Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez!

Motovento
    REKLAM ALANI
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Başlıklarıma öncelikle iyi forumlar diye başlardım ama bu sabah hatta bugün hiç bişeyin iyiye gideceğini sanmıyorum.

Saat 22.00 sıralarında Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde 4 ayrı noktadan Kaymakamlık, Tümen Komutanlığı, askeri lojmanlar ve polis noktalarına ağır silahlar ve roketatarla saldırdı. İlçe karanlığa gömülürken çıkan çatışma saatlerce sürdü. İlk belirlemelere göre saldırıda 9 asker şehit oldu, 11 asker ile 9 polis de yaralandı. haberleri gelmeye başladı sabaha karşı. Kahpeler yine yapmışlar yapacaklarını. Benim abimde asker doğuda. O şehitlerden biri benim abim de olabilirdi. olmuş yada olmamış bi önemi yok. hepsi bu vatanın evladı hepsi abimiz hepsi kardeşimiz. bu gece 9 kardeşimizi kaybettik... Tüm mt ailesinin ve Türk Milletinin başı sağolsun. Yine bunun hesabı sorulmayacak boş dağlar bombalanıp operasyon adı verilecek ama elden birşey gelmez. İnanıyorum ki bir gün hak yerini bulucak herkes hak ettiğini yaşayacak. Kimsenin yaşadıkları yada yaşattıkları yanına kalmayacak! Sinirden ve üzüntüden ellerim titriyor yazamıyorum artık. Bi saygısızlığım kusurum olduysa affola. Tekrar herkesin başı sağolsun...

ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bu yaşta geri gitçem o şerefsiz adi adamlarla çatışıp gebertmeye. Hadi kardeşim leş görmek istiyoruz leeeşş. Domuz leşleri.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ateş düştüğü yeri yakmış yine... son zamanlarda iyice fazlalaştı bu durumlar.... birileri buna dur demek zorunda.. biraz daha fazla yaptırım uygulayarak bu terör den kurtulmak lazım... yetim kalan çocukların, eşsiz kalan bayanın, evlatsız kalan ananın hesabını kim verecek....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    ‎1 taneside cıkpıta, yeter artık, dıyecek, helal süt emmiş yok mu
    Hepinizin babası belli değil, Siz hiç villayadan şehit çıktığını gördünüzmü
    Hiç bir yerden türk askeri şehit olmasın:
    Menemende 1 on bası sehit olduğunda, menemeni yakın diyen
    TEK LİDER ATATÜRK'Ü ÖZLEDİM
    YAMAHA

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ailelerine, geride bıraktıklarına sabırlar...

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu yaşta geri gitçem o şerefsiz adi adamlarla çatışıp gebertmeye. Hadi kardeşim leş görmek istiyoruz leeeşş. Domuz leşleri.

Terör bitsin gibi bir isteğin yoksa eğer, şu anda olanlara tepki göstermemen lazım.
    Oturduğun yerden tepki gösteriyorsan bitsin istiyorsundur.
    Barış için çözüm arıyor, meydanlara çıkıyorsan, bitmesi için savaşıyorsundur.
    Bitmesini isteyip "ooaaaaarrrrrgghh leeeeşşş istiyorum" diye iğrenç cümleler kuruyorsan da NAH biter.
    Olcay Avşar ve yaşar35 bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    şehitler ölmez öylemi? hiçbirini unutmayacağız yani. onları tanımıyoruz bile, tabiki unutamayız
    onlar bizim için sadece sayı. 1 ise, 2 ise, 3 ise gazetenin ufak bir köşesinde belki haber olabilir. Öldünmü adam gibi öleceksin şöyle 10ar 10ar, 20şer 20şer. O zaman televizyonlara çıkarsın, bir gün haber olursun, acıklı bi hayat hikayen varsa ikinci gün onu da kullanırlar, sonra da bir tek ailen hatırlar seni.
    Neyse efenim, şehirler ölür, bu gidişle vatan da çok güzel bölünür.
    MotorKafa, acayüp, Olcay Avşar ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehitler ölmez öylemi? hiçbirini unutmayacağız yani. onları tanımıyoruz bile, tabiki unutamayız
    onlar bizim için sadece sayı. 1 ise, 2 ise, 3 ise gazetenin ufak bir köşesinde belki haber olabilir. Öldünmü adam gibi öleceksin şöyle 10ar 10ar, 20şer 20şer. O zaman televizyonlara çıkarsın, bir gün haber olursun, acıklı bi hayat hikayen varsa ikinci gün onu da kullanırlar, sonra da bir tek ailen hatırlar seni.
    Neyse efenim, şehirler ölür, bu gidişle vatan da çok güzel bölünür.
    Bundan iyi anlatılmaz +1
    Asayiş berkemal

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ailelerine, geride bıraktıklarına sabırlar...

