan kan şekeri düşmüş belesten kafa yasiyor yardımcı olalım arkadaşlar

Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 saat sonra mı aklına geldi tekrar aramak
    3 saat sonunda bu mutlu haberi alabildim. Daha öncesinde kurye yolda geliyor dediler. Bide yolda olmayan kurye için, kuryeyi arayıp daha hızlı olmasını söyleyecez falan diyor yalancılar

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    yazık kuryecilere.

Bizim şirkettede öyleydi 50 kere garson kıza diyorum müşteriye öyle deme.

Onun hangi paketi kimin aldıgından haberi bile yok arıyanı başından savmak için öyle söylüyorlar.

Yolda geliyor şimdi yola çıktı..

İşin garibi yarın sipariş verecegin bedava menüde umarım gelir.

yemek sepeti ile burger king tamamen ayrı işletmeler.

burgerin bir anlaşması var yemek sepetiyle ve onun kurallarına uymak zorunda. fakat zorda kaldıgında kuralları bozuyorlar.

Sen yemek sepetinden sipariş verdigin zaman onlarda özel bir post cihazı var yemek sepetine özel. oradan sipariş fiş şeklinde çıkıyor.

Belkide kaybettiler. Eger şikayet edersen her türlü gönderirler zaten

Yinede kuryeciye yüklenmeyin aman hepsi işletmenin suçu.
    tr_select, Proud ve TimCage bunu beğendiler.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    yemek sepeti hakikaten iyi çalışan bir firma. canlı yardımdan elim boş döndüğü olmadı
    bu gibi tatsızlıklarda da firmaya baya kök söktürüyorlarmış

esnaf müşteri memnuniyetini önemsemese de bu adamların ekmek teknesi olduğu için kastırıyorlar haliyle

Dediğin gibi yemek sepeti destek konusunda iyi, bugünkü konuyu burgerking'e yoruyorum. İşin kötüsü destekteki kadınla biraz kaba konuştum, sonra kaba konuştuğum kadın beni telden aradı ve çok nazikce ve o içimi sızlatan ses tonuyla; Siparişiniz şöyle böyle oldu vb dedi. Çok utandım doğrusu. Sesi öyle çekici olan bir kadınla nasıl bu kadar kaba konuştum diye kafamı duvara vurasım geldi adeta !!!!!

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    yemek sepeti +
    burger -

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı Proud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediğin gibi yemek sepeti destek konusunda iyi, bugünkü konuyu burgerking'e yoruyorum. İşin kötüsü destekteki kadınla biraz kaba konuştum, sonra kaba konuştuğum kadın beni telden aradı ve çok nazikce ve o içimi sızlatan ses tonuyla; Siparişiniz şöyle böyle oldu vb dedi. Çok utandım doğrusu. Sesi öyle çekici olan bir kadınla nasıl bu kadar kaba konuştum diye kafamı duvara vurasım geldi adeta !!!!!

Mert o kadından 2.arayışında sana geri dönüşünde özür dileyebilirdin..ismini hatırlıyorsan özür dilemek için arayabilirsin veya mail atabilirsin...bence bunu yap...

2. mesele ise Burger de o paraya servisde oluyormu bilmem ama iki menü var 12.50 ye..i burger iki patates 2 içecek ben genelde bunu yerim...kıng çikını et ekmek sade whupırı ise soğansız yerim bir ondan bir bundan şeklinde...ikiside bana hoş geliyor...

soslardanda saırmsaklı mayoneze bayılırım...

bu detayları neden yazdım bilmiyorum...galiba canım çekti...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özür mahiyetindeki yemekte gelmezse ne olacak ?? 28 liralık bedava menü .. Ya O da gelemezse vs vs

Ankara Hilton Marco poloda veya Trilyede , Gökçek ile mum ışığında bir yemeğe kadar gider bu ihale..
    Wiking bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende bi defa burger a sipariş vereyim dedim evime 10 dakika git gel mesafe den sipariş in 2 saat e kadar geleceğini söylediler ana avrat küfür ede ede gidip kendim aldım amk

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Şuan çalışmıyorum öğrenciyim ama evet geçtiğimiz yazın 3 ay çalışırken sıparişlerde aşırı yoğunluk veya sistemde sıpariş başka şubeye aktarılması veya sıparişsin arada kaynaması gönderildi sanılması gibi tuhaf sorunlar oluyo belli süreyi geçince ücretsiz götürüyorduk.Müşteri memnuniyeti yüksek tutmak için.çünkü şubeyi şikayet edebiliyorlardı gelmedi veya geç geldi diye buda şube için iyi olmuyordu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)