Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tartışmalı bir polis vakası daha...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Anıl_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Para biriktiriyor.
    Amerikada polis arkanızdan gelir. Işıklarını yakar. Eğer tam arkanızda sizinle beraber geliyorsa. Sağa çekersiniz. Polis aracından iner. Bu sırada polisin sağ eli tabancanın üstündedir. Eğer olur da bu kuralı bilmeden araçtan inerseniz. Polise doğru bir hamle yaparsanız. Cidd ciddi ölümle sonuçlanabilir bir boyut kazanır durum.

Oranın yasalarına göre polis aracınızın yanına gelene kadar ellerinizi direksiyondan kaldırmanız yasak. Camı bile polis geldikten sonra açmak zorundasınız. Polis daha sonra evrakları ister uzatırsınız inceler. Hız limitini aştıysanız cezanız kesilir. Bu örneği neden verdim. Polis orada masum insana bile eli silahında yaklaşıyor ise ülkemizde bu tarz şeyleri eleştirmemek lazım.

Bana göre silah kullanım yetkisi ve alanı arttırılmalı. Caydırıcılık olmalı.
    the A.G.Z

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    emekli polis olması bişeyi değiştirmez benim tabancamın ruhsatı taşıma izni falan olduktan sonra bende taşırım...
    polis ne için var adaleti sağlamak için fakat vatandaş polis gördüğü zman demediğini bırakmıyor...
    geçenki polis aracına arkadan çarpan gençlerden 1 ine ateş eden polisde haklıydı fakat ölüme varmamalıydı görüntüde sandalyeyi kaldırmış adamın başına vurmak için yürüyor polis tokat atsa yumruk atsa çevreden ne vuruyosun kardeşim diye polisi linç edeceklerdi bence
    Milletvekili bile polise tokat atıyorsa diyecek lafım yok
    millet artık polislerden korkmuyor askerlerden korkmuyor Afedersiniz ama itin G*tüne Sokuyor Pkk sampatizanları her taşkınlık yaptıklarında polise ateş açma yetkisi verilse 1 olur 2 olur 3 te kimse sokağa çıkamaz şimdi diyeceksinizki orda ateş edilenler insan değilmi
    değil kardeşim sen bu memlekette yaşıyorsun ekmeği sanada aynı banada aynı sen ne istiyosun bizden ne farkın var...çok doluyum çok pkk milletvekilleri pkklılarla resimler çekiliyorlar ve bu pkklılar mecliste arkadaş bu işin sonu ne olacak.........
    Mengu16, xawa ve özcan1980 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Arkadaşlar yakın zamanda nedense herkes polise düşman herkes suçlları masum buluyor anlamıyorum
    Polisler durdurmaya çalışıyor fakat adam sıkıştığını bildiği halde halen debeleniyor hırsız zaten tam bir salak.
    Emekli polisede gelince o kişi ruhsatlı silah kullanıp sıradan bir vatandaş olsaydı zaten o araç bulunmaz ayrıca ulunsada o şekilde silah kullandımı mahkemeye falan çıkardı ''Polisler varken silah kullanmak senin neyine''derlerdi.
    Ama iş emekli polisin aracı olunca tak diye peşine düşülür şak diye bulunur ve adam ateş ettiğinde ise emekli polis haklı bulunur.
    Ayrıca o aracın 4 tekeride patlasa o araç gine hareket ederdi patlak halde bile ordakileri ezip geçerdi.En azından tutupta kafaya göğse v.s öldürücü yerlere ateş etmemiş.
    Ayrıcada o hızsıza dikiş atılır en fazla 5-6 ay bilemedin 1 sene yatar o zamana kadarda bacakları iyleşir çıktığı gibi gine hırsızlığa devam...
    Anlıycanız adama öldürücü yerlerine ateş edilmemiş en iyisi yapılmış bacaklarına ateş etmiş.Ama ordaki polisler dururken o iş ona düşmezdi ama insanın kendi malı olunca gözü hiçbirşey görmüyor normaldir..
    Sizin motorunuzu alıp kaçsalar böle senelerdir biriktirip aldığınız güzelim motorunuzu alsalar adamamı yoksa motorunuzamı ateş ederdiniz iş sizin insafınıza kalmış siz karar verin...
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    bu ara okuduğum konularda nedense hep suçludan yana yapılan yorumlar var hakkaten çok ilginç
    polis silah kullanmasın yok vurmasın yok 4-5 kişi suçluyu etkisiz hale getirsin vs.vs. yorumlarınız çok ilginç
    birgün başınıza bu tarz şeyler gelirse polisden yardım felan beklemeyin bence
    suçlu suçunu işlesin sonrada çeksin gitsin yaptığıda yanına kar kalsın
    sonuçta bazılarınıza göre oda insan yaşasın ki başka suçlar işleyip başkalarınında canını yakabilsin
    inanamıyorum yorumlarınıza
    Samet Ağır ve özcan1980 bunu beğendiler.
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Konudan ayrı olarak nedir bu amerika özentisi? İki partisi olan, birinin simgesi fil diğerininki eşek olan bir devletten bahsediyoruz; kişisel özgürlüklerin son derece kısıtlı olduğu, ama arada bazı insanların sapıtıp sinema basıp onlarca kişiyi katlettiği bir devletten bahsediyoruz, ayrıca kendi insanları üzerinde kimyasal, biyolojik silah denemeleri yapan bir ülke. insanlık dersi mi verecek bunlar bize? Enteresan.
    hayvan bunu beğendi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bana göre hırsızı etkisiz hale getirmek için ayaklarından vurması iyi olmuş..
    Emekli polis olaya müdahale etmeden önce işi diğer memurlar çözememişti.. Emekli polis
    işi kökten çözdü.. Adı üstünde abi hırsız, vuracaksın tabiki... Eğer bu polis hırsıza da sıkmayacaksa
    neden silah taşıyıp maaş alıyor... Keşke kafasına sıksaydı... Olan arkadaki motosiklete oldu
    özcan1980 bunu beğendi.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böcek gibi ezilmeli böyle tipler.
    özcan1980 bunu beğendi.
    www.motorumla.net

