Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu Derin İlgilenenler Yardım Etsin Lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    tavsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkeze iyi geceler. öncelikle ilgilendiğiniz için canı gönülden teşekkür ederim.
    Ben bi kıza aşık oldum. gerçekten bağlandım ona.tam kafa dengim güzel yada çirkin olması umrumda bile değil. ona bi çılgınlık yaparak onu sevdiğimi göstermek istiyorum. öyle basit bi şekilde
    değil tabi. Örnek verirsem bi video vardı.bi çocuk tam 14 ülkeyi gezip yabancılara türkçe sözler söyletiyordu videosu "http://www.youtube.com/watch?v=7Epf0Uv3o_4" bahsettiğim şey bunun gibi. ama aynısını yapmak istemiyorum gerçi 14 ülkeyede gidemem. ama bir ay sonra alanyaya gidicem orda epey turist var. ama dediğim gibi farklı bişey arıyorum. biz motorcular deli akıllı oluruz lütfen fikirlerinizi benimle paylaşın. şimdiden konuyu okuma nezaketi gösteren herkese teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Yalnış Yerdesin Dostum Burası
    Sen aşk nete git
    Tamam arada geyik yaparızda bu kadarıda değil hani
    Mt Çığrından çıkmaya başlıyor diyincede Kızıyonuz
    Sado

ILDiablo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moruk kusura bakma aşk işlerinden pek anlamam ama daha kıza açılmamışsın , 1 ay sonra tatile gidiceksin en az dursan 1 hafta duracaksın. Bu 5 hafta boyunca kıza yazılanın haddi hesabı olmaz , elini çabuk tut derim.
    MotoBolu14 bunu beğendi.
    Omnes Vulnerant Ultima Necat - Hepsi yaralar sonuncusu öldürür.

https://www.youtube.com/watch?v=6Xh0mGEN8C0

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    beyaz tenli kızlardan bahsetseydin, burası dünkü gibi coşardı.
    ILDiablo, Zippo's ve kemboo bunu beğendiler.

motorcu kardeşliği sadece motorun üstündeyken oluyormuş demek ki
    MotoBolu14 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Diablo sen hiç tavsiyede bulunma istersen La Senin yüzünden şu Kıza aşık oldum zati Dahası mt çoşmuş duyduğuma göre
    Sado

Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diablo sen hiç tavsiyede bulunma istersen La Senin yüzünden şu Kıza aşık oldum zati Dahası mt çoşmuş duyduğuma göre
    http://img12.imageshack.us/img12/139...9197711245.jpg
    Ben napıyım moruk sohbet-muhabbet olsun diye bi hatun resmi koyduk ne kadar abaza var doluştular başlığa.

harbiden heeeee :D cortlatmayın konuyu lütfen

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı tavsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorcu kardeşliği sadece motorun üstündeyken oluyormuş demek ki
    Şimdi Şöle bşey var güzel kardeşim Konu dışı yani motorsiklet dışındaa başka Konular açılınca herkezin fikirleri farklı olduğundan Buraya herkez farklı şeyler yazarak tartışmalar çıkıyor ve Bu Konu dışı şeylerin yüzünden Mt üyeleri birbirlerine hakaret küfür vb ediyor ve böylece Arkadaşlarımız banlanıyor ve Topik Kapanıyor
    Bu yüzdendir ki Böyle konuları gereksiz hatta tam tersine tartışmaya meilli konular olarak görüyorum
    ki haklıyım da motorsiklet sitesinde Değişik Fantaziler arıyorsun
    Sado

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    zaten son günlerde yapmadığımız ve yormadığımız sevgili GÜZİN ABLAmız kalmıştı o da oldu
    hade bakalım çöpçatanlığa
    MotoBolu14 bunu beğendi.
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

sence bu konu üzerinden kim birbirine hakaret eder ki? insanların fikirlerini almaya çalışıyrum şurda

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

beklediğim cevaplar gelmedi yinede çok saolun ilgilenip geldiğiniz için
    MotoBolu14 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    sence bu konu üzerinden kim birbirine hakaret eder ki? insanların fikirlerini almaya çalışıyrum şurda
    Buna ancak gülerim
    Dua et konu geç saate açıldı erken açsaydın patlardı bu topik
    Biz Adem80 le ,Zıpırdaman ,Piyanis İrfan abilerle, Sinan abilerle,Metehan abi ile Ne patlayan konular gördük biliyonmu sen
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    Sado

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:13 ----------

beklediğim cevaplar gelmedi yinede çok saolun ilgilenip geldiğiniz için
    sakın yalnış anlama bu tavsan (tavşan)mı?
    tavşan ise bu tavşanın playboy tavşanı ile alakası var mı
    var ise bu konuya cuk oturmuş yalnış anlaşılmaması başta söylendiğini hatırlatırım
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Dostum pek bi muhabbetin yoksa kızla direk böyle bir şey yapmanı tavsiye etmem. olacak olsada olmaz. kendi düşüncem. denendide
    neyse bizim yapabileceğimiz bir şey varsada yaparız. gerekirse video çekerde göndeririz.

