Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Yine Bomba.. Yine Şehit (8 şehit verdik)

Motovento
    REKLAM ALANI
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    http://www.hurriyet.com.tr/gundem/21478433.asp
    Bize ne oldu bilmiyorum hala uyumaya devam ediyoruz.. Hergün 1-2 3- 8 diye diye ölen vatan evlatlarının sayısı artıyor..
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    allah rahmet eylesin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Yaa rabbi sen bu düşmanları helak et,perişan et.
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    İş çığrından çıktı, ohal ilan edilmeden bu sorunu çözmek çok zor artık, hükümet ohal ilan etmeli derhal... Etmiyorsa yorumu size bırakıyorum. Bazı şeylerin insan hayatından daha değerli olduğuna kanaat getirilmiş demektir o zaman.
    sezer aykaç bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Shrieker'e katılıyorum , her defasında da söylüyorum ohal şart

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bıkmadılar şu şehit cenazelerine katılmaktan aynı sabır ve rahmet sözlerini sarfetmekten. Şehit haberlerini takip etmekte vatandaş zorlanıyor, onlar bu koşuşturmacaya iyi ayak uyduruyor valla. Ölenlerin yüzde 90'ı da ya pusuya düşüyo yada mayın patlatılıyo. Kahramanlık hikayeleri yerine acıklı hayat hikayelerini dinletiyolar tv'den. Sonra dağlardan dumanlar yükseliyor.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Daha çok duyarız bu haberleri....
    Allah belalarını versin.....
    THE_LANCET bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    bişeyler yazmak isterdim ama gerek yok direk provake ediyolar o yüzden yazmıyacağım
    şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum
    yanlış siyaset yüzünden canlarından oluyor garibanlar yazık
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    bu konuda artık ne diyeceğimi dahi bilemez hale geldim. Hiç bişeye değilde bu gençlerin resmen hiç uğruna ölmesine çünkü şehit olmuş olmalarının bu ülkede hiç bişeyi değiştirmemesine çok üzülüyorum. Allah aileleri sabır versin. Allah rahmet eylesin
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    İşte şimdi yandılar ! Devlet büyüklerimiz çok fena kınayacaklar ve bıçak kemiğe dayandı ve o sinirlilikle sözün bittiği yerdeyiz diyecekler.
    Mengu16, THE_LANCET, farcob ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Allah belalarını versin........ Kimsenin kayıda değer bir şey yaptığı yok.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah belalarını versin........ Kimsenin kayıda değer bir şey yaptığı yok.
    YApmışlar yapmışlar.....
    http://www.facebook.com/media/set/?s...type=1&theater
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu eylemleri gerçekleştirenlerinde,30yıldır terörü gerek ekonomik gerekse kişisel çıkarları uğruna umursamazlıklarıyla bu hale getiren,şımartan siyasilerinde.......

Güvenlik güçlerimiz kahpece öldürülüyor,çarpışamadan sırtlarından vurularak resmen avlanarak öldürülüyor,şanlı tarihi olan milletimize yakışmayacak şekilde şehit ediliyorlar. Artık okadar sıradan bir durum halini almaya başladı ki,resmen bu duruma,hergün şehit haberleri almaya alıştırıldık.
    Bir sonuca varılmadığı halde şehit cenazelerinde şehit yakınlarının bir hiç uğruna ''Vatan sağolsun,bi oğlumdaha olsun onuda şehit veririm gerekirse ben giderim'' demeleri nekadar acı. Nezaman isyan edecekler,nezaman terörü lanetlemeyi bırakıp gerçekten birşeyler yapması gereken ama kınamakla yetinen asıl kişileri lanetleyeceksiniz,ne zaman sabrı taşacak bu halkın.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    şehit haberleri öyle karıştı ki birbirlerine, bunlar önceki günkü olay mı yeni mi oldu anlayamıyoruz
    Allah sabır versin ailelerine
    bundan sonra alışmak zorunda kalmayalım inşAllah
    milletçe nasıl uyanacağız bu gaflet uykusundan, bilemiyorum artık

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    daha bi kaç gün önce kınamıştık terbiyesizleri..demek hala akıllanmamışlar...

kahrol düşman, al sana bomba...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Merak etmeyin arkadaşlar seçimlere az kaldı terör olayları bitecek.Nerden mi biliyorum?Biz bu filmi daha önce gördüydük.Seçim üstü bizim parti zarar görmesin diye eylemlerini durduracaklar.Sonrasında ise aynen kaldığı yerden devam.Bizim milletimiz balık beyinli olduğundan bütün bu yaşananları unutup tekrar aynı oyuna gelecek.Danışıklı dövüş devam edecek.Çünkü terör örgütü de iyi biliyor ki Ecevit'le Mhp koalisyonu zamanında canlarına nasıl okunmuştu.Bitme noktasına gelmişlerdi.Şimdi yine yanlışlıkla mevcut iktidar %10 oy kaybetse ve yine MHP ile diğer parti koalisyon kursa aynı şeyleri yaşıyacağını biliyo.Gerçi CHP'nin başındaki adamdan ben pek bişey beklemiyorum.Eski başkan seks kasedi skandalıyla baştan indirilip bu herif getirildi.Bu da açılım falan konuşmaya başladı.Hatta teröristlere kardeşim diyen Tunceli milletvekiline arka çıktı.Bu saatten sonra teröre karşı koyabilecek bir koalisyon veya hükümet çıkması mümkün değil.

Bu arada Sakık teröristinin oğlu intihar etmiş.Eee Allah'ın sopası yok.Bebek katillerine evlat acısını yaşatmış.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Soran olduğunda hükümetin başı gerekli olan cevabı veriyor
    İŞİNİZE BAKIN...
    kendileri birileri tarafından verilen görevlerini ve işilerini iyi yapıyor
    sizde öyle yapın.

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Asayiş berkemal

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Toplumda herkesin hemfikir oldugu konu, devletimiz ve milletimize bir oyun oynandigi. Bu oyunda baş rol siyasiler degil, bizler de figuran degiliz. Baş rol halktir arkadaşlar. Ne zaman uyanir, feysbuktan, motosiklet.net'ten vatan kurtarilmayacagini anlarsak, o zaman figuran olmaktan kurtuluruz. Kadere inaniriz inancimiz geregi, ama kaderimiz ya bu degilse? Eceli gelen fani, Hakk'a kavusur ama, ölen binlerce, onbinlerce şehidimizin vebali tüm halkin üzerindeyse. Terörü mevcut hicbir siyasi olusum bitiremedi ve hala bitiremiyorsa, gazetelerin sol alt köşelerinde ufak başliklarla veriliyorsa 8 vatan evladinin katli, biz işten kaytarmak icin binbir takla atiyorken, genclerimiz hic bir seyi sorgulamazken, feysbukta sadece cinsel dürtüleriyle cebellesirken, Fenerbahce mi şike yapti, Gülben Ergen mi boşandi habelerini takip ederken, kim bitirecek bu illeti?
    Kurtarici bekleyenler, ücretini verirse sadece oto kurtarici gelir. Vatani halki kalkindirir, halki bitirir.
    GaCCaLL ve Shrieker bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Geçenlerde bi yerde okumuştum , Avrupa'nın PKK'ya aktardığı para bilmem kaç milyar dolar.Zaten uyşturucu ticareti falan , sanmayın ki bu iş kürtlerin ezilmesi olayı ile alakalı.Bu teröristler parayla satın alınmış , kansız köpekler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)