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konudan ayrı olarak nedir bu amerika özentisi? İki partisi olan, birinin simgesi fil diğerininki eşek olan bir devletten bahsediyoruz; kişisel özgürlüklerin son derece kısıtlı olduğu, ama arada bazı insanların sapıtıp sinema basıp onlarca kişiyi katlettiği bir devletten bahsediyoruz, ayrıca kendi insanları üzerinde kimyasal, biyolojik silah denemeleri yapan bir ülke. insanlık dersi mi verecek bunlar bize? Enteresan.
    ben amerika örneğini yazımı dikkatlice okursanız bu tip olaylar sadece ülkemizde olmuyor diyerek dünyadan örnek vermek için kullandım, burada kimse amerikancılık yapmıyor, amerika dediğimiz ülkede 312 milyon insan yaşıyor, siz beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz sadece bir örnekti ...

"bu olay ülkemize has bir durum değil, amerikan polisinin bu tip durumlarda sonucu ölümle sonuçlanan yüzlerce vukuatının olduğunu biliyorum, youtube dan haberlerden seyretmişliğimiz var, onlar genelde dur ikazına uymayanı acımayıp öldürüyorlar, sizin fransa özgürlükler ülkesi olduğu için elbette size bu durum ters gelmiştir ..."
    Anıl_88 bunu beğendi.
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polise giydireyim de nasıl giyerse giysinden gidiyon horuzum...
    Bizim araçlar burda bırak patlak laztiği, tekerleksiz gidiyor abicim...
    4 lastiği de patlatsalar o adam en az 4 adamı ezerdi...

Suçsuz günahsız o trafikte seyretmekte olan vatandaşın ne günahı var da canını malını tehlikeye atsın?...
    Adam hırsız...
    Suç işlemiş...
    Ve neticesinde yakalanmış ama direniyor....
    naapacaktı polis?...
    Aracı üzerine süren adama beyfendi, lütfen aracı stop edip aşağıya inin rica ediyoruz mu desin....
    Adam eşkiya....
    Az bile yapmış polis....
    Yahu alpim tunayim
    kelim sahbazim.
    Olay yerinde sucsuz günahsiz insanlarin ne isi var bi söyle hele.
    Polis mevzuya suçsuz günahsiz insanlari katip, ölmelerine sebep olacak,
    sen de gördünmü adami nasil öldürdü serefsiz diyeceksin.
    Yapma gözünü seveyim.

Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ara okuduğum konularda nedense hep suçludan yana yapılan yorumlar var hakkaten çok ilginç
    polis silah kullanmasın yok vurmasın yok 4-5 kişi suçluyu etkisiz hale getirsin vs.vs. yorumlarınız çok ilginç
    birgün başınıza bu tarz şeyler gelirse polisden yardım felan beklemeyin bence
    suçlu suçunu işlesin sonrada çeksin gitsin yaptığıda yanına kar kalsın
    sonuçta bazılarınıza göre oda insan yaşasın ki başka suçlar işleyip başkalarınında canını yakabilsin
    inanamıyorum yorumlarınıza
    Ah be alperim moderatörüm.
    Polisin yanlis yaptigini yazmak suçludan yana olmakmi?
    Aptalmiyiz biz?
    Niye hirsizdan yana olalim?
    Ama yöntem yanlis.
    Araç bir sürü sivilin ortasinda durduruluyor.
    O adamin sivillere bir zarar verebilecegi ihtimali var ama polisin umrunda bile degil.
    Gayet rahat bir sekilde trafigi kesip onlarca aracin içinde adami durduruyorlar.
    Siz ise hala polisi savunuyorsunuz.
    O adam geri ileri gidip seni ezebilirdi.
    O zaman benim burda ne isim var?
    Beni niye bu isin içine kattiniz demeyecekmiydin o polis arkadaslara?
    Sonuç?
    Polis görevini yaparken o an orada bulunan bir kaç masum vatandas öldü ya da yaralandi.
    Bu mu yani?
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu alpim tunayim
    kelim sahbazim.
    Olay yerinde sucsuz günahsiz insanlarin ne isi var bi söyle hele.
    Polis mevzuya suçsuz günahsiz insanlari katip, ölmelerine sebep olacak,
    sen de gördünmü adami nasil öldürdü serefsiz diyeceksin.
    Yapma gözünü seveyim.

?
    Ah ibiği yoluk horuzum... ;)
    Adamı yakaladıkları yerde sivillerin olması polsin hatası mı , hırsızın hatası mı?..
    Yoksa siviller mi hatalı
    Alşam akşam sesli güldüm....

Piston kolu kırık motora binen horuz...
    Polisin hah şurası uygun, şurda tepeliyelim şu manyağı deme şansı varmı?...
    O zaman temel fıkrası gerçek olurdu senin dediğin olsa...
    Hani lastiği patlamış pazar yerine dalmış kamyonla...Demişler neden sağa kırmadın?
    Sağda çocuk vardı..50 kişi yi öldürmektense o ölsün dedim... eee neden ezmedin de 50 kişiyi ezdin? diye sormuşlar...
    O da demiş çocuk pazar yerine kaçtı naapıyım.... Demiş...

Ya hırsız sivillerin arasına kaçarsa?...
    O zaman naapacak abicim?...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah ibiği yoluk horuzum... ;)
    Adamı yakaladıkları yerde sivillerin olması polsin hatası mı , hırsızın hatası mı?..
    Yoksa siviller mi hatalı
    Alşam akşam sesli güldüm....

Piston kolu kırık motora binen horuz...
    Polisin hah şurası uygun, şurda tepeliyelim şu manyağı deme şansı varmı?...
    O zaman temel fıkrası gerçek olurdu senin dediğin olsa...
    Hani lastiği patlamış pazar yerine dalmış kamyonla...Demişler neden sağa kırmadın?
    Sağda çocuk vardı..50 kişi yi öldürmektense o ölsün dedim... eee neden ezmedin de 50 kişiyi ezdin? diye sormuşlar...
    O da demiş çocuk pazar yerine kaçtı naapıyım.... Demiş...

