Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ölücü Adi İnsanlar!! Bıktım Artık!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MuTLu. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben mi anlatamıyorum, bazıları da mı ölücü, ondan mı anlamıyor?

Bisikletin sıfırı 1050 TL + 250 TL civarı ön maşadan kaska kadar aksesuar var. 2 aylık bisiklet ve 130 km sürüldü sadece. Yani ben de gidipte sıfır aldığım bisikleti 100 TL rakam düşük satmıyorum, ortada 500 TL'ye varan bir fiyat düşüklüğü söz konusu iken bundan aşağısı adilik değil mi? En önemlisi, ben mesaj atmayın dediğim halde bazıları mesaj atıyorsa dayağı hak ediyor, çünkü büyük, kalın fontlarla mesaj atmayın diyorum indirim konusunda.
    sen haklısın kardeşim.ölücü diye maliyet ve değer fiyatınında altında rakam öneren kimselere denir.bunlar bilinçli böyle davranır.bu kimselerin malı altındır,başkasının malı ölü bitiktir.Fiyat önermede makul mantıklı olmak gerekir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili kardeşim senin taktığın aksesuar satışta beş para etmez..
    hatırlarmısın bilmem forumda bir goldwing satış ilanı hakkında az geyik yapılmadı adam goldwingi panayır eşşeğine çevirmiş ve sıfırı kadar para istiyor nerdeyse ..

bisikletinin çıplak hali kaç para eder??
    10 km bile yapmışsa o bisiklet 2. eldir !!
    kaldıki bisiklet firmaları sezon sonuna doğru ciddi indirimler yapar sıfırlarında mart ayı fiyatı ile ağustos sonu fiyatı farklıdır sıfırında bile
    madalyona bide böyle bak ..
    carsvegas ve eray_uluyazı bunu beğendiler.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

arkadaşım bisikletini seviyorsun belli ama alanada hak ver fiyatlar öyle şişiriliyorki insan gerçek ederi ne çok ikilemde kalıyor...
    0km şu para şeklimde olmaz o işler...2.el ne alemde ona göre karar vermek lazım...o da belliki bilmiyor yada işine öylesi geliyor...
    satmaktan vaz geçtiğin iyi olmuş madem çok yeni kullan bari arpa istemez su istemez..yoksa mecbur zarar çare yok...

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buraya başlık açtın mı bilmiyorum ben görmedim ama görseydim Kron alma derdim açıkçası kötü olmuş. Sikayet etmeye hakkın olsa da hiç sikayet etme diyecegim çünkü piyasa adabı böyle malesef.

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    banada bu mesajlardan geliyor ama tınlamıyorum cevap bile yazmıyorum
    Asfaltı öpmeyen motorcu,motorcu değildir...

Onlara göre şeytan icadı, bize göre fizik kanunları..

Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili kardeşim senin taktığın aksesuar satışta beş para etmez..
    hatırlarmısın bilmem forumda bir goldwing satış ilanı hakkında az geyik yapılmadı adam goldwingi panayır eşşeğine çevirmiş ve sıfırı kadar para istiyor nerdeyse ..

bisikletinin çıplak hali kaç para eder??
    10 km bile yapmışsa o bisiklet 2. eldir !!
    kaldıki bisiklet firmaları sezon sonuna doğru ciddi indirimler yapar sıfırlarında mart ayı fiyatı ile ağustos sonu fiyatı farklıdır sıfırında bile
    madalyona bide böyle bak ..
    Evet, 2. el olur sonuçta, sıfır gibi olmaz diye düşünülür empati kuruyorum, ben de öyle düşünürüm. Ama aksesuar dediğim şeyler aslında daha kaliteli parçalar, ör: Ön maşa kısmı

Sıfırı: 1050 TL aksesuarsız, 800 TL gibi bir rakam biçtim ben de herşey dahil.

Vallahi bilmiyorum ama belki çok iyi durumda olduğu için ben böyle düşünüyorumdur ama bari saygı göstersinler mesaj atmasınlar. Ayıp yani. Tekliflere açık olsam tamam ama alacak arkadaşa teklifim budur diyorum.

