Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Siz olsaniz yurtdisindan ne siparis ederdiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Merhaba
    Bir yakinim su an amerikada
    Aksesuar olarak ne istenebilir biliyor musunuz? Yani mont , eldiven kask gibi seyler orada daha ucuz olabilir mi?
    Bu tur seyleri arastirabilecegim bir amerikan sitesi var mi?
    Siz olsaniz ne siparis ederdiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Geçen hafta Kopenhag'daydım
    Aman yarabbim meğerse Avrupanın en pahalı memleketine gitmişim Aksesuar ve motosiklet fiyatları almış başını gitmiş herşey en az %50 pahalı.

Ayrıca satıcı kadın ,aksesuarlardan geçiş sırasında gümrük vergisi alındığını karşılığında bir kağıt verildiğini daha sonra aldığın ürünün kişisel kullanım için alındığını onaylayan bir belge ile konsolosluğa başvurup verdiğim vergiyi geri alabileceğimi söyledi. Birsürü iş anlayacağın. Eğer yakının mont gibi dikkat çekmeyecek bir ürünü beraberinde getirirse belki bu gümrükten kurtulacaksın ama kargoyla gönderirse
    Way haline

ozturk_sertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Slm
    Yakının nerede bilmiyorum ama Newyork'ta çoooook fazla şey bulabileceği ve çok ucuza bulabileceği yerler var. Sen ne lazımsa uçakta getirebileceği ağırlıkta herşeyi iste bence, yakının 2-3 saatini ayırırsa sana "Tabi Newyork için söylüyorum" çok iyi şeyler alabilir. Aldığım katalogları bulursam bu foruma tekrar web adreslerini yazarım....

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En mantıklı sipariş yakışıklı bir deri mont olur bence.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    hazır amerika'dayken icon'dan ne varsa toplasın. türkiye'ye hem çok az ürünü geliyor, hem daha pahalı.
    May the Force be with McLaren Mercedes

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    benim de bir tanıdığım var amerikada. ben mont, eldiven ve depo üstü çanta siparişi verdim.
    onların oturduğu yerde mağazalar olmadığı için bir amerikan sitesinden sipariş verdiler. kargoyla onlara geldi. türkiyeye gelirken de yanlarında getirip bana verdiler.
    www.kneedraggers.com sitesini tavsiye ederim. sorun yaşamadık ve diğer sitelerden daha ucuz.
    www.motorcycle-superstore.com sitesinden de inceleme yapabilirsin. bu siteden ontu sipariş etmiştik, salaklar kargoda kaybettiler. o yüzden tavsiye etmem. buraya falan gelmiyodu kargoyla, yanlış anlamayın. amerika içinde kargoda kayboldu.
    benim elime sadece eldivenle depo üstü çanta ulaştı.bu ikisini zaten www.kneedraggers.com dan sipariş etmiştik. sorunsuz teslim etmişler. mont için fuarda bakıp bişey beğenirsem tekrar sipariş verebilirim.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    soyle amerıkayı türkiyeye getırsınler
    Yeni yine yeniden

DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla bence motosiklet aksesuarlarının fiyatını ve ağırlık problemini tam olarak bilemiyorum.Ama digital camera gibi yükte hafif pahada ağır bi malzeme getirirsen,kullansanda satsanda karlı olursun.İstediğin aksesuarıda aradaki farkla gayet rahat alabilirsin. www.amazon.com da fiyatları bi TÜRKİYE'yle karşılaştır. istersen.

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Alıntı ozturk_sertac adlı üyeden alıntı
    Slm
    Yakının nerede bilmiyorum ama Newyork'ta çoooook fazla şey bulabileceği ve çok ucuza bulabileceği yerler var. Sen ne lazımsa uçakta getirebileceği ağırlıkta herşeyi iste bence, yakının 2-3 saatini ayırırsa sana "Tabi Newyork için söylüyorum" çok iyi şeyler alabilir. Aldığım katalogları bulursam bu foruma tekrar web adreslerini yazarım....
    ozturk hocam
    kataloglardaki adresleri bulup yazarsam sevinirim...ucuz yollu ama kaliteli bir mont dusunuyorum. ABD deki Large bedenle bizdeki aynidir herhalde... (komik ama amerikalilar iri diye bazi tekstil urunlerinde standarttan biraz sapiyorlarmis diye duymustum...

Bu arada diger arkadasin verdigi siteleri bir inceleyeyim bakalim...internetten siparis versem bizimkinin kaldigi otele kac gunde gelir bir de ona bakayim siteden...

evet evet mont...kask denemden alinmaz ama mont bir sekilde bedene gore ayarlanir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler