Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Otomobil seçimime yardım edin.Kararsızlık içindeyim.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Vw sedan polo kullanıcısıyım bu araç iç hacim olarak güzel ve yolda birakmaz ama firen mesafesi biraz uzun ama tercihleriniz arasında yok malesef...
    Ben olsam Sw vw patsat alırdım hem bagaj olart geniş hem komforlu bir araç sahibinden 98135211 tarzı araçlar...
    Renault marka olarak en nefret ettiğim soğuk gelen marka...

Renault Fluence
    tarafsız olmam gerekirse isteklerinize koşulsuz uyan araç bu.
    iç haçim olarak geniş yoltutuşu çok iyi yol tutuşu bence mukemmel, içeriye gelen motor ve cevre sesi min, arkada koltuk rahat ve geniş bir yapıya sahip, gerek klima gerek kalorifer dengeli ve güzel bir isıtma sağlıyor...
    Servis bakım vs. olarak çok yaygın türkiyenin her yerinde en ufak ilcede bile servisi var yol yardımlari bence çok iyi...
    otobanda herkese firen lambalarını gösterebileceğiniz bir araç...
    ikinci el alacaksanız mutlaka servis bakımlı olmasına dikkatedin ve serviste almadan önce kontrol ettirin...

motor alırken nasıl olur üstüne binersiniz ve bu benim için iyi dersiniz aynı öğle yapın bence şimdiden hayırlı olsun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    3 sene Renault Scenic'de kızımı büyüttükten sonra, biraz egoist davranarak spor HB bir araba aldım. Kullanım açısından ben zevk alıyorum ama ne kızım ne eşim arabadan memnun. Özellikle kızım, Scenic'de dışarıyı seyrederek saatlerce yol alabilirken, şimdi arabanın içinde bunalıp 1 saat sonunda arıza çıkarmaya bakıyor.

Arabayı değiştireceğim, tekrar MPV tarzındfan bişey alacağım fakat bu sınıfta çıta çok yüksek ve tabi fiyatlarda. Yalnız ihtiyacımıa cuk oturuan bir araba buldum, ticari diye burun kıvıranlar olacaktır ama bana zararı sadece 10 kms daha düşük hız limiti ve senelik muayane meselesi. İkisi de büyük sorunlar değil.

Sana da önereceğim araba aynısı Peugeot Tepee Outdoor. 30 bin liraya 2011 model ESP dahil çok güvenlikli, ekonomik ve çok ferah bir araba alabilirsin. Ticari olarak geçmesine rağmen gerek konfor gerek işçilik olarak kesinlikle binek bir otomobildir. Koltuklar tek katlanır ve çıkar, heryerinde saklama gözleri var, arka kapıların sürgülü olması çocukları koltuğa oturtup kemerlerini bağlarken çok rahat etmenizi sağlar. Biraz daha üstüne çıkıp Zenith modelini alırsanız cam tavan, arka koltuk için otobüs tipi havalandırma ve 60 litre ilave tavan gözleri ile çocuklu aileler için biçilmiş kaftan.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vw sedan polo kullanıcısıyım bu araç iç hacim olarak güzel ve yolda birakmaz ama firen mesafesi biraz uzun ama tercihleriniz arasında yok malesef...
    Ben olsam Sw vw patsat alırdım hem bagaj olart geniş hem komforlu bir araç sahibinden 98135211 tarzı araçlar...

Renault Fluence
    iç haçim olarak geniş yoltutuşu çok iyi yol tutuşu bence mukemmel, içeriye gelen motor ve cevre sesi min, arkada koltuk rahat ve geniş bir yapıya sahip, gerek klima gerek kalorifer dengeli ve güzel bir isıtma sağlıyor...
    Servis bakım vs. olarak çok yaygın türkiyenin her yerinde en ufak ilcede bile servisi var yol yardımlari bence çok iyi...
    ikinci el alacaksanız mutlaka servis bakımlı olmasına dikkatedin ve serviste almadan önce kontrol ettirin...

motor alırken nasıl olur üstüne binersiniz ve bu benim için iyi dersiniz aynı öğle yapın bence şimdiden hayırlı olsun...
    Tavsiyeler için teşekkürler, Arkadaşlar Bütçem 30.000 TL cik. Renault Scenic, Ford C max ve laguna kullanıcısı varmı aramızda?
    Görebildiğin en uzak yere git, oradan daha uzakları göreceksin.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Venga'ya baktınmı?önyargılı olma sakın marka konusunda,kia bu saydığın markaların hiçde altında değil,belkide üstün bile sayılır...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tavsiyeler için teşekkürler, Arkadaşlar Bütçem 30.000 TL cik. Renault Scenic, Ford C max ve laguna kullanıcısı varmı aramızda?
    Laguna ucuz oldugu icin bir ara alsakmi diye dusunmustum.
    Ikinci el ilanlara bakarken neredeyse hepsinin vites kutusunun degistiginive bir cogunun elektronik ariza yaptigini ogrendik.
    Patronumun babasinda da bir tane var.
    Bir kac kez kullandim.
    Ogrendim ki o da vites kutusu degistirmis.
    Arabami tamire goturdugum bir garaj var.
    Orada satilik bir tane vardi.
    Sordugumda,
    o da uzak dur sana yaramaz dedi.
    Yalniz eski kasa laguna icin hic bir olumsuz yorum duymadim.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Laguna ucuz oldugu icin bir ara alsakmi diye dusunmustum.
    Ikinci el ilanlara bakarken neredeyse hepsinin vites kutusunun degistiginive bir cogunun elektronik ariza yaptigini ogrendik.
    Patronumun babasinda da bir tane var.
    Bir kac kez kullandim.
    Ogrendim ki o da vites kutusu degistirmis.
    Arabami tamire goturdugum bir garaj var.
    Orada satilik bir tane vardi.
    Sordugumda,
    o da uzak dur sana yaramaz dedi.
    Yalniz eski kasa laguna icin hic bir olumsuz yorum duymadim.
    laguna bende sürdüm sahibi 1yıldır kullanıyor hiç bir sorunum yok dedi.
    Bizde 2001 laguna 1.6 Rxe var süper renault iyidir fluenceye hastayım zaten

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Dediğin araçların hiçbiri benim çocukları toparlayamadı, mecburen Peugeot partner aldım. Muadili doblo, kangoo vs de düşünebilirsin.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Yorum yazan yazmayan herkezin tüm ilgi ve tavsiyelerine teşekkür ederim. Aslında tercihimde, fiyatının pazarlıkla cazip hale gelmesi, eski arabamı takasda aynı galerinin alması ve beğendiğim bir araç olması nedeniyle 2009 Toyota Corolla Elegance 1.4D Manuel vites oldu ve aldım. Çocuklar, konfor, sürüş keyfi, donanım olarakda gayet güzel iyiki almışım diyorum.

Saygılar,
    -unnamed- bunu beğendi.
    Görebildiğin en uzak yere git, oradan daha uzakları göreceksin.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben de konuyu şimdi gördüm tavsiye verecektim ama hiç kafa kurcalamaya gerek yokmuş artık Toyota güzel seçim kullananlar her modelinden ayrı memnun, bende de 98 Touring Wagon var keyifle kullanıyorum tek sıkıntısı her benzinlikte ve her yıkamacıda satılık mı? kaç kmde? kaç cc? kaç model bu? ne kadar yakıyo bunlar? kaç para bunlar? şeklinde ahiret sorularına maruz kalmam motorla bu kadar soruya maruz kalmıyorum ben
    Kazasız belasız güzel günlerde kullanın
    Ninja

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Araba satış pazarlarına düşmemek gibi bir özelliği var

ahmettpc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fluanceı fazla begenmıyorum eger bıraz daha zorla kendini toyota yerine bi civic elegance al beyaz paşalar gibi kullan derım megane yada fluance hosuma gıtmıyor benım ama cıvıc ı severım yine de tercih senin

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    30 bin TL param olsa kesinlikle volvo alırdım ama siz masrafsız olsun istiyorsunuz ve modelli bir araç istiyorsunuz sizin kriterlerinize uygun bir tercih olmuyacak ama Honda civic i düşünün(lpg).Ama aile aracı olduğu için c-max citroen picasso(umarım doğru yazmışımdır)serisi,Scenic bunlar aileye uygun tavanı yüksek araçlar.

özür diliyorum son yorumunu okumamşım. Aracınız hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler.
    Sür gari

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kimileri arabaya biner...
    kimileri de Honda'ya...
    gerçi bende binemiyorum şu sıralar ama...
    yinede güzel bir tercih yapmışsınız...
    hayırlı olsun....
    japon'dan başka araba uzak bana her daim...

ahmettpc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda candır aga

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    eğer geniş hacim, sağlamlık ve konfor istiyorsanız full donanım bir E12 kasa (2003-2007 arası) corolla almanızı öneririm. az yakar çok kaçar piyasası asla ölmez. güvenlidir...

yazdım bir kaç sayfa okuyup. ancak corolla almışsınız, sonradan okudum. Hayırlı olsun, doğru seçim
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    2009 Toyota Corolla Elegance 1.4D Manuel vites al derim...