---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 11:19 ----------

Evet, kron kullanan biri olarak almayın! Çünkü adamların genel marka sahibi bile kronun teki, konuşmayı bilmiyor, müşteri memnuniyeti nedir bilmiyor. Resmen herif diyor bırak bisikleti 60 gün sonra alırsın sonuna kadar hakkımı kullanırım diyor. Bakalım kullanabilecek mi? 20 iş gününü geçebilecek mi?

Herneyse, zaten kadro, sele ve sele borusu, ön direksiyon, göbek kısmı Kron, vites sistemi, fren sistemi vs hepsi SHIMANO

Sedona'yı tercih edin, param buna yetti diye aldım, ön maşayı değiştirdim memnunum ama müşteri memnuniyeti sıfır, soğuduğum için satacaktım, ondan da vazgeçtim.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    100 lira helalinden çalışır panpa... başka ganyato çalışmaz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet, 2. el olur sonuçta, sıfır gibi olmaz diye düşünülür empati kuruyorum, ben de öyle düşünürüm. Ama aksesuar dediğim şeyler aslında daha kaliteli parçalar, ör: Ön maşa kısmı

Sıfırı: 1050 TL aksesuarsız, 800 TL gibi bir rakam biçtim ben de herşey dahil.

Vallahi bilmiyorum ama belki çok iyi durumda olduğu için ben böyle düşünüyorumdur ama bari saygı göstersinler mesaj atmasınlar. Ayıp yani. Tekliflere açık olsam tamam ama alacak arkadaşa teklifim budur diyorum.

---------- Post added at 11:21 ---------- Previous post was at 11:19 ----------

Evet, kron kullanan biri olarak almayın! Çünkü adamların genel marka sahibi bile kronun teki, konuşmayı bilmiyor, müşteri memnuniyeti nedir bilmiyor. Resmen herif diyor bırak bisikleti 60 gün sonra alırsın sonuna kadar hakkımı kullanırım diyor. Bakalım kullanabilecek mi? 20 iş gününü geçebilecek mi?

Herneyse, zaten kadro, sele ve sele borusu, ön direksiyon, göbek kısmı Kron, vites sistemi, fren sistemi vs hepsi SHIMANO

Sedona'yı tercih edin, param buna yetti diye aldım, ön maşayı değiştirdim memnunum ama müşteri memnuniyeti sıfır, soğuduğum için satacaktım, ondan da vazgeçtim.
    sıfırı 1040 tl ise 2. eline 600 kötü teklif değildir.. ha senin istediğin bu değildir ayrı konu ..

yukarıdada dediğim gibi 1 ay sonra zaten firma % 20-30 arası bi kampanya yapar sıfırı olur 750-800

bence 600 diyenle cidden bi orta nokta ara..

ha benim tavsiyem satma niyeti olana .. ama ben tok satıcıyım ya benim istediğim fiyat olur yada dursun dersen başka
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen yeter ki iste abi eyvallah.

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    çok ilginç vallahi; ilk motorumu satarken telefonuma mesaj geldi; 300 tl veririm motoruna diye.

son motorumu alırken ki bir hafta bile olmuyor; abi dedim sen oraya yazmışsın ben motorunu beğendim ama bu kadarda veremem. biraz düş fiyatı; adam hayır dedi. tuttum yanına gittim; istediği fiyatın 100 tl altına anlaşırsak şu an kaporasını bırakacağımı haftaya gelip devrini alıp gideceğimi söyledim ve öyle de oldu.
    bunda kötü birşey yok; alacak adam her zaman fiyatı düşürmeye çalışır. teklif hoşuna giderse okey dersin, gitmezse yok dersin. ne yani bisikleti alırken sana direk 1050 tl dediler ve direk çıkarıp verdin mi bunun hiç bir oluru yokmuydu ? çalıştığım şirket 2 adet ps125i alırken biz 2 adet alıyoruz diye hondayla gidip pazarlık yaptı ve 200 tl altında aldı verdikleri fiyatın. bunda bu kadar sinirlenecek ve gelip konu açacak bir sorun göremiyorum kusura bakma;

bir arkadaş çok haklı işin raconunu bilmiyorsun ben yerinde olsam ilanıma 100 tl fazla fiyat çeker ve ufakta olsa pazarlık payı var yazardım

