Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Ne yapmam gerektiğini Bilmiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kiraz ok at. Hani yayı geri doğru çekiyosunya, baya bi kol kasların gelişir. Hedefin kırmızı elma olsun. Heyt bee. Bide atıcılık yap. Geri tepen tarz tüfek kullan. Ata bin. Titreşimin alası var onda. Deeh dıgıdık dıgıdık. Boşver fitnes mitnes onlardan bişey olmaz. Eskiden fitnesmi vardı? ata sporu yağlı güreş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Alıntı Ozzycan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kick-box... Hem kendini korumayı öğrenirsin hem de zımba gibi vücudun olur.. Arkadaş bu işin hocası, adam hiç öyle üçgen falan değil ama komple kas ve bir gram yağ yok...

Bir de yerde toplarla yapılan bir spor var ya.. Hani Ebru Şallı tarafından suyu çıkarılan.. İşte onu hakkıyla yapanlar, yaptıranlar deli esnek bir fiziğe sahip olur ve fazlalık mazlalık kalmaz..

Barfiks... Dayan, çek, gözlerinize inanamayacaksınız :-))

Bunları düşüneceğim,pilatesi de denemek istiyorum !

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaslı kızlar hiç iyi olmaz.. kodumu oturtturur.... sen boş ver kitap oku film falan izle...
    :D :D haklısın Ramço abi kaslı kız mı olur yaw
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kiraz ok at. Hani yayı geri doğru çekiyosunya, baya bi kol kasların gelişir. Hedefin kırmızı elma olsun. Heyt bee. Bide atıcılık yap. Geri tepen tarz tüfek kullan. Ata bin. Titreşimin alası var onda. Deeh dıgıdık dıgıdık. Boşver fitnes mitnes onlardan bişey olmaz. Eskiden fitnesmi vardı? ata sporu yağlı güreş
    Ok mu atayım? Ata bir keresinde binmiştim bel ağrısından doğru düzgün yürüyemedim 1-2 gün Yalnız o hayvanların bir başka çekiciliği var.. Motor yerine at alabilseydim keşke dağlarda yaşayıp kendi dünyanla,oh mis

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

yahu benim bu konuyu resimlerle desteklemem lazım lakin resimlerden korkuyorum

Yapılan araştırmaya göre fitness ile kilo verenler sadece diyet ve sadece sporla(koşu) ile kilo verenlere oranla daha fazla yağ kaybediyor.Sna fitness öneririm.
    Kiraz'' bunu beğendi.

Motosikleti
    Yaptığım minik araştırma da fitness diyor anlaşılan gidip fitness bölümüne üye olacağım ama kol kaslarım içinde ayrı bir program almayı planlıyorum,minik bir bir body!

Kaplanboğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250ni
    güreş kardeşim onnumara vücudun olsun
    Kiraz'' bunu beğendi.

Alıntı Kiraz'' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığım minik araştırma da fitness diyor anlaşılan gidip fitness bölümüne üye olacağım ama kol kaslarım içinde ayrı bir program almayı planlıyorum,minik bir bir body!
    Ön kol 8*4 hafif ağırlıkta barbell curl
    Arka kol 8*4 hafif ağırlıkta triceps pushdown öneririm.

Bunlar klasik ön kol ve arka kol hareketleridir.Arka kolun sarkmasını ve ön kolun güzel durmasını sağlar.10 tekrardan çok,6 tekrardan az yapmamaya özen gösterin.
    Kiraz'' bunu beğendi.

Motosikleti
    Resimlerle tam olarak ne istediğimi anlatabileceğim yüklüyorum

İstersen eğer,spor salonu programı da yazabilirim,kendi kullandığım zayıflamak için sana gidip salona yazılmak kalır sadece.
    Kiraz'' bunu beğendi.

