Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

plaka sorgulama!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    az kaldı olacak :)
    s.a sizleri çok rahatsız ediyorum bu konuda evelsi gün pttye gittim e-devlet şifresi için bana mermurun biri dedi ne yapıcaksın sen şifreyi daha yaşın kaç falan dedi bende 1 tl diye duydum şifreyi bana dedi 10 tl oradaki diğer memurlarda dedi sen ne yapacan e-devletin falan diye alamadım :( sizlerden ricam şu plaka sorgulamanın bi yolu varmı sms ile varmış oda kntür yiyormuş eskiden trafikteydi bu çok güzeldi şimdi arıyorum tarıyorum bulamadım acaba biri şu soracağım plakaya bakabilirmi e-devleti varsa.
    bide başka yerden bakma varsa bana yardımcı olabilirmisiniz.

Plaka: 35 EAF 47

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kadango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 8 - MT-07
    Şifresi olan birisi sorgular da,onlara neymiş senin şifrene karışıyorlar?Dişli olun kardeşim biraz,10YTL'den düşükbir ücretti hatırladığım kadarıyla.Arkadaşa rica etmiştim o almıştı benim için.Yaşında ne varmış,motosiklet alacaksan 18'inin üstündesindir demek.Saçmasapan işler var memlekette..

Motosikleti
    yaş 17 3 ay dan az kaldı 18ede vermediler ne dediysem en sonunda güvenlik dedi tamam olmuyor diye :S

FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    yaş 18 değil demekki.PTT yaş olayına çok dikkat ediyor

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Alıntı cang00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a sizleri çok rahatsız ediyorum bu konuda evelsi gün pttye gittim e-devlet şifresi için bana mermurun biri dedi ne yapıcaksın sen şifreyi daha yaşın kaç falan dedi bende 1 tl diye duydum şifreyi bana dedi 10 tl oradaki diğer memurlarda dedi sen ne yapacan e-devletin falan diye alamadım :( sizlerden ricam şu plaka sorgulamanın bi yolu varmı sms ile varmış oda kntür yiyormuş eskiden trafikteydi bu çok güzeldi şimdi arıyorum tarıyorum bulamadım acaba biri şu soracağım plakaya bakabilirmi e-devleti varsa.
    bide başka yerden bakma varsa bana yardımcı olabilirmisiniz.

Plaka: 35 EAF 47
    doğru söylüyorsun 10 tl'yi şifreyi kaybedersen ikinci kere çıkartmak için veriyosun. ilk seferde 1 tl.
    yaş olayından dolayımı öyle yaptılar onu bilmiyorum.

Merhabalar,

aranıza yeni katıldım benim e-devlet giriş yetkim bulunmakta. Plakayı sorguladım, aşşağıda

Araç Bilgileri
    Plaka No: 35EAF47
    Marka: TOFAŞ-FIAT
    Model: 1994
    Sahiplik Belge Tarihi: 03/09/1997
    Tescil Birimi: İZMİR
    Renk 1: SARI
    Renk 2: BİLİNMİYOR
    Cinsi:OTOMOBİL
    Çalıntı mı?: HAYIR
    Hak Mahrumiyeti: YOK

Motosikleti
    Alıntı ertanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyorsun 10 tl'yi şifreyi kaybedersen ikinci kere çıkartmak için veriyosun. ilk seferde 1 tl.
    yaş olayından dolayımı öyle yaptılar onu bilmiyorum.
    bana dediler 10 tl ilk başta :S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:06 ----------

Alıntı bacchus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

aranıza yeni katıldım benim e-devlet giriş yetkim bulunmakta. Plakayı sorguladım, aşşağıda

Araç Bilgileri
    Plaka No: 35EAF47
    Marka: TOFAŞ-FIAT
    Model: 1994
    Sahiplik Belge Tarihi: 03/09/1997
    Tescil Birimi: İZMİR
    Renk 1: SARI
    Renk 2: BİLİNMİYOR
    Cinsi:OTOMOBİL
    Çalıntı mı?: HAYIR
    Hak Mahrumiyeti: YOK
    çok sağol kardeşim aracın rengi beyazda orda kafam karıştı :S bide vergi borcu vize sigorta borcu falan yokmuki onları söylüyormuki ?

Alıntı cang00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana dediler 10 tl ilk başta :S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:06 ----------

çok sağol kardeşim aracın rengi beyazda orda kafam karıştı :S bide vergi borcu vize sigorta borcu falan yokmuki onları söylüyormuki ?
    o borç ve vergileri öğrenebilmek için ruhsat bilgileri isteniyor internette

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    18 yaşından küçükler şifre alamıyormu yani. olaya bak
    ayrıca ilk şifre almak için 1 tl, kaybedersen bi dahakiler için 10tl.
    ben şifremi kaybettim nasıl olduysa (15 yıldır aynı şifreyi kullanırım her yerde, e-devletede 100 kere girdim çıktım aynı şifreyle ama 3-4 aydır şifreniz yanlış diyor, dikkat edin)
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    halt etmiş o görevliler. bence şikayet edin. karaborsacılık mı yapıyorlar nedir? her yerde 1 lira olan şey sana niye 10 lira?

yaş konusunda emin değilim ama bir yaş sınırı olmaması lazım diye biliyorum. yaş sınırıyla ne alakası var? tc kimlik nosu olan her vatandaş e-devlet şifresi de almaya hak kazanır. ister yenidoğan olsun isterse 100 yaşında. kaldı ki, yaş sınırına dair bir ibare aradım net üzerinde, hiç bir yerde bir yaş sınırı olduğuna dair bilgi de yok zaten...

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 sonunda..
    arkadaşlar hortlatmak yeni konu açmaktan mantıklı diye düşündüm sorgulayabilen arkadaşlar varsa özelden yazabilirmi 1 plaka sordurtacağımda yarın satın alacağım motosikleti..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

arkadaşlar gözünüzü seveyim bir el atın boşu boşuna konu açmak istemiyorum yada acimmi bilemedim :D
    Büyük yanlışlar ve maceralar olmayacaksa niye hayat ?..

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    plaka sorgusu sadece plakanın hangi il ve ilçeye bağlı olduğunu söylüyor. Rengini modelini yaşını söyler. Çalıntı olup olmadığı noter satışı sırasında meydana çıkar.

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 sonunda..
    sonuç olarak kontrol etmenin hiçbir amacı yokmu yani hacizlimi değilmi hepsi görünüyor diye biliyorum
    Büyük yanlışlar ve maceralar olmayacaksa niye hayat ?..

Mikuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx125
    en iyisi plakayı bir trafik polisinin elindeki cihaza sorgulat. Ne mal olduğu orada ortaya çıkar. Ama motorun da orada hazır bulunması şart. Çünkü diyelim sigortası bitikse bağlamak zorunda o memur. Ve elindeki cihazda rapor vermek zorunda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)