Alıntı ygk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok ilginç vallahi; ilk motorumu satarken telefonuma mesaj geldi; 300 tl veririm motoruna diye.

son motorumu alırken ki bir hafta bile olmuyor; abi dedim sen oraya yazmışsın ben motorunu beğendim ama bu kadarda veremem. biraz düş fiyatı; adam hayır dedi. tuttum yanına gittim; istediği fiyatın 100 tl altına anlaşırsak şu an kaporasını bırakacağımı haftaya gelip devrini alıp gideceğimi söyledim ve öyle de oldu.
    bunda kötü birşey yok; alacak adam her zaman fiyatı düşürmeye çalışır. teklif hoşuna giderse okey dersin, gitmezse yok dersin. ne yani bisikleti alırken sana direk 1050 tl dediler ve direk çıkarıp verdin mi bunun hiç bir oluru yokmuydu ? çalıştığım şirket 2 adet ps125i alırken biz 2 adet alıyoruz diye hondayla gidip pazarlık yaptı ve 200 tl altında aldı verdikleri fiyatın. bunda bu kadar sinirlenecek ve gelip konu açacak bir sorun göremiyorum kusura bakma;

bir arkadaş çok haklı işin raconunu bilmiyorsun ben yerinde olsam ilanıma 100 tl fazla fiyat çeker ve ufakta olsa pazarlık payı var yazardım
    Hocam ikinci el de olsa sen 50 bin liraya aldığın arabayı 2 ay kullanıp 30 bine satar mısın peki? Benim durum da bu, 130 KM diyorum, çiziği bile yok ,evde muhafaza ediliyor. İkinci el diye bisikleti yarı fiyatına vermekte komik değil mi? Hiç öyle bir şey görmedim, görsem hadi eyvallah derim. Yoksa pazarlık konusuna katılıyorum, ama değerinin çok altında yazmıştım rakamı.

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Len beleşci mete ver adama activa nı al bisikleti kankim harbiden çok yakışır haaaaa ))))))

Bisikletli mete

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Hocam maalesef satmaktan vazgeçtim ben. Ama KRON Kullanan biri olarak söyleyim; Kron almayın! Aldıktan sonra anladım, Efor Bisiklet'in müşteri memnuniyeti sıfır, dava açmaya hazırlanıyoruz. Bisikletforum.com'da ise baya bir şikayet var. Suntour maşayı bu yüzden aldım, çünkü çok adi kron maşa, kaç kere bozuldu, sirkeci'den kabataş'a gelirken düz yolda parçalandı.
    Yahu yapma 1 ay önce xc 500 aldım eforun fabrika deposundan. Ben de espri apma niyetindeydim 600 vereyim diye
    Benim 500 de daha sorun çıkmadı bakalım(600 km falan olmuştur) inşallah da çıkmaz. Aldıktan sonra bisiklet forum sitelerine baktım biraz evet bayağı sorun çıkartan bir modelmiş.
    Bu arada senin yapma dediğin ne varsa yapmışım

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu yapma 1 ay önce xc 500 aldım eforun fabrika deposundan. Ben de espri apma niyetindeydim 600 vereyim diye
    Benim 500 de daha sorun çıkmadı bakalım(600 km falan olmuştur) inşallah da çıkmaz. Aldıktan sonra bisiklet forum sitelerine baktım biraz evet bayağı sorun çıkartan bir modelmiş.
    Bu arada senin yapma dediğin ne varsa yapmışım

Hocam şöyle düşün, Kron olan ne? Kadro, ön gidon, maşa, sele ve sele borusu. Yani bunlar maşa hariç hepsi aliminyum aksamlar, öyle çatlamaz, kırılmaz. Ama maşaları gerçekten aşırı derecede adi! Müşteri memnuniyeti de sıfır. Yav 80 - 100 liraya Suntour XCT v3 maşa aldım, inanılmaz süper. Mesela maşa açık pozisyonda iken freni sıktığınız an maşa içine giriyor ve çok güvenli fren sistemi oluşturuyor, özellikle arazide, on numara maşa!

Bir daha kesinlikle Kron almam, Sedona'yı tercih edin, onlar öyle kendini bir şey sanıpta yok Kron gidon, Kron sele, Kron maşa yapmıyor. Farklı markalardan topluyor. Sadece kadrosu Sedona

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Maşasının kötü olduğunu duymuştum almadan önce ama oldu bitti artık. Bende ön freni sıktığım zaman bir titreme oluyor, maşa öne gidip geliyor gibi hissetmiştim, ayarlandandır deyip geçtim. Yalnız ben çok sert kullanıyorum fakat daha bir şey olmaması sevindirici.

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    Hocam ikinci el de olsa sen 50 bin liraya aldığın arabayı 2 ay kullanıp 30 bine satar mısın peki? Benim durum da bu, 130 KM diyorum, çiziği bile yok ,evde muhafaza ediliyor. İkinci el diye bisikleti yarı fiyatına vermekte komik değil mi? Hiç öyle bir şey görmedim, görsem hadi eyvallah derim. Yoksa pazarlık konusuna katılıyorum, ama değerinin çok altında yazmıştım rakamı.

kardeşim öyle olmuyor işte, ikinci el piyasası 0ı ile 2ci eli en az olan araba toyotadır istatistiklere göre. 1.3 yarisi alırken 35 kağıt peşin bayılmıştık; ve adamın bize dediği kontağı aç kapat geri getir anahtarı 25ten fazla veremem olmuştu; o işler motorun kmsine bakmıyor ya da bisikletin. önemli olan o bisikletin kullanılmış olduğu ister 5 ister 500 km pek bir fark yok. bence sinirlerini yıpratmadan satmak istediğin fiyatın 3 5 fazlasını yaz internet sitesine; en rahatı o olur.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Bence normal bir şey niye bu kadar kafana taktın ki ??

Adam teklif verir sende teklifi değerlendirirsin uyarsa hayrını gör dersin uymazsa hadi yoluna dersin olur biter.)
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Mondial 125 KT
    Merhaba,

Bisiklet alamadık, bisiklet aldık. Satmaya niyetlendik, satamadık. Niye? Çünkü telefonla arayıp kronun teki 2 aylık sıfır bisiklet, 130 km yol yapmış + aksesuarlar 1200 TL tutuyor nerede ise, ben ise 800 lira fiyat veriyorum, hâlâ 600 lira tık peşin para, msj at diyen var. Ne mi yaptım? Ara, hatta şimdi ara konuşalım dedim, siz mesajın sonunu tahmin edebiliyorsunuzdur ne olacak.. Arasın, bekliyorum. Hatta bir yere çağırıp kafasını gözünü kırmaya bile niyetlendim, ciddiyim çağıracağım bir yere, bıktım be artık, bu kadar adi bizim ülkemizde mi var sadece? Pazarlık yok, indirim yok diyorum hâlâ arıyor aşağılk şerefsizler.

Sizin de başınızda böyle asalaklar var elbet! Tahmin edebiliyorum, beyinsiz varlıklar.
    Hiç sinirlenme kardeşim. Bu olaylar çok olur. Uygun olmayan tekliflere kulak asma ve hiç tartışma. Değmez.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Sen yeter ki iste abi eyvallah.
    Mutlucum işten ayrıldınmı yav sen...

Alıntı jackal_64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Len beleşci mete ver adama activa nı al bisikleti kankim harbiden çok yakışır haaaaa ))))))

Bisikletli mete
    senin motor benim olacak panpa...vurucam kırbacı ona...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Aksesuarları sök öyle sat
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)