Ya hırsız sivillerin arasına kaçarsa?...
    O zaman naapacak abicim?...
    Ateslemesi düzensiz buji tirnak araligi kirk santim kelim.
    Haberi iyi oku.
    Sivilin orada ne isi var diyorum.
    Bir kaç kilometre evvel ve bir kaç kilometre sonra trafigi kesmek çokmu zor?
    Olay yerini sivillerden temizlemek ve önlem almak asla mûmkün degil mi?
    Eger olay yerinde siviller varsa operasyon yapmama seçenegi düsünülemezmi?
    Ya herifin üstünde bomba olsaydi?
    Bizim hiyarlar, cami kirip arabayi kurtarmaya kalkisirken yarin kirk kisilik cenaze töreni düzenleseydik ne olacakti?
    Yapma gôzünü seveyim.
    Git bir bardak pembe sarap doldur.
    Zihnini berrraklastir biraz.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emekli polis olması bişeyi değiştirmez benim tabancamın ruhsatı taşıma izni falan olduktan sonra bende taşırım...
    polis ne için var adaleti sağlamak için fakat vatandaş polis gördüğü zman demediğini bırakmıyor...
    geçenki polis aracına arkadan çarpan gençlerden 1 ine ateş eden polisde haklıydı fakat ölüme varmamalıydı görüntüde sandalyeyi kaldırmış adamın başına vurmak için yürüyor polis tokat atsa yumruk atsa çevreden ne vuruyosun kardeşim diye polisi linç edeceklerdi bence
    Milletvekili bile polise tokat atıyorsa diyecek lafım yok
    millet artık polislerden korkmuyor askerlerden korkmuyor Afedersiniz ama itin G*tüne Sokuyor Pkk sampatizanları her taşkınlık yaptıklarında polise ateş açma yetkisi verilse 1 olur 2 olur 3 te kimse sokağa çıkamaz şimdi diyeceksinizki orda ateş edilenler insan değilmi
    değil kardeşim sen bu memlekette yaşıyorsun ekmeği sanada aynı banada aynı sen ne istiyosun bizden ne farkın var...çok doluyum çok pkk milletvekilleri pkklılarla resimler çekiliyorlar ve bu pkklılar mecliste arkadaş bu işin sonu ne olacak.........
    Aynen hocam sana katılıyorum geçenlerdede hangi milletvekiliydi sanırım CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün dü pkklılar tarafından kaçırıldı.Ne kaçırılması adamlar resmen plan kuruyor onlarla gidiyor meclisde ne konuşulduysa anlatıyor işte şurdan saldırcaklar işte burdan saldırcaklar size diye sonra 3 gün sonra tekrar geri dönüyor.Burdaki gaye hem pkklılara yardım etmek hemde millet desin bakbak koca devlet millet vekiline bi sahip çıkamadı.Be insan evladı orasının nasıl bir yer olduğu belli 3 kişi ordan geçilirmi al yanına korumalarını.Sonra geri gelincede ''Çok iyi ağırladılar çok iyi çocuklar aslında'' ben olcam devlet yerine onun sıkarım kafasına ibreti alem için sonrada tüm planları yeniden yaparım...
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyi yapmış kaçarken kaç arabaya zarar vermiş birde yakalandığında arkadaki araba ve motosiklete vuruyor vatandaş olarak ben görsem ilk ben sıkardım bacağına böylelerine acımıcaksın yazık günah o kadar zarar hepsi milli servet bunu emniyette hortumu ıslatıp ıslatıp dövecekin

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok doluyum çok pkk milletvekilleri pkklılarla resimler çekiliyorlar ve bu pkklılar mecliste arkadaş bu işin sonu ne olacak.........
    bu konu için ayrı bir tartışma konusu açılsa iyi olur, rezilliğin ötesinde olaylar yaşanıyor, bizim ülkemizdeki demokrasi çok enteresan, demokrasiyi öğrenmeye çalışan acemiler gibiyiz, pankart açana bilmem kaç yıl hapis cezası ver, ortalığı savaş alanına çevirenlere birşey yapma, terörislerle kanka olup tv'lerde boy gösterenlere yine bir şey yapma, tutuksuz yargılanmayan general kurmay başkanı-alt kademesi milletvekillerine karşın dışarıya afla çıkan katiller, uğursuzlar vs, enteresan, bir yerden emir alınıyor ki bu tip olaylara fazla müdahale edilemiyor diye düşünüyorum, müdahale edilse ne olacak, ayaklanma iç savaş mı çıkacak, bundan mı korkuyorlar? kangren olan uzuv kesilir, başka çaresi yoktur, kangren olmadan müdahale etmek gerekiyor, gidişat iyi değil, adamlar kontrol noktası kurmuşlar, hep aynı yerde eşkiyalık yapıyorlar, o bölgeye gönderecek 50-100 tane gözüpek özel timden adamlar yok mu? illa ki vardır da o adamlar oraya gönderilmiyordur diye düşünüyorum, bunlarla normal asker yerine profesyoneller savaşmalı diye düşünüyorum, bende çok doluymuşum ki yazdıkça yazıyorum ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Amerika iyimi yapıyor kötümü anlayamıyorum.
    Orada olsa daha ilk polis onun ifadesini alır bu kadar tantanaya gerek kalmazdı belkide.
    Cüzdan çıkarırken vuruyorlar adamı , araba çalana ne yapmazlar
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz hiç televizyonda uyuşturucu şebekelerine yapılan baskın vs. leri görmediniz izlemediniz herhalde? Adamlar en ücra köşede 4-5 araç sıkıştırıp yakalıyor. Polis aracın arka tamponuna dokunarak adamı etkisi hale getirir ama yoook polis beyin aracı hasar alır, lastiklere sıkılarak aracın kontrolünü kaybetmesi sağlanabilir (ki halen kaçacağını iddia eden var oha diyorum) ama yooook polis efendinin aracı yine hasar görür... Şu iş esnasında geçen telsiz konuşmasını canlandırayım...