Motosikleti

Merak etme bu vücutlara erişmek için bile bayan olarak 1 sene düzenli çalışmak gerekir şişmek o kadar kolay değil
    Kiraz'' bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Çağrı-91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstersen eğer,spor salonu programı da yazabilirim,kendi kullandığım zayıflamak için sana gidip salona yazılmak kalır sadece.
    Çok teşekkür ederim Öncelikle yazılacağım salonun yetkilileriyle görüşmek istiyorum.Sizin de tavsiyelerinizi değerlendireceğim.Zamanla programı alabilirim sizden,gerçekten çok teşekkürler

Çok teşekkür ederim Öncelikle yazılacağım salonun yetkilileriyle görüşmek istiyorum.Sizin de tavsiyelerinizi değerlendireceğim.Zamanla programı alabilirim sizden,gerçekten çok teşekkürler
    Yazılacağın salon hakkında tavsiye:1 kesinlikle antrönörlük belgesi var mı bak.Hepsinin var yoksa salon açamazlar ama belgeyi kiralayıp duvara asıyorlar genelde(başkasının belgesini),sana eğitim verecek kişinin belgesi var mı ona bak.Salon ücretleri 50 ile 150 arasında değişir daha düşük olanlar genelde kötüdür,aletleri eskidir.Spor başlamadan önce sor ölçülerini alsınlar bir yere yazsınlar motivasyon açısından iyi bir şey.Verebiliyorlarsa diyet programı iste olmazsa benimle iletişime geç,ben vereyim.İdman programında cardio ve ağırlık çalışması olmasına özen göster.Bir de çok erkeğin olduğu salona gitme canın sıkılır.Evine yakın bir yer seç.Özel çanta ve gerekli eşyaları tedarik etmeyi unutma.
    Kiraz'' ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Ne yaparsan yap ama boyle olma..ıyyyyy

Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Alıntı Çağrı-91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılacağın salon hakkında tavsiye:1 kesinlikle antrönörlük belgesi var mı bak.Hepsinin var yoksa salon açamazlar ama belgeyi kiralayıp duvara asıyorlar genelde(başkasının belgesini),sana eğitim verecek kişinin belgesi var mı ona bak.Salon ücretleri 50 ile 150 arasında değişir daha düşük olanlar genelde kötüdür,aletleri eskidir.Spor başlamadan önce sor ölçülerini alsınlar bir yere yazsınlar motivasyon açısından iyi bir şey.Verebiliyorlarsa diyet programı iste olmazsa benimle iletişime geç,ben vereyim.İdman programında cardio ve ağırlık çalışması olmasına özen göster.Bir de çok erkeğin olduğu salona gitme canın sıkılır.Evine yakın bir yer seç.Özel çanta ve gerekli eşyaları tedarik etmeyi unutma.
    Bunlar benim için altın gibi bilgi ! Belgeyi kontrol edeceğim Kayıt olacağım salon bulunduğum ilçedeki en geniş kapsamlı fitness salonu.Çalışma Aletleri yeni üstelik her yaştan gelen insanlar var sadece apaçi gençlerin takıldıgı,küfürün meze olduğu ne olduğu belirsiz bir mekan değil bu yüzden çok rahat olacak benim için Parası da tuzlu tabi

Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yaparsan yap ama boyle olma..ıyyyyy

http://www.trainbodyandmind.com/wp-c...el-600x902.jpg
    Karın kasları fazla belirgin,düz olmalı.Kol kaslarını çok beğendim

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    çok kafaya takma 2 ay sonra bırakırsın zaten

Motosikleti
    Alıntı pistolpitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok kafaya takma 2 ay sonra bırakırsın zaten
    Sanmıyorum,kafaya koydum artık !

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    kaliteli gıdadan kasıt bilinen tavuk sucuk v.s artık ne yiyeceksen adı sanı duyulmamıstan 10 tane yiyeceğine kalitelden 2-3 tane ye

sosis felan yeme ne olduğu belirsiz
    salam da aynı sekilde
    bol bolgogus etı ye lıght ton balıgı ye
    eray_uluyazı bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)