Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benim canım bisikletim!!! :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Şu 2 yıldır ankarada kum gibi bisikletli var nereden çıkıyorlar çözebilmiş değilim
    Hani çok keyifli falan da sıcakta bir yokuş aşağı bir yokuş yukarı çekilecek eziyet değil (Hoş 4 tekerciler de motora öyle der ama )

Neyse uzatmiyim güle güle kullanın
    Heil Spellcheck

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ILDiablo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En son 6 yaşında sürmüştüm. Duran kamyona kafa attıktan sonra bırakmıştım. Gram sempati beslemem ama zevk meselesi tabi.
    Omnes Vulnerant Ultima Necat - Hepsi yaralar sonuncusu öldürür.

https://www.youtube.com/watch?v=6Xh0mGEN8C0

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    devlet bize böyle bir bisiklet vermedi abla... motör alınca onu bana hediye etsene ne olur...
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Bende senin gibiyim bisiklete devam motor alana kadar ama motor alsamda bisikletimi bir köşeye atamam çünkü hem ilk göz ağrım o benim hemde malum yakın yerlere onunla giderim benzin fiyatları aldı başını gidiyor.Bu arada bende son hız 70 i gördüm ama nasıl gördüm yokuş aşağı 21 viteste tekerler küçük bir çakılın üstünden geçse bile onu bile hissediyosun o hızla.2 tekerle yaptığım en son sürat buydu rüzgarı hissetmek falan süper bişey zaten.
    Tekerin düz bassın.Kazasız belasız sürüşler.
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı

işe git gel bisikletim

bu yol bisikletim

bu özel yapım dünya turu bisikletim harleyimle birlikte

buda arazi bisikletim

hayatım iki teker anlıcanız
    aquarist4 ve ferdinandd bunu beğendiler.

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    bu bisikletlere gaz koysalar çok güzel olur. değişiklik olsun diye biraz süreyim dedim, yokuş aşağı gayet iyide yokuş yukarı sağ elciği çevire çevire bir hal oldum

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Ben de ramazan geldi geleli bisikletimi çıkarttım sürüyorum iftardan sonra iyi geliyo Biraz da isyankarlıktan, motora özlemden sürüyorum.
    Anne benim neden motorum yok
    Bana niye motor almıyosunuz

Şaka maka üni bitecek hala motorum yok biran önce aldırmalıyım, almalıyım

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Bende Dahon Jack kullanıyorum, bisikletin yeri apayrı kıyaslanamaz ki motosikletle.
    Durup dururken nasıl motosiklete binmek saçma sapan sebep yaratıyorsak bisiklet içinde bu durum geçerli. Ben bisikletimi bodruma falan tıkamam hatta ben çıkarım o evde yaşasın

Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

bisikletlerin motosikletlerden daha tehlikeli olduğuyla ilgili bir araştırma görmüştüm tvde. ingiltere için söyleniyordu ama Türkiye'de risk çok daha fazladır heralde. bi de bana çok saçma geliyor 2012 yılında motorsuz araç sürmek. kişisel tercihim bu, ama downhill vs de fena olmuyordur heralde.

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    aha buda benim moto bisikletim
    c90, Kiraz'', Garip ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben üniversite sonrası bütün dünyayı gezdim,bisikletle tek sorun yaşamadım.Ama en tehlikeli trafik hindistan türkiye ve yunaistandaydı.hindistanda yayalar ve büyük kamnyonlar dar yollar problem oldu türkiyede malumunuz kırolar taş attılar tugla attılar ıslıkladılar kıro dedim geçtim.Yunanistanda ise arabalar.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Yayalar, büyük kamyonlar, arabaları biyere kadar kabullenebiliyor insan, ama şu memeleketimin insan kılıklılarını nedense kabullenemiyorum.

İnsanlar bütün Dünyayı geziyorlar, Türkiyeden geçerken Gebze de tecavüze uğrayıp öldürüyorlar.

