Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Derin İlgilenenler Yardım Etsin Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    tavsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlar , genel olarak yazıyorum , 1 yada 2 akşam önce benzer bir konu açıldı yani (saçma) kouyla alakası olmayabilir ve bu konuda konu açan kardeşime faydam olamaz

lakin sözü fazlaca uzatmadan şunları söylemek isterim bunun konu sahibiyle çok fazla alakası olmasada , paylaştığınız, yazdığınız, yorumladığınız, hatta açtığınız konuların eğitici, öğretici toplumsal olarak kalkitesine önem verirseniz bunlar dikkate kaale alınacaktır

haaaaa yeri gelir usulünce şaka da yapılır makarada lakin bakıyorumda sürekli aynı simalar sürekli aynı şeylerti takrarlamakta o yüzden bir tek şahsa değildir söylemeye çalıştıklarım bu konu vesile oldu ,

motosiklet diye google amcaya yazdığınızda karşınıza en yukarda çıkan bir site yani motosiklet.net değilmi ? ve yüzbinlerin yazdığınız yazıları , paylaştığınız resimleri , yaptığınız yorumları okuduğunda onlarında bir şeyler öğrenmesi sizleri mutlu edermiydi ?

hiç düşünürmüsünüz şu anda bu topiği yada geçen akşam açılan ve linkine ulaşamadığım tamamen silinen topik benzeri bir topiği , insanların eşleri, çoluk çocuklarıyla birlikte okuduğunu , takip ettiğini ?

forum sitelerinin amacını ya siz yanlış biliyorsunuz, yada ben cahilim bilemiyorum ,

klavyenin ardına geçip kuru sıkı yazan arkadaşlarımın olduğu kanısındayım yavvv yapın adam gibi bir paylaşım, bildiklerinizi öğretin, , öğrenelim, emek verin tebrik taktir edelim alkışlayalım

konu sahibi kardeşime gelince kardeşim aşk meşk işlerinden anlamam ama motoruna tak bir kanat uçur çok etkili olacağı kanısındayım
    bu kadar emek edip yazmışsın ellerine sağlık verdiğin fikir içinde ayrıca teşekkür ederim motorumu suş ortağı yapmak benim de aklımdan geçiyor [COLOR="Silver"]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    abicim buna benzer konuyu bende açmıştım 2-3 gün önce ama kapandı anlamadığım şey ise argo hakaret içeren laflar kullanmadım hiç sanki çok ayıp bir şey açmışım gibi muamele gördüm dediğin gibi motosiklet kardeşliği bir tek motor üzerinde oluyormuş haklısın

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı tavsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze iyi geceler. öncelikle ilgilendiğiniz için canı gönülden teşekkür ederim.
    Ben bi kıza aşık oldum. gerçekten bağlandım ona.tam kafa dengim güzel yada çirkin olması umrumda bile değil. ona bi çılgınlık yaparak onu sevdiğimi göstermek istiyorum. öyle basit bi şekilde
    değil tabi. Örnek verirsem bi video vardı.bi çocuk tam 14 ülkeyi gezip yabancılara türkçe sözler söyletiyordu videosu "http://www.youtube.com/watch?v=7Epf0Uv3o_4" bahsettiğim şey bunun gibi. ama aynısını yapmak istemiyorum gerçi 14 ülkeyede gidemem. ama bir ay sonra alanyaya gidicem orda epey turist var. ama dediğim gibi farklı bişey arıyorum. biz motorcular deli akıllı oluruz lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın. şimdiden konuyu okuma nezaketi gösteren herkese teşekkür ederim
    Niye illa çılgınlık yapma ihtiyacı duyuyorsun ki? Çılgınca başlatırsan bişeyleri saman alevi gibi gayet çabuk söner bişeyler olursa da sonunda. Evlenme teklif edecek olsan mesela hadi çıılgınlık bir noktaya kadar kabul de gidip de daha kızın bişeylerden haberi yokken "deli" imajı çizebilecek bişeylere hiç mi hiç gerek yok bence, git adam akıllı konuş böyle böyle diye; gönlü varsa olur olmazsa da olmaz hayat devam eder, bu tip konuları aşırı tabu olarak görmeye ya da çok abartmaya gerek yok çünkü olmadı mı abarttığın taktirde dünyanın sonu gibi görüp üzülen sen olursun.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Insanin ozel hayatinin en onemli noktasi "Ozel" kelimesinde baslar. Ozel hayatini desifre etmeye basladiginda bir ozelligi kalmaz. Saniyorumki bayan arkadasinda boyle dusunecektir. Icinden geldigi davranmak ve kendin gibi olmak yapilmasi gereken en dogru davranis. Bu sitede yada baska hic kimse sana sevdigin insani mutlu etmen icin ne yapman gerektigini soylememeli bence. Cunku kimse senin icindeki duyguyu bilemez. Bu yapmacik olur.
    erimozel bunu beğendi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Eleştiren arkadaşlar neden eleştiriyor anlamış değilim.
    Evet burası bir motosiklet sitesi ama sonuç itibariyle konu dışı bölümü.
    Ayrıca bu bölümde site kurallarına aykırı bir çok konular açıldı tartışıldı.