Terör bitsin gibi bir isteğin yoksa eğer, şu anda olanlara tepki göstermemen lazım.
    Oturduğun yerden tepki gösteriyorsan bitsin istiyorsundur.
    Barış için çözüm arıyor, meydanlara çıkıyorsan, bitmesi için savaşıyorsundur.
    Bitmesini isteyip "ooaaaaarrrrrgghh leeeeşşş istiyorum" diye iğrenç cümleler kuruyorsan da NAH biter.
    Şehit görmekten, şehit haberi almaktan bıktım.kardeşim vanda asker. İki gün önce pusu yedi. Uzun uzun anlatmama gerek yok. Kardeşimin cenazesi gelsin istemiyorum. O itlere daha iğrenç kelimeler yakışır. Leş az bile. Nah biter cümlesini kurmuşsun. Bal gibi biter. Her silah alıp dağa çıkan için görüldüğü yerde vurulacak, butün eline pkk veya apo bayrağı alıp sokakta çatışan pis peşmergeler alnından tek kurşunla vurulacak, apo asılacak. Bu kanunlar çıkarsa naaahh bitmez.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Şehit görmekten, şehit haberi almaktan bıktım.kardeşim vanda asker. İki gün önce pusu yedi. Uzun uzun anlatmama gerek yok. Kardeşimin cenazesi gelsin istemiyorum. O itlere daha iğrenç kelimeler yakışır. Leş az bile. Nah biter cümlesini kurmuşsun. Bal gibi biter. Her silah alıp dağa çıkan için görüldüğü yerde vurulacak, butün eline pkk veya apo bayrağı alıp sokakta çatışan pis peşmergeler alnından tek kurşunla vurulacak, apo asılacak. Bu kanunlar çıkarsa naaahh bitmez.
    terör senin zihniyetindeki ............. yüzünden bitmedi zaten
    adamlar şehirlerde senin gibi...................... ler işkence ettiği için dağa çıktı
    halen bunu anlayamadığınız için bu ülkede terör bitmiyor
    MotorKafa, Olcay Avşar, trgy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ben de zevk almıyorum zaten abi bu haberleri görmekten okumaktan.
    Sadece senin kardeşinin değil, kimsenin cenazesi gitmesin evine.
    İdam cezası daha yeni kalktı sayılır. Çok eski bir mazisi yok.
    Ama idamın kaldırılmasından önce yok muydu bu savaş ?
    Yine çatışmalar olmuyor muydu ? Daha 19 yaşındaki tüysüz bebeler ölmüyor muydu?
    Kimi zaman daha falza, kimi zaman daha az.
    Ama bu savaş, bu kan hiç bitmedi.
    Neden mi ?
    Çünkü sen kan istiyorsun.
    Ben kan akıtayım, ama benim kanım akmasın mı diyorsun?
    Olcay Avşar ve yaşar35 bunu beğendiler.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamlar şehirlerde senin gibi...................... ler işkence ettiği için dağa çıktı
    Terör senin devletinin politikaları yüzünden bitmedi..yöre insanının desteği yüzünden bitmedi..dış destekler yüzünden bitmedi..senin devletin askerine silah veriyor 3 aylık eğitimle dağa salıyor ve terörist elinde silah olsa bile o ateş etmeden ateş edemezsin diyor..hadi bak bakalım basının çaresine.'u
    TheAzReaL07 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Noktalı yerleri bi doldurda görelim otopsici. Terör amerika, israil, ermeni ler desteklediği ve yardım ettiği için bitmiyor. Dağa çıkma sebepleri de senin dediğin değil, bağımsız kürdistan devleti için. Körmüsün? Gerçekleri göremiyosun. Kimsenin kimseye zulüm, işkence yaptığı yok. Adam olana. Ya adam olsunlar, yada geberip gitsinler it sürüleri. Bi ara bana özelden msj atmıştın. Vandaki asker biradere yardım için falan. Allahtan görüsmediniz. Senden fena halde şüpelendim şimdi bu cvp üzerine. Bu arada 20 leş var. İnşallah hepsi geberip gider, veya kürdistan hayalinden vazgeçip Türkiye devletine kayıtsız şartsız tabi olurlar.
    TheAzReaL07 ve Zippo's bunu beğendiler.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Noktalı yerleri bi doldurda görelim otopsici. Terör amerika, israil, ermeni ler desteklediği ve yardım ettiği için bitmiyor. Dağa çıkma sebepleri de senin dediğin değil, bağımsız kürdistan devleti için. Körmüsün? Gerçekleri göremiyosun. Kimsenin kimseye zulüm, işkence yaptığı yok. Adam olana. Ya adam olsunlar, yada geberip gitsinler it sürüleri. Bi ara bana özelden msj atmıştın. Vandaki asker biradere yardım için falan. Allahtan görüsmediniz. Senden fena halde şüpelendim şimdi bu cvp üzerine. Bu arada 20 leş var. İnşallah hepsi geberip gider, veya kürdistan hayalinden vazgeçip Türkiye devletine kayıtsız şartsız tabi olurlar.
    YA SEV YA TERKET
    gitsinler suriyeye ıraka irana ne halt yiyolarsa yesinler..
    bu vatanda bu pkklılara 1 karış toprak bile verilmeyecek..
    dış politikalar yüzünden bu halde
    hükümetinde yanlışı cok
    adamların elindi bixi silah var
    kimden alıyor diye hiç düşünen oldu mu ?
    para verip gidip av bayinden almıyor herhalde değil mi?
    adem80 bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bu arada 20 leş var. İnşallah hepsi geberip gider, veya kürdistan hayalinden vazgeçip Türkiye devletine kayıtsız şartsız tabi olurlar.
    Şimdi 1.000.000.000 Çin'li gelse bu topraklara, Çin Cumhuriyeti vatandaşı olacaksın dese, seve seve kabul edeceksin öyle mi ?

