Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Köpeklerim Peter & Gölge ve yavruları :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6

.
    SonpoL, kemboo, Zippo's ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Ay yerim ben onları
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Sado

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    EŞŞŞOOOLEŞŞEKLERRR!!! yerim len sizi
    Maşallah, yavrular çok güzeller!
    vlknsyrn ve ferhatkars bunu beğendiler.

bsabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dogomu onlar yoksa pitbullmu ?

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah uzun ömürler versin kardeşim çok güzeller maşallah, onlara bakarken ne hissettigini hissedebiliyorum
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Ninja

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı bsabora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dogomu onlar yoksa pitbullmu ?
    PitbuLL... ;)
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    bi tane istesem
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi tane istesem
    ayıpsın veririm ama yollayamam rizeye kadar hem daha 1 aylıklar analarını emıyorlar 2 aylık olduklarında sütten kopuyorlar ozaman

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:48 ----------

buda dedeleri aşil

.
    ...

emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vlknsyrn
    Kusura bakma dostum oldum olası sevemedim şu hayvanları ne yavrularını ne kendilerini.
    Son derece saldırgan ve köpek türlerinin tipsiz gurubunda bulunan bir cins.
    kıllı ,götten bacak , devamlı kebab yiyen ve ilk fırsatta kavga etmeye meğilli yarma minibüs şöförlerinin köpek versyonlarıymış gibime geliyor .
    ne bir estetik ne bir zeka var bu hayvanlarda.
    çoğu avrupa ülkesinde beslenmeleri yasak .
    Yotube'a "pitbull attack" yazarsanız bu türün saldırganlık eğilimi ve zeka seviyesi ile ilgili birsürü video bulabilirsiniz.
    Bu köpeker doğal ortaya çıkmamış, katır gibi farklı cinslerin üretilmesi sonucu ortaya çıkan genetik olarak hatalı son derece saldırgan bir türdür.
    Türkiye de bile artık sahiplenilmesi ve hele ki çoğaltılması yasaktır .Para cezası ve toplatılması müeyyidesi vardır.
    Aşil'in Tasmasına baksana kafadan ofsayt .
    iğne dolu yani bir saldırıda onun boğazına rakip köpek dokunamasın ısırırsa iğneler batsın ama Pitbull abimiz ona istediğini yapsın .
    Ben seni şikayet etmeyeceğim .
    ama başkaları eder mi bilemiyorum .
    babaçi ve erimozel bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    sevmemek senin tercihin dostum olabilir..senin gibilerde cıkıcak tabiki ama unutma pitbull beslemeyen biri küçüklügünden beri onu elleriyle beslemeyen biri senin gibi konusur cunkı bılmez hayvan sevgisini..!! neden dir sen böyle düşünüyorsun basından haberlerden sağdan soldan gördugun duydugu haberlerle yasadıkları olaylarla böyle düşünüyorsun yanlış..benım köpeklerim aşil olsun gölge & peter olsun okadar soz dinleyen uysallarki hani sokak taki sokak köpekleri dediğiniz pitli pireli ne asısı var ne yediği belli olmayan hastalık sacan kopeklerden bile korkan ve benım ardıma gecen uysal sakın köpeklerdır..bende istemem sokak köpeklerinin öyle olmasını ama malesef türkiyenin cok acı bi gerceği hani senın dediğin pitbull cinsleri her fırsatta kavga etmeye meyilli olan lar onları o duruma sahipleri getiriyor sahipleri yetiştiriyor o şekilde arastır biraz öğrenirsin güzel kardeşim sen bu kopeklerden değil hırcın saldırgan yetiştiren sahiplerinden kork !!...diğer sözlerinede yok ne bir estetik ne bir zeka var bu hayvanlarda , götten bacaklı kıllı deyimlerine katılmıyorum sonuçta allah böyle yaratmış böyle sevmek mecburundasın..senide götten bacak estetikten uzak zekadan yoksun yaratabilirdi..!! ama bu da bi gercek bu tur kopekler diğer cinslere göre en kısa tuylu ve eğitilmesi en kolay akıllı hayvanlardır.. Gölcük ve Van depreminde bile arama kurtarma ekiplerine yardım eden eğitilmiş tek köpek cınsıdır..
    ...