İlgi duydugun kişiye hislerini anlatman için şu siteyi incele ; http://www.sevgiliyevideo.com/

Bu arada..
    Konu hakkında çevrende alaycı tavırlarla muhakkak karşılaşacaksin. ( Zamaninda bende karşılaştim )
    tavsan bunu beğendi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    küçük bir orkestra tut kapısının önünde aşk şarkısı çaldır (takım elbiseli ciddi kişilerden)
    tavsan bunu beğendi.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Benim anlamadiğim diğer bi konu ;

Neden böyle yaratıcı fikirler hep erkeklerden çıkmak zorunda
    beyazit60 bunu beğendi.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim anlamadiğim diğer bi konu ;

Neden böyle yaratıcı fikirler hep erkeklerden çıkmak zorunda
    Erkekler ilişkileri av olarak kovalar risk almaktan kaçınmaz, kadın ise ilişkiyi hayati bir tehdit olarak algılamaya programlanmıştır. Mesela hoşlandığı birisini görünce kadının gözbebekleri büyür, bunun nedeni de beynin savaş ya da kaç mekanizmasının tetiklenmesidir, erkeklerde böyle bir olay gerçekleşmez. O yüzden kadını risk almaya ikna edebilmek için erkeğin türlü şaklabanlıklar yapması gerekebilir. Mesela çıkma teklif edenler, evlenme teklifi yapanlar genelde hep erkeklerdir. Tabii erkek risk almadığını düşünür, o an için kendini avcı olarak görür belki ama özellikle evlendikten sonra acısı kat be kat çıkabilir, çoğunlukla da çıkmaktadır.
    piyanist_irf ve eray_uluyazı bunu beğendiler.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Randevu koparacaksın,randevuda tüm inceliğini,zerafetini göstereceksin sonrası zaten olmuş sayılır.
    Mesela yemeğe cıktınız,garsondan rica edeceksin,caktırmadan kafasına gül yapraklarını boca edecek,tav olur iki dakikada
    tavsan bunu beğendi.

Motosikleti
    ninja 250
    amuda kalk seni seviyorum de

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    SİZ NE KONUŞUYORSUNUZ DEGİŞİK

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    aşk mı? o ne la?