Sen aşk nete git
    ustam yanlış anlamada. çocuk doğru yere açıyor.
    Bu MT bir aile değil mi? herkesin bir sorunu bir derdi yokmu var. he her derdimizi buraya yazacakmıyız hayır tabikide ama.
    arkadaş muhtemelen genç birisi, buradaki insanlarda genellikle belli birşey görmüş geçirmiş insanlar, bu gence buradaki gibi abileri yardımcı olmayacakta kim olacak.
    MotoBolu14 bunu beğendi.
    20

evet tavşan tavşanın playboyla hiç alaksı yok bu saatten sonra aşk adamıyım ben :D :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum pek bi muhabbetin yoksa kızla direk böyle bir şey yapmanı tavsiye etmem. olacak olsada olmaz. kendi düşüncem. denendide
    neyse bizim yapabileceğimiz bir şey varsada yaparız. gerekirse video çekerde göndeririz.

ustam yanlış anlamada. çocuk doğru yere açıyor.
    Bu MT bir aile değil mi? herkesin bir sorunu bir derdi yokmu var. he her derdimizi buraya yazacakmıyız hayır tabikide ama.
    arkadaş muhtemelen genç birisi, buradaki insanlarda genellikle belli birşey görmüş geçirmiş insanlar, bu gence buradaki gibi abileri yardımcı olmayacakta kim olacak.
    yüzümü güldürdün allahta seni güldürür inşaallah. kızla biz o işleri aştık. o benden biraz olgun 2 yaş. o da bana açık kapı bırakıyor ama konuşmalarından anlıyorum ki seviyorsan göster demek istiyor
    MotoBolu14 bunu beğendi.

evet tavşan tavşanın playboyla hiç alaksı yok bu saatten sonra aşk adamıyım ben :D :D
    Çabuk karar verme hafız , 1 ay sonra rakı sofralarından toplamayalım seni
    MotoBolu14 bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

yüzümü güldürdün allahta seni güldürür inşaallah. kızla biz o işleri aştık. o benden biraz olgun 2 yaş. o da bana açık kapı bırakıyor ama konuşmalarından anlıyorum ki seviyorsan göster demek istiyor
    ne demek estagfirullah; da ne güzel muhabbet baya ilerlemiş.
    şu olayada şahit oldum nasıl bişeyse bende bi anlayamadım kızlardaki bu durumu; el ele geziyorsun baya bi zaman geçiriyorsun, herşeyini biliyorsun biliyor. anlayacağın muhabbet baya bi ileri ama şu durumun bi adını koyalım dediğin zaman çat diye bitiyor herşey nasıl bi r durumdur anlayamadım. (bu durum abilerime biraz liseli gibi gelecek ama ben böyle gördüm)
    20

Alıntı ILDiablo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çabuk karar verme hafız , 1 ay sonra rakı sofralarından toplamayalım seni
    yok yok 1 ay önceden açtım işte konuyu acelem yok kafama en çok yatan fikri gerçekleştirmek istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demek estagfirullah; da ne güzel muhabbet baya ilerlemiş.
    şu olayada şahit oldum nasıl bişeyse bende bi anlayamadım kızlardaki bu durumu; el ele geziyorsun baya bi zaman geçiriyorsun, herşeyini biliyorsun biliyor. anlayacağın muhabbet baya bi ileri ama şu durumun bi adını koyalım dediğin zaman çat diye bitiyor herşey nasıl bi r durumdur anlayamadım. (bu durum abilerime biraz liseli gibi gelecek ama ben böyle gördüm)
    valla bende konunun böyle ilerliyeceğini hiç düşünmedim hemde bu saatte aşk işte abicim neler yaptırıyor adama

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    sevgili arkadaşlar , genel olarak yazıyorum , 1 yada 2 akşam önce benzer bir konu açıldı yani (saçma) kouyla alakası olmayabilir ve bu konuda konu açan kardeşime faydam olamaz

lakin sözü fazlaca uzatmadan şunları söylemek isterim bunun konu sahibiyle çok fazla alakası olmasada , paylaştığınız, yazdığınız, yorumladığınız, hatta açtığınız konuların eğitici, öğretici toplumsal olarak kalkitesine önem verirseniz bunlar dikkate kaale alınacaktır

haaaaa yeri gelir usulünce şaka da yapılır makarada lakin bakıyorumda sürekli aynı simalar sürekli aynı şeylerti takrarlamakta o yüzden bir tek şahsa değildir söylemeye çalıştıklarım bu konu vesile oldu ,

motosiklet diye google amcaya yazdığınızda karşınıza en yukarda çıkan bir site yani motosiklet.net değilmi ? ve yüzbinlerin yazdığınız yazıları , paylaştığınız resimleri , yaptığınız yorumları okuduğunda onlarında bir şeyler öğrenmesi sizleri mutlu edermiydi ?

hiç düşünürmüsünüz şu anda bu topiği yada geçen akşam açılan ve linkine ulaşamadığım tamamen silinen topik benzeri bir topiği , insanların eşleri, çoluk çocuklarıyla birlikte okuduğunu , takip ettiğini ?

forum sitelerinin amacını ya siz yanlış biliyorsunuz, yada ben cahilim bilemiyorum ,

klavyenin ardına geçip kuru sıkı yazan arkadaşlarımın olduğu kanısındayım yavvv yapın adam gibi bir paylaşım, bildiklerinizi öğretin, , öğrenelim, emek verin tebrik taktir edelim alkışlayalım

konu sahibi kardeşime gelince kardeşim aşk meşk işlerinden anlamam ama motoruna tak bir kanat uçur çok etkili olacağı kanısındayım
    eray_uluyazı ve beyazit60 bunu beğendiler.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Sen aşk nete git

konu dışı hemserım , çözumun varsa sun yuoksa saygı duy
    erimozel ve tavsan bunu beğendiler.
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)