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vlknsyrn
    Kusura bakma dostum oldum olası sevemedim şu hayvanları ne yavrularını ne kendilerini.
    Son derece saldırgan ve köpek türlerinin tipsiz gurubunda bulunan bir cins.
    kıllı ,götten bacak , devamlı kebab yiyen ve ilk fırsatta kavga etmeye meğilli yarma minibüs şöförlerinin köpek versyonlarıymış gibime geliyor .
    ne bir estetik ne bir zeka var bu hayvanlarda.
    çoğu avrupa ülkesinde beslenmeleri yasak .
    Yotube'a "pitbull attack" yazarsanız bu türün saldırganlık eğilimi ve zeka seviyesi ile ilgili birsürü video bulabilirsiniz.
    Bu köpeker doğal ortaya çıkmamış, katır gibi farklı cinslerin üretilmesi sonucu ortaya çıkan genetik olarak hatalı son derece saldırgan bir türdür.
    Türkiye de bile artık sahiplenilmesi ve hele ki çoğaltılması yasaktır .Para cezası ve toplatılması müeyyidesi vardır.
    Aşil'in Tasmasına baksana kafadan ofsayt .
    iğne dolu yani bir saldırıda onun boğazına rakip köpek dokunamasın ısırırsa iğneler batsın ama Pitbull abimiz ona istediğini yapsın .
    Ben seni şikayet etmeyeceğim .
    ama başkaları eder mi bilemiyorum .
    emocan merak ettim katırdan elde ettiklerine dair elinde bilimsel bir done var mı? çünkü öyle bir şey varsa bütün genetik ve bilim dünyasını alt üst edecek bir bilgiye sahipsin demektir. paylaş da hemen nobele başvuralım kardeşim.

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    bu videoyu da lutfen izleyin arkdslar..

http://www.facebook.com/video/video....03629839648381

.
    ...

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Çok sevimliler gerçekten . Hayvan sevgisi bam başkadır.

Bunlar da bizimkiler ))...

Ben hayvan olmayan yer de yaşayamıyorum. Gerçekten stresimizi alıyorlar.
    vlknsyrn ve nezih77 bunu beğendiler.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Alıntı platipus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emocan merak ettim katırdan elde ettiklerine dair elinde bilimsel bir done var mı? çünkü öyle bir şey varsa bütün genetik ve bilim dünyasını alt üst edecek bir bilgiye sahipsin demektir. paylaş da hemen nobele başvuralım kardeşim.
    Atla eşeğin ciftleşmesinden elde edilen hayvana katır denir.Katır gibi farklı cinslerin üretilmesi derken bunu kast etmiş olabilir.
    pitbulun üretildiği bir atası vardır.O zamnki görünümü ile şimdiki görünümleri arasında fark var tabi.Bir çok köpeğin Çaprazlanması sonucu elde edilmiş bir köpektir.
    sizde bol paralı bir insan olsanız zamanınızda varsa(seneler ister)yeni bir tür ortaya cıkarabilirsiniz.
    vlknsyrn bunu beğendi.

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    Alıntı bsabora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atla eşeğin ciftleşmesinden elde edilen hayvana katır denir.Katır gibi farklı cinslerin üretilmesi derken bunu kast etmiş olabilir.
    pitbulun üretildiği bir atası vardır.O zamnki görünümü ile şimdiki görünümleri arasında fark var tabi.Bir çok köpeğin Çaprazlanması sonucu elde edilmiş bir köpektir.
    sizde bol paralı bir insan olsanız zamanınızda varsa(seneler ister)yeni bir tür ortaya cıkarabilirsiniz.
    o zaman yanlış anlamışım, senin söylediklerini ziyadesiyle biliyorum zaten. ama o kadar çok bilgi kirliliği var ki ömründe hiç pitbull görmemiş adam ordan burdan duyduklarıyla pitbull düşmanı ve uzmanı kesiliyor memlekette.
    pitbull profesyonel bakılması gereken bir ırktır. öyle ben besleyim, seveyim, yeri geldi beni korusun diyebileceğimiz bir ırk değildir. hiç motora binmemiş birisinin hayabusayla motora başlaması gibidir. ama memlekette o kadar çok boş beleş karaktersiz insan var ki son derece zeki ama bir o kadar tehlikeli olabilen bu ırkı dövüş veya koruma amaçlı beslemeye kalkışıp eline yüzüne bulaştırır. ondan sonra herkes birden pitbull düşmanı kesiliverir. ben de klinisyenlik yaptığım döneme kadar öğrencilik yıllarımda ön yargılıydım bu ırka karşı. ama profesyonel ellerde ne kadar mükemmel bir arkadaş olabildiğini gördüm. aynı zamanda zır cahillerin elinde ne kadar tehlikeli olabildiğini de gördüm. kliniğie gelen pitbulla bakmadan önce sahibini ölçüp tartardım. çünkü pitbull sahibine çok benzer. sahibi ne kadar agresif ve saldırgansa pitbull da onun gibi olur. ama sahibi ne kadar bilinçli, sevecen, iyi niyetliyse pitbull da o derece tadından yenmez, beslemeye, sevilmeye doyulmaz bir canlı oluverir.
    bunlar bir veteriner hekim olarak ve nacizane tecrübelerime dayanarak pitbullara dair paylaşmak istediklerimdi.

herkes hayvanları sevmek zorunda değil elbette, ama her zaman olduğu gibi önyargılar ve bilinçsiz pitbull besleyenler yüzünden bu ırka çok haksızlık ediliyor.