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    1 ay bekleme. Adam gibi git söyle. Ama durumuda abartma derim. Ben sana aşığım ölüyom bitiyom dersen korkabilir. Onu övecek sözler söyle (yani senin gibi bir kızın beğenilmemesi mümkün mü gibi fln :D ) . Ve hoşlandığından bahset. yavaştan girin olaya coşmayın derim ben. Bu benim görüşüm
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    MotoBolu14, eray_uluyazı, Pain ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyaz tenli kızlardan bahsetseydin, burası dünkü gibi coşardı.
    Paylaşımlar başlamış bu konuda yarına kilitli abi :D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Alıntı tavsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze iyi geceler. öncelikle ilgilendiğiniz için canı gönülden teşekkür ederim.
    Ben bi kıza aşık oldum. gerçekten bağlandım ona.tam kafa dengim güzel yada çirkin olması umrumda bile değil. ona bi çılgınlık yaparak onu sevdiğimi göstermek istiyorum. öyle basit bi şekilde
    değil tabi. Örnek verirsem bi video vardı.bi çocuk tam 14 ülkeyi gezip yabancılara türkçe sözler söyletiyordu videosu "http://www.youtube.com/watch?v=7Epf0Uv3o_4" bahsettiğim şey bunun gibi. ama aynısını yapmak istemiyorum gerçi 14 ülkeyede gidemem. ama bir ay sonra alanyaya gidicem orda epey turist var. ama dediğim gibi farklı bişey arıyorum. biz motorcular deli akıllı oluruz lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın. şimdiden konuyu okuma nezaketi gösteren herkese teşekkür ederim
    Dostum Eğer yabancı dilin var ise,
    yakana bır KANAL İSMİ BROVE YAKALIK tak ve o kızın ismini hece , hece ,,kelıme ,kelıme okuttur öğret,
    Sonrada cd,slayt yaptır en sonunada kendı ismini yaz ve telefonunu yaz ve kızın elıne ulaştır.

Sonrasında telefonu meşkul etmeden beklemeye başla ;)

Çok işe yarıyor
    tavsan bunu beğendi.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bu açılan konuya tepki nedendir anlamadım.. Konu dışı (motosiklet harici konu) açılan bi konu mantık olarak motosikletle alakalı olmayacaktır..
    Saçma dalga geçer gibi cevaplar ise hiç yakışmamış.. Burası her seferinde bir aile deniliyor, sıkıntılar paylaşılıyor, sorular cevaplanıyor ama, hiç bir ailede
    böyle konuşmalar olmaz. Rahmani olarak cevap veren herkesin yüreğine sağlık.. Dalga geçer gibi cevap yazanlara ise, ÖNYARGILI davranışlardan uzak durmalarını ve
    hayatı biraz daha ciddiye almalarını tavsiye ediyorum.. Yada kısaca fikrin varsa yaz, fikrin yoksa parmaklarını yorma !!!!!!
    Birisi bu konu bu sitenin mi yazıyor, 40 üye peşinden gidiyor.. Kendi mantığınız çerçevesinde hareket ediniz.. Kimsenin üstüne alınmasına gerek yok, genel bir yorum yaptım.. İyi forumlar
    MotoBolu14 ve tavsan bunu beğendiler.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Genc olasım geldi. Bizim zamanımızda kız mı vardı beya

Allah başka dert vermesin inşallah.

Piyanist sen sus , Sinan sen devam et, Koray sende hayatı bu kadar ciddiye alma be kardes İnan yorarsin kendini değmez buna .

Arkadas taktik cokta yazamiyorum tirsidan , bak sana bı tavsiye eğer o kızla isin olursa takıldığın siteleri açık etme sonra kafana göre yazaman benim gibi
    K o r @ y bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

tavsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim gerçekten çok mutlu ettiniz beni emek verip yazdıüınız için ellerinize sağlık

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:44 ----------

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eleştiren arkadaşlar neden eleştiriyor anlamış değilim.
    Evet burası bir motosiklet sitesi ama sonuç itibariyle konu dışı bölümü.
    Ayrıca bu bölümde site kurallarına aykırı bir çok konular açıldı tartışıldı.

İlgi duydugun kişiye hislerini anlatman için şu siteyi incele ; http://www.sevgiliyevideo.com/

Bu arada..
    Konu hakkında çevrende alaycı tavırlarla muhakkak karşılaşacaksin. ( Zamaninda bende karşılaştim )

çok saol abicim inceliyorum şuan

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)