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    ha biz onlara işkence ettik ondan çıktılar terörist vatan düşmanı sadece dağda olmuyo işte
    adem80 bunu beğendi.
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    helal tusubasa. Ya sev, ya teket. Tek bayrak, tek dil, tek devlet. O da Türkiye. Canım memleketim. Kimse bölemez. Mısır, libya, suriye gibi ülkemizi karıştırmak istiyolar. Dış düşmanlar. Bu topraklar kolay kazanılmadı. Bir karış bile vermeyiz.heleki kürdistan diye biyer hiç olmayacak. Boş hayaller bunlarg.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bırak adem abi ya bunları
    adamlar utanmasalar forumda pkk propagandası yapacaklar
    3-5 çapıtcıya kalmaz bu memleket merak etmesinler
    dagdaki son terorist oldurulunceye kadar devam eder operasyonlar
    ama bunlara 1 karış toprak bile haram
    TheAzReaL07 ve adem80 bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi 1.000.000.000 Çin'li gelse bu topraklara, Çin Cumhuriyeti vatandaşı olacaksın dese, seve seve kabul edeceksin öyle mi ?
    senin kafanda bu kadar basıyor işte. Biz lazlara, çerkezlere,alevilere veya kürtlere biz çokuz siz azsınız, niye yaşıyosunuz bu devlette mi dedik? Bu topraklar türklerindir. İhanet, hıyanet edilmedikçe türkü, kürdü, lazı, cerkezi kardeş gibi yaşar. Senin maksadın başka. Bi konuda takıldın sen bana. Bbellt banlandı geri gelsin dedin, bende dedimki bbellti hiç sevmezdim kendiside bilir. İyiki ban lan mış falan dedim. Bana ateşin bu konudan değil, o konudan. Ben sana gösteririm falan dedin herhalde. Ben salak değilim. Kimin ne için benle uğraştığını gayet açık ve net biliyorum. Benle uğraşma. Bbellt ten beter ederim seni. Benden alıntı yapma. Bana cevap yazma . Beni uğraştırmaki sonun bbellt gibi olmasın!
    TheAzReaL07 bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya devlet başa ya kuzgun leşe.
    Tsubasa, Barış Şuşut ve deprogadias bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)