E Başka bir elip otosundaki Emekli Polis
    P Polis

P: Ağbi ... caddesinde görüldü araç oraya gelin
    E: Tamam koşun p...ki vurun ama arabama zeval gelmesin...

Başka konuşmaya gerek kalmamıştır

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerika iyimi yapıyor kötümü anlayamıyorum.
    Orada olsa daha ilk polis onun ifadesini alır bu kadar tantanaya gerek kalmazdı belkide.
    Cüzdan çıkarırken vuruyorlar adamı , araba çalana ne yapmazlar
    ben londradayken orada sınıf arkadaşımı ziyaret etmiştim, şehirdeki düzene, insanların birbirine olan saygısına herşeye hayran kalmıştım, bizim arkadaş ise durumun çok can sıkıcı olduğundan bahsetmişti, neden diye sordum, eğer bir kuralı çiğnersen diğer vatandaşlar seni ihbar ediyorlarmış ve sonuçta yüklüce bir ceza alıyormuşsun, zaten her yer kamera dolu, bbg evi gibi olmuş, suç oranı çok düşük, arkadaş sırf bu sebepten komşuluk yok dedi, millet birbirinden tırsıyormuş, tren garına gittik, adamın teki aracını çizgi dışına park yerinde park etmiş, içinde de köpek var, cam aralık, bende ne cins ne cici köpek diye bakıyordum, adam geldi, bana acelem vardı, park etmek zorunda kaldım, özür diliyorum dedi, bende tamam sorun değil dedim, sonra arkadaşa bu herif ne iş dedim, meğer adam benden korkmuş, onu şikayet edicem sanmış ... bir cezalar aşırı yüksek iki millet birbirini şikayet ediyor ve cezalar kamera kayıtlarına göre hemen geliyor ... başlangıçta illa ki zorluk olur ama cezalar gelince herkes mum gibi olur, kavşaklarda herkes birbirine yol veriyordu, herkes sırasını biliyordu, geçipte şikayet edilirsen görüntü nasılsa var

blt_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motorsuz :(
    yine polis yine polis örenemediler şu işi ,rice edecekler yalvar yakar olacaklar,silah yerine karanfil çekecekler,adam en sonunda taş deil ya,acıyacak bırakacak elinde ne varsa artık sabredeceksin kardeşim,akademide örendiklerinizi neden unutuyosunuztürk emniyet güçlerimize sabır diliyorum,sizleri seviyoruz....
    eger kask takmıyorsan koruyacak bir şeyin yok demektir

azizsele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    çok temiz iş çıkarmış...şimdi emekli polisin başına geleceklerle sıradan vatandaşın başına gelecekler aynıdır. hatta emekli polis olması hasebiyle normal vatandaşın başına geleceklerden fazlası da olacaktır medyatik olacak "polis terörü" tantanası vs. polis yolu kesmiş önü arkası kapalı ama adam basmış barikatı geçmeye çalışmış ( böyle bir vukuat nedeniyle ölen polislerimiz de oldu ama haber değeri olmadı nedense ) gerek emekli olan gerek görevli polisler insaflı davranmış... evire çevire dövmek lazım böylesi it soyluları

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Ayrıca emekli polis tecrübesini konuşturmuş, işi diğer genç polislere bıraksaydı belki adamı bacağından değil de göğsünden vurup öldüreceklerdi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)