Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Eve yolculuk

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 250
    "EVE YOLCULUK" www.ciplakayakla.com da

(Yazıdan alıntıdır)

Çapraz bağlarımın da aile bağları kadar önemli olduğunu bizzat tespit etmiş bulunmaktayım. Geçirdiğim ameliyat bir yana ameliyat sonrası fizik tedavi süreci son derece meşakkatli bir dönem. Benim gibi sabırsız bir adam için aynı zamanda sıkıcı. Bu tedavinin benim için en eğlendirici geçen günü; fizik tedavinin II. Dünya Savaşı sırasında Amerikan askerlerinin biran önce cepheye geri dönmesi için geliştirilmiş bir tedavi yöntemi olduğunu öğrendiğim gün oldu. Sonrası hemen şiş dizime bakıp tüm dünya toplumları adına Amerika'ya ettiğimiz küfürler için özür diledim. Ve herkesin bu pişmanlığı yaşaması için Blackberry’mden Twitter’a girip bu bilgiyi paylaştım. Ardından Facebook sayfamdaki "Ne düşünüyorsunuz" kutucuğuna " I'm sorry USA" yazdım. Hastane çıkışında, Chevrolet’ime binip direksiyonunda, bir Harley Davidson kullandığımı düşlediğimi söylememe gerek yok sanırım.
    Aman tanrım -ya da Oh My God!- tüm bunları düşünürken birden karnımın zil çaldığını fark ediyorum! Amerikalı diyetisyen Mrs. Brown'ın önerdiği biçimiyle devam etmeliyim. En iyi seçenek tabii ki Burger King, King Delight Tavuklu Salata.
    Yeterince mideniz bulandı mı? O zaman konumuza dönebiliriz.
    FatihC ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Paylaştığınız için teşekkürler. Beğenerek okudum.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

Motosikleti
    Honda CBR 250
    ne demek... asıl ilgin için ben teşekkür ederim hocam

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Yuruyebilmem iki haftayi bulacak gibi. Bu arada bos durmuyoruz tabi iki tane sahane gezi masamizda sekillendi bile. Ozellikle birinin cok carpici oldugunu dusunuyorum. Umarim sizde zevkle takip edeceksiniz. Yakinda...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Öncelikle geçmiş olsun diyerek başlayayım..
    En kısa sürede sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum
    Bu yazınızda durum hikayelerinin üstadı sayılan Sait Faik'in anlatımına çok benzer bir anlatım algıladım ve keyifle okudum..
    Daha önce İznik gezi yazınızı da okumuş,çinli scooter ile bir cesaret aynı yolu,sizin yazınızdan esinlenerek, yapmış fakat tarihi yerleri hava karardığı için tam manasıyla ziyaret edememiştim..
    Velhasılkelam,yazılarınızın takibindeyim...
    Saygılarımla

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Yazar, yazılarında okuyucuya verdiği mesajlarla adeta onları yaşadıkları düş evreninden alıp gerçek dünyanın içine itiyor.

Yukarıda altı çizili sözcükle anlatılmak istenen nedir?

Cevap: Yazar MT üyelerini ve takipçilerini yaşadığımız dünyayı eleştirisel bir gözle bakmamızı ve her anından anlam çıkartarak keyif almamızı istemektedir.

Anlatım dilin çok güzel,umarım daha nice yazılarını okuruz.

Saygılar
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    doktor bana ameliyattan sonra mutlaka fizik tedavi görmelisin demesinin üzerinden 5 sene geçti
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Bir sait faik hayranina bundan daha iyi ne soylenebilir ki! Hele hele bunu-oyle tahmin ediyorum ki- bir edebiyat severden duymak, sahane bir duygu. Bu elestirileri duymak emegimin en guzel karsiligi. Bana bundan daha buyuk hediye olmazdi. Eyvallah, iyi ki varsiniz.
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun diyerek başlayayım..
    En kısa sürede sağlığınıza kavuşmanızı diliyorum
    Bu yazınızda durum hikayelerinin üstadı sayılan Sait Faik'in anlatımına çok benzer bir anlatım algıladım ve keyifle okudum..
    Daha önce İznik gezi yazınızı da okumuş,çinli scooter ile bir cesaret aynı yolu,sizin yazınızdan esinlenerek, yapmış fakat tarihi yerleri hava karardığı için tam manasıyla ziyaret edememiştim..
    Velhasılkelam,yazılarınızın takibindeyim...
    Saygılarımla

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Cesaretlendirici yorumun icin cok tesekkur ederim hocam , eyvallah.
    Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazar, yazılarında okuyucuya verdiği mesajlarla adeta onları yaşadıkları düş evreninden alıp gerçek dünyanın içine itiyor.

Yukarıda altı çizili sözcükle anlatılmak istenen nedir?

Cevap: Yazar MT üyelerini ve takipçilerini yaşadığımız dünyayı eleştirisel bir gözle bakmamızı ve her anından anlam çıkartarak keyif almamızı istemektedir.

Anlatım dilin çok güzel,umarım daha nice yazılarını okuruz.

Saygılar

Motosikleti
    Honda CBR 250
    Seninki iyi cesaretmis! Ben fizik tedaviye cok inandim acikcasi ve faydasinida goruyorum. Peki sen tam anlamiyla iyilesebildin mi ?
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doktor bana ameliyattan sonra mutlaka fizik tedavi görmelisin demesinin üzerinden 5 sene geçti

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)