Kaldırımda yürümek bisikletten daha tehlikelidir heralde, heleki toplu taşımalar ile kıyas bile edilemez
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX250 ABS
    Alıntı nargen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180 i gördüm
    kafa 180 olmuş senin
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    Ben de bi CıBıR'ım olsun istiyorum ama. -.-
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demedi demeyin bu topic patlar

Bu arada hoşgeldin umarım bisikletten hiç vazgeçmeden motosikleti de hayatına dahil edersin.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    teşekkür ederim

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu 2 yıldır ankarada kum gibi bisikletli var nereden çıkıyorlar çözebilmiş değilim
    Hani çok keyifli falan da sıcakta bir yokuş aşağı bir yokuş yukarı çekilecek eziyet değil (Hoş 4 tekerciler de motora öyle der ama )

Neyse uzatmiyim güle güle kullanın
    aslında bisiklette motosiklet gibi bi tutku öyle olunca eziyet falan vız gelipp tırıs tırıs gidiyo 8 km tamamı yokuş bi yolu yaklaşık 45dk da çıkmıştım

Alıntı ILDiablo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En son 6 yaşında sürmüştüm. Duran kamyona kafa attıktan sonra bırakmıştım. Gram sempati beslemem ama zevk meselesi tabi.
    haklısınız zevk meselesi geçmiş olsun size

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devlet bize böyle bir bisiklet vermedi abla... motör alınca onu bana hediye etsene ne olur...
    bana da devlet vermedi ki gönüllü olarak aşçılık yapmıştım para istemediğim için bisiklet hediye ettiler

Alıntı MotorHstası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende senin gibiyim bisiklete devam motor alana kadar ama motor alsamda bisikletimi bir köşeye atamam çünkü hem ilk göz ağrım o benim hemde malum yakın yerlere onunla giderim benzin fiyatları aldı başını gidiyor.Bu arada bende son hız 70 i gördüm ama nasıl gördüm yokuş aşağı 21 viteste tekerler küçük bir çakılın üstünden geçse bile onu bile hissediyosun o hızla.2 tekerle yaptığım en son sürat buydu rüzgarı hissetmek falan süper bişey zaten.
    Tekerin düz bassın.Kazasız belasız sürüşler.
    evet çok hızlanınca dikkatli olmak gerekiyo gerçekten en ufak kırıntı parçası gidonu sallamaya yetiyo teşekkürler

Alıntı maymunzamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepsine bayıldım harikalar size de kazasız sürüşler diliyorum

Alıntı serdar60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bisikletlere gaz koysalar çok güzel olur. değişiklik olsun diye biraz süreyim dedim, yokuş aşağı gayet iyide yokuş yukarı sağ elciği çevire çevire bir hal oldum
    o zaman motordan farkı kalmaz ki ama

Alıntı turbocharge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de ramazan geldi geleli bisikletimi çıkarttım sürüyorum iftardan sonra iyi geliyo Biraz da isyankarlıktan, motora özlemden sürüyorum.
    Anne benim neden motorum yok
    Bana niye motor almıyosunuz

Şaka maka üni bitecek hala motorum yok biran önce aldırmalıyım, almalıyım
    umarım en kısa zamanda kavuşursun sen de motoruna

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Dahon Jack kullanıyorum, bisikletin yeri apayrı kıyaslanamaz ki motosikletle.
    Durup dururken nasıl motosiklete binmek saçma sapan sebep yaratıyorsak bisiklet içinde bu durum geçerli. Ben bisikletimi bodruma falan tıkamam hatta ben çıkarım o evde yaşasın

http://d1208.hizliresim.com/10/3/bfg85.jpg
    çok beğendim bisikletini haklısın bisikletin yeri bambaşkadır

Alıntı TheIt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisikletlerin motosikletlerden daha tehlikeli olduğuyla ilgili bir araştırma görmüştüm tvde. ingiltere için söyleniyordu ama Türkiye'de risk çok daha fazladır heralde. bi de bana çok saçma geliyor 2012 yılında motorsuz araç sürmek. kişisel tercihim bu, ama downhill vs de fena olmuyordur heralde.
    aslında haklısın türkiye gibi bi yerde akıl fukarası insanların saçma sapan tacizlerine maruz kalınabiliyor ama binlerce lira verin spor salonlarına koşu bandında yürümek suni bisiklet sürmektense olabildiğince yeşillik yerlerde sakin sakin bisikletimle gezmeyi tercih ederim

Alıntı yaşar35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha harika :D

Alıntı maymunzamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben üniversite sonrası bütün dünyayı gezdim,bisikletle tek sorun yaşamadım.Ama en tehlikeli trafik hindistan türkiye ve yunaistandaydı.hindistanda yayalar ve büyük kamnyonlar dar yollar problem oldu türkiyede malumunuz kırolar taş attılar tugla attılar ıslıkladılar kıro dedim geçtim.Yunanistanda ise arabalar.
    dünyayı gezmen harikaymış ben de çok istiyoruuuuuuuuuuummmm