Hayırlı olsun..Kazasız belasız..
    Whitehair bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Toyota derim.Japon ve Alman arabalarından şaşmayın.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Renault Fluence

fluencenin mi yol tutuşu mükemmel? Hiç sert viraja girdıniz mi?

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    dizel olmuş 4.1 lira neyin dizelinden bahsediyorsunuz??

memlekette benzin tüketimi neredeyse durdu; tüpraş artık benzini dışarıya satıyor.

çünkü ham petrol gelince sırasıyla dizel, benzin ve lpg çıkıyor.

ülke o kadar dizel ve lpg tüketiyorken benzin tüketimi azaldığı için biz benzini dışarı satar olduk.

sırf bu yüzden son zamlarla dizel fiyatı benzine yaklaştı ki biz artık dizel almayalım ve benzine yönelelim.

mesela; dizelle benzin arası 7 bin tl fark olsun.

benzinli 6,5 litre, dizel 4.5 litre yaksın.

30-18,5 kuruş kilometrede yakıt miktarı.

11.5 kuruş... 0,115 tl.

neredeyse 61 bin kilometre yapacağım ki aradaki fiyat farkını yeni amorti edeyim...

bırak ya...

arkadaş ben güzel bi benzinli alırım; sıralı lpgmi 1200 tlye takarım mis gibi gezerim.

2000 motorlu 140 beygir 2000 model laguna 8 000 km ortalaması olarak 8.5 litre lpg yakıyorsa kimse kusura bakmasın ben gidip de dizel araç almam bu ülkede.

---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 02:02 ----------

2000 model laguna 5-6 senedir bizde. tek arızası benzin pompası oldu. 180 tl. 70 de takmasına verdik.

ısıtmalı deri koltuk, dijital klima, 4 havayastığı abs...

viraj keyfi paha biçilemez. direksiyonuna kurban...

bastımı gider, frene bastın mı sağa sola kaymadan dümdüz durur.

geçen 160 ile şehirler arası yolda giderken köpek karşıma çıktı. freni koydum araç milim sağa sola oynamadı. ki rot balans istediği halde.

öyle bi araç ki; rot balansı gelmişken yüksek hızda uzun yol yaptıktan sonra direksiyondaki titreme geçmişti.

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dizel olmuş 4.1 lira neyin dizelinden bahsediyorsunuz??

memlekette benzin tüketimi neredeyse durdu; tüpraş artık benzini dışarıya satıyor.

çünkü ham petrol gelince sırasıyla dizel, benzin ve lpg çıkıyor.

ülke o kadar dizel ve lpg tüketiyorken benzin tüketimi azaldığı için biz benzini dışarı satar olduk.

sırf bu yüzden son zamlarla dizel fiyatı benzine yaklaştı ki biz artık dizel almayalım ve benzine yönelelim.

mesela; dizelle benzin arası 7 bin tl fark olsun.

benzinli 6,5 litre, dizel 4.5 litre yaksın.

30-18,5 kuruş kilometrede yakıt miktarı.

11.5 kuruş... 0,115 tl.

neredeyse 61 bin kilometre yapacağım ki aradaki fiyat farkını yeni amorti edeyim...

bırak ya...

arkadaş ben güzel bi benzinli alırım; sıralı lpgmi 1200 tlye takarım mis gibi gezerim.

2000 motorlu 140 beygir 2000 model laguna 8 000 km ortalaması olarak 8.5 litre lpg yakıyorsa kimse kusura bakmasın ben gidip de dizel araç almam bu ülkede.

---------- Post added at 02:06 ---------- Previous post was at 02:02 ----------

2000 model laguna 5-6 senedir bizde. tek arızası benzin pompası oldu. 180 tl. 70 de takmasına verdik.

ısıtmalı deri koltuk, dijital klima, 4 havayastığı abs...

viraj keyfi paha biçilemez. direksiyonuna kurban...

bastımı gider, frene bastın mı sağa sola kaymadan dümdüz durur.

geçen 160 ile şehirler arası yolda giderken köpek karşıma çıktı. freni koydum araç milim sağa sola oynamadı. ki rot balans istediği halde.

öyle bi araç ki; rot balansı gelmişken yüksek hızda uzun yol yaptıktan sonra direksiyondaki titreme geçmişti.
    en son tutulan lagunalar seninki içinde 140 bg volvo motoru var. bundan sonraki seriler tutulmadığı için üretimden kalktı. renonun tek sevmediğim yanı konfr. yol tutuşu için konfordan ödün veriyorlar. senin arabada sert bir çukurra girdiğinde sen az bir sertlik hisediyon ama arka koltuktaki yerinden zıplıyor

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler