Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Otomobil Güvenli Sürüş Eğitimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba. Motosiklet'de olduğu gibi otomobil için de kurumsal firmaların profesyonel sürüş eğitimi var mı(Hiç tecrübesi olmayanları için)? Yoksa da iyi bir eğitim alacağımız yer var mı? Kesinlikle sürücü kursu istemiyorum. Rospa sertifikalı hocaların eğitim vermesini istiyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Autodrom'da eğitim veriliyor. Hatta ileri sürüş için araçlara taktıkları aletlerde yol tutuşunu düşürüp yağmurda ve buzda kullanma simülasyonu bile yapıyorlar. http://www.auto-drom.com/egitim.htm
    Reşit bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    reşit senin şöförlük zaten var ama sanırım işin püh noklarını öğrenip daha güvenli yol almak isityorsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reşit senin şöförlük zaten var ama sanırım işin püh noklarını öğrenip daha güvenli yol almak isityorsun...
    Hayır hacı, annem kullanmak istiyor da ondan sordum. Ben çabuk sinirleniyorum öğretirken. Bir iki defa çıktık da. Aileden birine öğretilmiyor. Yoksa eğitim verecek şoför benden daha iyi değildir yani

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır hacı, annem kullanmak istiyor da ondan sordum. Ben çabuk sinirleniyorum öğretirken. Bir iki defa çıktık da. Aileden birine öğretilmiyor. Yoksa eğitim verecek şoför benden daha iyi değildir yani
    adamım istersen benim bağlı bulunduğum kursla konuşup gitmeden bir ders ayarlamaya çalışırım... ben öğretirim biliyorsun eğiticilik sertifikasını alalı 2 sene oldu... araba 1,5 getz idi...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Motosiklet'de olduğu gibi otomobil için de kurumsal firmaların profesyonel sürüş eğitimi var mı(Hiç tecrübesi olmayanları için)? Yoksa da iyi bir eğitim alacağımız yer var mı? Kesinlikle sürücü kursu istemiyorum. Rospa sertifikalı hocaların eğitim vermesini istiyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

Türkiyede şu an itibarı ile RoSPA driving eğitimi verebilecek tek kuruluş GİS Akademi dir bununla ilgili altyapı çalışmaları geçen seneden beri devam etmektedir Mayıs ayı itibarı ile RoSPA Advenced Riding programlarını başlatan GİS Akademi , Ağustos ayı sonu itibarı ile RoSPA Advanced Driving eğitimlerine başlayacaktır . Eylül ayından sonra bu eğitimlere DiaMOND driving eğitimleride ilave edilecek.

Sevgilerimle
    Reşit bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede şu an itibarı ile RoSPA driving eğitimi verebilecek tek kuruluş GİS Akademi dir bununla ilgili altyapı çalışmaları geçen seneden beri devam etmektedir Mayıs ayı itibarı ile RoSPA Advenced Riding programlarını başlatan GİS Akademi , Ağustos ayı sonu itibarı ile RoSPA Advanced Driving eğitimlerine başlayacaktır . Eylül ayından sonra bu eğitimlere DiaMOND driving eğitimleride ilave edilecek.

Sevgilerimle
    Okan abi sizden bu güzel cevabı aldığıma çok sevindim. Teşekkür ederim bilgilendirme için.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Rica ederim Reşit ...
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)