Alıntı bY_aLp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kafa 180 olmuş senin
    180 olsa iyi bi milyon

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    pisiklet iyidir
    sıhhidir
    az yakar çook kaçar
    epeydir düşünüyorum bisiklet ne yakar ne yakar sonra aklıma geldi biyolojik yakıt yakar
    son zamanlarda ceryanlısı çıktı demek ki aletin yakmayanı yok
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Gerçekten güzel bir spor ve yaşam biçimi ama ben bu alet üstünde sakarlaşıyorum. Kullandığım sürelerde hep caddeyi kullanırım, bir gün arkadaşımın korkusu yüzünden kaldırımı kullanmaya kalktım onda da ızgaraya saplanıp kaburgamı kırdım. Tam iyileştim artık barışalım derken yokuş aşağı virajda büyük araçların asfaltı bozmaları sebebiyle zıplayıp bir daha zeminle samimi olunca bisikletimle arama mesafe koymaya karar verdim. Şimdilerde yatağımın üstünde duvarda asılı bir durumda aramızın ılımasını bekliyor. Bu benzin fiyatlarıyla pek dargın kalmayız hehalde..

Motosikleti
    Ben de bi CıBıR'ım olsun istiyorum ama. -.-
    Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten güzel bir spor ve yaşam biçimi ama ben bu alet üstünde sakarlaşıyorum. Kullandığım sürelerde hep caddeyi kullanırım, bir gün arkadaşımın korkusu yüzünden kaldırımı kullanmaya kalktım onda da ızgaraya saplanıp kaburgamı kırdım. Tam iyileştim artık barışalım derken yokuş aşağı virajda büyük araçların asfaltı bozmaları sebebiyle zıplayıp bir daha zeminle samimi olunca bisikletimle arama mesafe koymaya karar verdim. Şimdilerde yatağımın üstünde duvarda asılı bir durumda aramızın ılımasını bekliyor. Bu benzin fiyatlarıyla pek dargın kalmayız hehalde..
    çok geçmiş olsun çok üzüldüm başınıza gelenlere :(

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    ahah süper..sonucta 2 teker dimi ? rüzgarı hissediyoruz ya o yeter..ben motorsuzluktan bisikletlere bile bakar olmuştum o geldi aklıma..
    birGarip..

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Alıntı aquarist4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam geçmiş olsun başına gelenlere üzüldüm bende kaza geçirdim ama büyük sakatlıkar olmadı.Bende duran tırın altına girdim şu arkaya takılan bir şeyi vardır onlarda adı aklımdaydı ama gitti şimdi neyse onunla tırın arasında kalan boşluğa girdim.bikere havada 2 takla attım.bi keresinde ise aramızda hüsumet olan bir iki arkadaşı görünce topukladım gittim adamlar beni kovalıyordu sokakdan caddeye çıkıyordum can havliyle hiçbir şey düşünmüyor kaçıyorum ve tam sola dönücem caddden araç geçiyor frene asıldım ardındada çocuk arabasıyla kadın geçiyormuş onada çarpmıyayım diyerekten direksiyosun iyicene kırdım ve virajı alamadım artık çocuk arabasına çarpmayayım dayak yersemde yiyesim diyerek son havliyle frenlere asıldım ve yaklaşık 10 metre yerde sürüklendim ve sol bacağım komple deris yüzüldü kan içindeydi ve adamlarda o halimi görünce dövmekten vaz geçti ve bacağım 1 hafta falan sargıda durdu felaket bir açıydı ama halen bisikleti sürüyorum.Birde caddede geçenlerde giderken arkadaşlarla adam hadi yürüsenize lan dedi biz tek sıra gidiyorumz yola hiç bir zararımız yok adam altımızdakini motorlu araç sanıyor herhalde.Kesin oruç başına vurdu onun
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bana motosikletmi bisikletmi derseniz ben herzaman bisikleti seçerim.Daha önceki bir topikdede dediğim gibi motosikleti tercih etmemin nedeni son zamanlarda,tabiki zaman sıkıntısı belli bir aralıkta yaşıyoruz artık.Gençken hoş hala genciz ama iş güç var :( ovakitler bisiklete daha çok vakit ayırabiliyordum şimdi tabiki azaldı ama hala işe bisikletle gidip geliyorum.
    Bisiklet çevreci bir araç değildir bunu asla unutmayın.Genel çevrecidir kanısının aksine bir arabadan yada motordan daha çok çeveyi kirletirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)