Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Taksim Meydanında Kaza Yapan Motorsiklet ve Taksicisnin Kavgası

Motovento
    REKLAM ALANI
    aloavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mct 250 - nc700xa
    Taksim Meydanı'nda sabaha karşı 04.00 sıralarında meydana gelen kaza sonrası iki sürücü arasında kavga çıktı.

Edinilen bilgiye göre, yolun sağına yanaşmak isteyen taksiye arkadan gelen motosiklet çarptı. Çarpmanın etkisiyle motosiklet sürücüsü yere düştü. Yerden sinirle kalkan motosiklet sürücüsü, taksi sürücüsünün üzerine yürüdü. Tekme tokat birbirine giren sürücüleri çevredekiler ayırdı. Kavga anı cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Görüntülerde, iki sürücü yerde kavga ediyor. Çevredekiler iki sürücüyü ayırmak istiyor. Ayrılan ikili daha sonra tekrar birbirine giriyor. Tekme ve tokatlar havada uçuşuyor. Taksi sürücüsünün arkadaşı olduğu belirtilen bir kişi de koşarak gelerek motosiklet sürücüsüne uçarak tekme atıyor. Kavga olay yerine gelen sivil polislerin müdahalesiyle sona erdi. Sürücüler ifadelerinin alınması için polis merkezine götürüldü

http://www.dha.com.tr/taksim-meydani...ga_350512.html

ahh şu dikkatsiz sürücüler......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım iyi hoş bir haberi paylaşmak istemişsin ancak DHA izin aldın mı? Sayfada şöyle birşey gözüme takıldı.İzin almadıysan konuyu sildirmeni tavsiye ediyorum

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım iyi hoş bir haberi paylaşmak istemişsin ancak DHA izin aldın mı? Sayfada şöyle birşey gözüme takıldı.İzin almadıysan konuyu sildirmeni tavsiye ediyorum

http://www.dha.com.tr/newpics/news/1...33344491_3.jpg
    o ticari amaçla kullananlar için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:07 ----------

birde ne fotoğraf var nede video. ne biçim haber bu.
    AguilaNegra bunu beğendi.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://webtv.hurriyet.com.tr/2/36565...-kamerada.aspx

Taksicilerden korkulur arkadaş haklıda olsan hakısızda olsan hemen çil yavrusu gibi bir bakmışın 20 kişi olmuş.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bir taksi şöförü olarak bu durumu iç yakıştıramadım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Kamyon soforu , Taksi soforu , sehir ici otobus soforleri ve kamyon soforlerinin normal sartlarda %80 nin bu isi yapabilecek ruh haline ve egitime sahip degil.

Asiri cehalet Turkiye trafigini cidden tehlikeli bir hale sokuyor. Ozelikle hic bir egitim almayan , trafik kurallarini hice sayarak yollarda baska insanlairn hayatlarini tehlikeye atan , taksi ve minibus soforlerinin acilen egitilmesi ve duzene sokulmasi lazim.

Cetelesme karsi cetelesmeyi getirir. Taksiciler taksimde bir gun motorcu gruba denk gelir ise, savas cikar. Iki taraf icinde iyi olmaz bu sonuc. Ozelikle Cihangir yoluna inen kisimdaki o taksi birikmesi artik sacmalik durumunda.

Ama bunun suclusu bu olaya goz yuman ve bir halt yapmayan yonetim. Taksici ben cok cahilim , trafikte sorumsuzum gidiyimde kendimi egitiyim diyecek hali yok.
    xawa bunu beğendi.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamyon soforu , Taksi soforu , sehir ici otobus soforleri ve kamyon soforlerinin normal sartlarda %80 nin bu isi yapabilecek ruh haline ve egitime sahip degil.

Asiri cehalet Turkiye trafigini cidden tehlikeli bir hale sokuyor. Ozelikle hic bir egitim almayan , trafik kurallarini hice sayarak yollarda baska insanlairn hayatlarini tehlikeye atan , taksi ve minibus soforlerinin acilen egitilmesi ve duzene sokulmasi lazim.

Cetelesme karsi cetelesmeyi getirir. Taksiciler taksimde bir gun motorcu gruba denk gelir ise, savas cikar. Iki taraf icinde iyi olmaz bu sonuc. Ozelikle Cihangir yoluna inen kisimdaki o taksi birikmesi artik sacmalik durumunda.

Ama bunun suclusu bu olaya goz yuman ve bir halt yapmayan yonetim. Taksici ben cok cahilim , trafikte sorumsuzum gidiyimde kendimi egitiyim diyecek hali yok.
    ehliyeti alan hop direksiyona... hiç eğitim yok bilgi yok tecrübe yok.. paran varsa git al bir ducato servis çek.. sana kimse niye yapıyorsun ne zamandan belli araba kullanıyorsun demez.. türkiyede sözde yasalar var... uygulamar çok zayıf...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yurt disinda kamyon soforlugu icin ehliyet sinavina giren bir arkadasim anlatmisti 2.5 saat bir sinavda arac kullanilirmi ? Evet kullanilir. Isin ilginc tarafi 4. kez giridigi sinavda alabildi. Zaten kimse ilk seferden ehliyet alamiyordu.

Plaka sahibi ve bir kisiden fazlasi o taksiyi kulanmamali. Ipini koparan taksici olabiliyor. Ailemizi cocugumuzu emanet ediyoruz bu insanlara. Havalimani taksicilerinin %90 ingilizce kelime bilmiyor. 2 kez kasten trafik kazasina sebep verip 2 insanin cani almis, servis soforlugunden sabikasi olan adam yine servis soforlugu yapabiliyor.

Bu kadar insani yola da serbestce her gun cirit atiyor, bizde mayin tarlasinda evimize ulasmaya calisiyoruz.

Yurt disindan gelen misafirlerim hep soyluyordu. "Siz haspen kader yasiyorsunuz bu yollarda.Aksam eve varmaniz aslinda mucize"
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Taksiciler birbirine arka çıkar birini indirsen öbürü yapışır uğraşılmaz bunlarla

Taksicinin biri ufak balta taşıyor arabasında
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

su videoyu birde youtubeye koysanizda gorebilsek :D motorcu korumali mi acaba cok merak ettimde :D

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Taksici cahilse taksim gibi trafiğin yoğun olduğu bir ortamda dikkatsizce motor süren motorcu da aptaldır o zaman. Taksici dediğin sağ şeritte aniden durur bunun farkında olmak zorundasın. Yinede müşteri bindirmek için hiç kazık fren yapan taksici görmedim demekki biraz dikkatli olsa kazadan kaçınabilecek. İnsan gibi trafik raporu tutacağına kavga etmesi de ayrıca kabalık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)