çok açık söyleyim köpekleri seven, her zaman beslemek isteyen ve beslemiş bir veteriner hekim olarak ben pitbull besleyebilecek kadar profesyonel olmadığımı düşünüyorum. artık gerisini siz düşünün.
    vlknsyrn bunu beğendi.

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Bu yavruda benim.....
    HTBAYDAR, bsabora, nezih77 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    köpekler candır fakat kimse yanlış anlamasın pit e oldum olası soğuğum
    birde hayvanların içinde sevemediğim sadece kedidir
    ama ne olursa olsun gençler çok sevimli
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Alıntı platipus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman yanlış anlamışım, senin söylediklerini ziyadesiyle biliyorum zaten. ama o kadar çok bilgi kirliliği var ki ömründe hiç pitbull görmemiş adam ordan burdan duyduklarıyla pitbull düşmanı ve uzmanı kesiliyor memlekette.
    pitbull profesyonel bakılması gereken bir ırktır. öyle ben besleyim, seveyim, yeri geldi beni korusun diyebileceğimiz bir ırk değildir. hiç motora binmemiş birisinin hayabusayla motora başlaması gibidir. ama memlekette o kadar çok boş beleş karaktersiz insan var ki son derece zeki ama bir o kadar tehlikeli olabilen bu ırkı dövüş veya koruma amaçlı beslemeye kalkışıp eline yüzüne bulaştırır. ondan sonra herkes birden pitbull düşmanı kesiliverir. ben de klinisyenlik yaptığım döneme kadar öğrencilik yıllarımda ön yargılıydım bu ırka karşı. ama profesyonel ellerde ne kadar mükemmel bir arkadaş olabildiğini gördüm. aynı zamanda zır cahillerin elinde ne kadar tehlikeli olabildiğini de gördüm. kliniğie gelen pitbulla bakmadan önce sahibini ölçüp tartardım. çünkü pitbull sahibine çok benzer. sahibi ne kadar agresif ve saldırgansa pitbull da onun gibi olur. ama sahibi ne kadar bilinçli, sevecen, iyi niyetliyse pitbull da o derece tadından yenmez, beslemeye, sevilmeye doyulmaz bir canlı oluverir.
    bunlar bir veteriner hekim olarak ve nacizane tecrübelerime dayanarak pitbullara dair paylaşmak istediklerimdi.

herkes hayvanları sevmek zorunda değil elbette, ama her zaman olduğu gibi önyargılar ve bilinçsiz pitbull besleyenler yüzünden bu ırka çok haksızlık ediliyor.

çok açık söyleyim köpekleri seven, her zaman beslemek isteyen ve beslemiş bir veteriner hekim olarak ben pitbull besleyebilecek kadar profesyonel olmadığımı düşünüyorum. artık gerisini siz düşünün.
    Pitbull değil hangi köpeği yanlış eğitirseniz yada saldırganlaştımak isterseniz onu vahşi bir hale getirebilirsiniz.Pitbul-bullterier-dogo-bulldog-tosa inu gibi köpekler ,köpeklerin gladyatörleridir.Anlatmama gerek yok siz biliyorsunuz zaten ama bilmeyenler için yazıyorum,bu köpekler iyi sahipler tarafından yetiştirilirse gayet sevgi dolu ,oyuncu karakterlerde olabiliyorlar.Pitbuldan Bir koyun sürüsünü beklemesini istememek gerekir.Kahraman Maraşta arkadaşım böyle bir hata yapmış beslediği köpeğini sürüye göndermiş.İlk kurt saldırısında Pitbul kaçmış.Kangal Köpeği olsaydı orda Kurtla canı pahasına dövüşür sürüyü korurdu.Yani önce neyi istediğimiz önemli.Bahceli bir evde çok rahat beslenir ailenin bireyi gibi davranır bu köpekler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

Alıntı patron_58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep böyle asil bir kangalım olsun istemiştim.Olması gereken özellikler tam.
    vlknsyrn bunu beğendi.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pitbull tehlikeli sevmeyelim, motor tehlikeli binmeyelim
    youtube'a motosiklet kazası yazında ca çok sonuç çıkıyo

ha bide http://www.youtube.com/watch?v=XhShV49MZsE saniye 47 civarında vahşi pitbull saldırısı var bi bakıverin konunun üstüne denk geldi
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Ninja

patron_58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero xl 1000
    Bence dünya üzerindeki en asil köpek kangaldır....
    nezih77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)