Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

1 lt yağ 50 tl çok mu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bence bu servisi burada deşifre etmelisin ki oraya gidecekler aynı şeye maruz kalmasın yada tercihlerini daha iyi yapabilsinler.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motorun her daim yanındayım tongaya gelmem ama ustamada güvenirim...ustan olcak aga...huzurla motorunu teslim edebileceğin...şimdi bende aprılıa olsa ben stres sahibi olurum...en uyduruk parçası zart zurt eurodur Allah bilir...ateşden gömlek...

senin cg..cbf 250..dylan 150 falan hep riskli model..servisin hep öpeceği cinsten...

Honda Dylan ön diski ne gader bilin mi..550 gayme civarı...
    iyide abi servise gittiğimi sana kim söyledi? Gidipte kazık mı yiyeyim. Zaten benim motur servis falan istemez. Ufak tefek şeylerini kendim yaparım.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    bana benzinlikte satılan yaglar bile kazık geliyor. gidiyorum saniyiye yagcıya castrol actevo 20w 40 4T yagı 12 tlye alıyorum :D

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide abi servise gittiğimi sana kim söyledi? Gidipte kazık mı yiyeyim. Zaten benim motur servis falan istemez. Ufak tefek şeylerini kendim yaparım.
    ganga sen işini bilirsin... Anadoluda servis kültürü yok zaten aga buralar için söylüyorum...kültürü boşver resmi servis bile yok...

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana benzinlikte satılan yaglar bile kazık geliyor. gidiyorum saniyiye yagcıya castrol actevo 20w 40 4T yagı 12 tlye alıyorum :D
    adamın kalbine indirceniz yav iyice...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Servisin adini ifsa edermisiniz lutfen. Cunku anlatiginiz olayin kabul edilir bir tarafi yok. Yagci 10/40 castrol yagi 25 tl den satiyor. Bu litre fiyati. Motor bayisi yag ithalatcisindan yagi iskontolu alir. Hatta ithalatci satis fiyatini tavsiye de eder. Piyasada her yerde ulasabileceginiz fiyati ve kullancisi belli bir urune, enayi gibi X2 fiyat koymak serefsizliktir.

O servis internette bu konuda adini gorsun de , akli basina gelsin.

Seneler evel Ducati kullandigim zamanlarda bir kere mecburiyetten servise gittim. Tam yakinlarda motorumun benzini bitti depodaki dip pislikte bujiyi bozdu. 1 lt bezin aldim ve bir tanede tanede buji. Dusunun . 70 tl para aldilar. Ortada iscilik te yok.Verdim , ama haram zikkim olsun.... O gun bugundur zaten hic bir servise girmem.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En kral sızma zeytin yağı bile 50 lira değil yahu

Çok üzücü bir durum yalnız bu yaşadığınız. Ben sizin adınıza haram ediyorum o parayı. Şerefsizlikten başka bir şey değil. Nasıl bir mal alırken fiyatı öldürmemek ticaret ahlakıysa bir malı da satarken bu kadar abartmak ahlaksızlıktır. Geçmiş olsun

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Sendemi brütüs neyse geçmiş olsun ama bence afişe etmen lazım o servisi ki başka bi arkadaşta uğramasın oraya
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar anlayan anladı zaten

baştada yazdım isim vermeyeceğim dedim (kendime yakıştıramam sonuçta forumdan iki kişinin selamı ile gittik)

neyse konu kapandı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:26 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka yanlış anlamada ben çırağa değil yağ motor elletmem...ama ortam başka tabi..ilk defa gittiğin bi servisne nedir ne değildir bilmiyosun vs...olağan şeyler..ama ganga oraya hediye çekiyle veya indirim çekiyle gitmedin güleryüz görecen alaka görcen selamıyla gittin...bir daha gitmezsin olur biter...ciddi bişey olduğunda karşına çıkacak liste zaten euro bazında olacağından kabarık olacak...bu tarz yerler sadece işçilikden yalandan %10 %15 indirim yaparlar...o da yalandan...Konşuğu bilirsin oraylada samimiyiz ama gel gör ki serviste iş emri çıkarıldığında kol gibi girer...gittiğin yer ana distribütörün servisi...artık bi aprılıa sahibisin..aprılıa sahibi gibi girene çıkana eyvallah demelisin...alışmalısın buna...daha ilk günden ağlıyon aga ya... gözüne bi servis kestir...onun müşterisi ol artık böyle en küçük şeyde carlarsan sana servis bulunmaz... tamam biliyom kazık yemek hoş değil ama Honda DB ye gidip bundan daha farklı ne gördün mesela...
    abi ben herşeyin farkındayım eyvallah

ağlama yok! konu amacına ulaştı bitti zaten.

bir arkadaşımda aynı motor var 43bin km de

bu zaman zarfında sadece bir ampul, yağ ve filtreler değişmiş 1 kerede kayış.

ama kaza yaparsak zaten canımızı düşüneceğiz tıklamışım motoruna..

ne yapayım ön diski 550tl olan dylan alıp 25binden sonra yağ mı eksiltrek gezeyim

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    honda bora

1 lt motul 27 lira
    1 lt castrol 21 lira (ya da 22 tam hatırlayamadım)

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Servisin adini ifsa edermisiniz lutfen. Cunku anlatiginiz olayin kabul edilir bir tarafi yok. Yagci 10/40 castrol yagi 25 tl den satiyor. Bu litre fiyati. Motor bayisi yag ithalatcisindan yagi iskontolu alir. Hatta ithalatci satis fiyatini tavsiye de eder. Piyasada her yerde ulasabileceginiz fiyati ve kullancisi belli bir urune, enayi gibi X2 fiyat koymak serefsizliktir.

O servis internette bu konuda adini gorsun de , akli basina gelsin.

Seneler evel Ducati kullandigim zamanlarda bir kere mecburiyetten servise gittim. Tam yakinlarda motorumun benzini bitti depodaki dip pislikte bujiyi bozdu. 1 lt bezin aldim ve bir tanede tanede buji. Dusunun . 70 tl para aldilar. Ortada iscilik te yok.Verdim , ama haram zikkim olsun.... O gun bugundur zaten hic bir servise girmem.
    abi ben o işin adını koydum ben ona türk esnaf piskolojisinde "alfaromeo sendromu" diyorum

aynı servise hyundai accent iile git aynı işi yap sonra aynı servise alfaromeo ile git aynı işlemi yap mutlaka kabaran birşeyler oluyor...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    VAY anasını ben mesleği bırakmayıp devam etsem demek ki köşe olacaktım
    orta okula başlamadan önce yaz tatilinde motosiklet tamircisinde çalıştım bir süre sonra okullar açılınca bıraktım
    şimdi günde 2 tane yağ değişsem paraya bak
    ben kendi ustama gidiyorum würht koydu 25 tl aldı bana gelişi 28 dedi yemin billah etti de 25 verdim yoksa 15 ten fazla vermezdim her mal ın bi piyasa değeri vardır yapılan işinde eğer fazla para istiyorsa işler değişir her daim
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

conquista - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki Z750S
    1 litre castrol 15 lira dün akşam üstü değiştirttim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)